Merhaba önce yargilamayacak olan kişiler yanıtlamasıni istiyorum beni rencide etmek için veya linclemek için kimse yanıt vermesini istemiyorum

Korkma birşey olmamıştır bende evliyim eşimle bir kere öyle bi ilişki deneyimimiz oldu karanlıktı zorlayınca hafif vajina alt kısım derisini zedelemişz çok fazla kan akmıştı sanarsın bir cinayet işlendi🤣 adet gördüysen sıkıntı yok demektir. Kimsede seni yargılayamaz bu senin hayatın kimseye laf düşmez :)
Çok teşekkür ederim umarım hep sizin gibi insanlar karşıma çıkar ♥️

Aynı sorunu bende bugün yaşadım ilk defa kahverengi pembemsi geldi adetim sonradan kırmızıya döndü. Hamile kalma ihtimalin 0 neredeyse diğerleri psikolojik. Aynılarını yaşadığım için biliyorum korkma kendini yıpratma boşuna.
Merhaba mide bulantım var çok fazla bide kusucak gibiyim yarın test yapicam birşey yoktur demi

Ben 21 Haziran'da adet oldum adetim düzensiz 27 sinde sürtünmeli ilişki yaşadım sert bir darbe ile sanırım kızlık zarim bozuldu bilmiyorum içine girmeden kızlık zarı bozulurmu içine girmedi boşalma olmadı çok fazla kan aktı daha sonrasinda yine adet oldum korktum yerleşme kanaması diye 3 temmuzdu sanirim ilk baş kahverengi geldi çok uzun sürmedi ama daha sonrasında cok kan geldi adet kani gibi kırmızıydi şimdi ayın 16 sindayiz ve sağ kasık ağrım var bide bel ağrım var midem kötü sizce hamile kalma ihtimalim var mı ? Samimi birisi bana yardimci olabilir mi?
Yok canım bu kadar kolay olmuyor merak etme sende kı baska bişeydir mutlaka Doktor'a git

Biyolojik olarak spermlerin penis içindeyken akması lazımki döllenmen gerçekleşsin. Hamile değilsin çook net.

Ben 21 Haziran'da adet oldum adetim düzensiz 27 sinde sürtünmeli ilişki yaşadım sert bir darbe ile sanırım kızlık zarim bozuldu bilmiyorum içine girmeden kızlık zarı bozulurmu içine girmedi boşalma olmadı çok fazla kan aktı daha sonrasinda yine adet oldum korktum yerleşme kanaması diye 3 temmuzdu sanirim ilk baş kahverengi geldi çok uzun sürmedi ama daha sonrasında cok kan geldi adet kani gibi kırmızıydi şimdi ayın 16 sindayiz ve sağ kasık ağrım var bide bel ağrım var midem kötü sizce hamile kalma ihtimalim var mı ? Samimi birisi bana yardimci olabilir mi?

bence yoktur bende benzer bir durum yaşamıştım ama şuan durum daha farklı,umarım yoktur

Hayırlı olsun🧿

Ben 21 Haziran'da adet oldum adetim düzensiz 27 sinde sürtünmeli ilişki yaşadım sert bir darbe ile sanırım kızlık zarim bozuldu bilmiyorum içine girmeden kızlık zarı bozulurmu içine girmedi boşalma olmadı çok fazla kan aktı daha sonrasinda yine adet oldum korktum yerleşme kanaması diye 3 temmuzdu sanirim ilk baş kahverengi geldi çok uzun sürmedi ama daha sonrasında cok kan geldi adet kani gibi kırmızıydi şimdi ayın 16 sindayiz ve sağ kasık ağrım var bide bel ağrım var midem kötü sizce hamile kalma ihtimalim var mı ? Samimi birisi bana yardimci olabilir mi
İleride bu yaşadıklarına pişman olacak bir nesil geliyor yazıkk şimdi aklınız böyle çalışsın ileride neden çocuğum olmuyor diye gruplarda cirit atarsınız biraz daha edep biraz iman

X