Merhaba Yardımcı olabilen varmı ?

Bugün gittim doktora alttan ultoroson ile baktı keseyi gördü 10 gün sonra tekrar gel dedi kalp atışı için herhalde karından zor göründü benimde daha yeni gebeliğim :) Allah inşallah sana da nasip eyler :)))
İnş sağlıkla sürsün güzel haberlerle🙏🏼 😊 benim şuan şiş karnım normalde erken gebelikte bu şişlik oluyor mu bilemiyorum. Adet olcam kesin ben yine 🙄bu onun şişliği gibi… Ya sabır.

İnş sağlıkla sürsün güzel haberlerle🙏🏼 😊 benim şuan şiş karnım normalde erken gebelikte bu şişlik oluyor mu bilemiyorum. Adet olcam kesin ben yine 🙄bu onun şişliği gibi… Ya sabır.
Canım adet oldun diyelim bu gebe olmadığın anlamına gelmiyor ki ben Şubat 3 de gebeydim ama adet oldum 5 gün boyunca bu ay adetim kesildi meğersem 1 aylık hamileymişim ve gebeligimin 1 ci haftası son adetimi gördüm bende adet oldum sanıp moralimi bozmuştum adet olsan bile bittikten sonra belirtilerin devam ediyorsa bir hafta veya iki hafta sonra kanına baktır modunu düşürme benim aynı bu şekil oldu çünkü

Screenshot_2023-03-14-01-28-58-84_388956191de9c311b586b198622661c4.jpg
Screenshot_2023-03-14-01-28-58-84_388956191de9c311b586b198622661c4.jpg bak canım bu benim adet takvimim geçen ay adet oldum ama gebeymişim bu ay haberim yoktu adet oldum diye anlamadım . Ama Mart ayında adetimi bekledim gelmedi 4 gün gecikti gittim kan verdim HCG 612 çıktı megersem Şubat 3 de ben gebeymişim üstünü görme dedikleri şeyi yaşamışîm son adet yani

Eki Görüntüle 3217485 Eki Görüntüle 3217485 bak canım bu benim adet takvimim geçen ay adet oldum ama gebeymişim bu ay haberim yoktu adet oldum diye anlamadım . Ama Mart ayında adetimi bekledim gelmedi 4 gün gecikti gittim kan verdim HCG 612 çıktı megersem Şubat 3 de ben gebeymişim üstünü görme dedikleri şeyi yaşamışîm son adet yani
Anladım çok ilginç gerçekten hiç belli olmuyor neyin ne olacağı adet gibi uzun da olabiliyor demek üstüne görme🙄Bu sabah da gözümde arpacıkla uyandım. Hayatımda ilk kez gözümde arpacık çıkıyor😂 artık her ay değişik durumlara alıştım.

Anladım çok ilginç gerçekten hiç belli olmuyor neyin ne olacağı adet gibi uzun da olabiliyor demek üstüne görme🙄Bu sabah da gözümde arpacıkla uyandım. Hayatımda ilk kez gözümde arpacık çıkıyor😂 artık her ay değişik durumlara alıştım.
Evet benim de dudağımda uçuklar ve devamlı kuruluk oluyordu içime doğuyor sende hamilesin bence

Evet benim de dudağımda uçuklar ve devamlı kuruluk oluyordu içime doğuyor sende hamilesin bence
Gerçekten mi uçuk için bakiim dedim yazmışsın resmen😧Dudağımın tam ortasında uçuk çıktı ve tam oldu çok güzel oldum resmen😂gülmekten başka çarem yok hayırlısı bakalım… Elim teste gitmiyor resmen negatif görmek istemediğim için kendilğinden kesinleşsin istiyorum. Umarım doğru çıkar söylediğin 🥰🙏

Gerçekten mi uçuk için bakiim dedim yazmışsın resmen😧Dudağımın tam ortasında uçuk çıktı ve tam oldu çok güzel oldum resmen😂gülmekten başka çarem yok hayırlısı bakalım… Elim teste gitmiyor resmen negatif görmek istemediğim için kendilğinden kesinleşsin istiyorum. Umarım doğru çıkar söylediğin 🥰🙏
Umarim canım ALLAH gönlüne göre nasip eyler inşallah 🤲🤲

Son durumunuz ne oldu

X