Merhaba Pko TSH hamile kalınırmı?

bdjjdnd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2023
2
0
22
Merhaba bende Pko var yumurta çatlamıyor kloman verildi 5 gün kulandım dün gittim yumurta takibi yapıldı 19 16 mm yumurta olduğu söylendi çatlatma iğnesi vermedi ovulasyon testi yaptım

Merhaba bende Pko hastasıyım iki aşılamadan sonra kendiliğinden hamile kaldım Dr mfk ürünlerini kullandım ,omega 3 ve q10 takviyesi aldım spor yaptım düzgün beslendim belkide aşılama da kullanılan ilaçların etkisidir bilmiyorum.öncesinde iki kere klomen kullandım catlama oldu ama gebelik olmamıştı .sonuc olarak eğer pko varsa bir şeyi yapmak yeterli olmuyor bir çok şey bir arada yapılmalı q 10 ve omega 3 pkoda etkili araştırabilrisin . Spor ve dengeli beslenme zaten olmazsa olmaz .bir an önce bebeğini kucağına alman dileğiyle ..

İyi güzel yapmışsınız da ovulasyon testiyle takip edemezsinlz şöyle edemezsiniz içinde hcg gebelik hormonu var testler yanlış çıkar genellikle hepsi çift çizgi yanlış pozitif çıkar veya görüntüde ki gibi hiç bişey göstermez aynı gebelik testinde gibi yanlış pozitif çıkar doktorunuz size çatlatma iğnesi yapılınca ovulasyon ve gebelik testi yapılmamasını söylemedi mi .. şaşırmadım açıkçası herkese aynı şeyi uygulayıp baştan savma yapıyolar ezbere iş.. ya tutarsa diyorlar ..Klomen eğer iğnesiz kullanmış olsaydınız doğru sonuç alabilirdiniz bu testlerde doktorunuz size bunları açıklamıyorsa iyi bir doktor değildir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…