merhaba kızlar :) 6 haftalık hamile olanlar

lady_marmalade

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2015
173
69
6 haftalık hamileyim, dün keseyi gördüm fakat bebeğimin kalp atışını duyamadım. Doktor bir hafta ama tam kesin olarak 10 gün sonra duyabileceğimi söyledi geç değilmi??? bebeğimim kalp atışlarını duymak istiyorum artıkkkk :anneadayı::KK200: ve çin takvimini deneyeniniz varmı benim 9 mayıs son adet günüm ama doktorum haziran çoçuğu diyor şimdi hangi aya göre hesaplama yapıcamı şaşırdım :) Allahım sağlıklı versin hepimize inşAllah ama ilk hamilelik çok heyecanlıyım galiba :KK49::KK49::KK49::KK49:

Bi Bismillah önce bi hersey sağlıkla ilerlesin sonra düşünürsünüz cinsiyeti. Kalp atışları 8 sen itibaren duyulur

böyle heyecandan herşeyi biranda istiyorumm:KK36:

Dimi insan herseyi merak ediyor :)) cin takviminde otomatik hesaplama vardi ordan yaptm ben erkek cikti ama sağlıklı olmasi daha önemli tabi ben gun boyu evde olunca sıkıntıdan bakiniyorum. Hayirlisiylaa sagliklica aliriz kucagmza bebislermizi insallah

Dimi insan herseyi merak ediyor :)) cin takviminde otomatik hesaplama vardi ordan yaptm ben erkek cikti ama sağlıklı olmasi daha önemli tabi ben gun boyu evde olunca sıkıntıdan bakiniyorum. Hayirlisiylaa sagliklica aliriz kucagmza bebislermizi insallah
çok haklısın tabi benim içinde sağlıklı olması herşeyden önemli, inşAllah Allahım hepimize sağlıklılıca alırız kucağımıza :KK5: bende evde oturmak uyumak istiyorum ama ben çalışıyorum veeee çokkk uykum var çokkkko_O

çok haklısın tabi benim içinde sağlıklı olması herşeyden önemli, inşAllah Allahım hepimize sağlıklılıca alırız kucağımıza :KK5: bende evde oturmak uyumak istiyorum ama ben çalışıyorum veeee çokkk uykum var çokkkko_O

Allah yardimcin olsun canim ins ck bulantin bas donmen olmaz çalışıyorsun zor olur. Bendr atanmayi bekliyodum ama herseydr var bi hayir kadrolar yine istedgm gibi olmadi banada evde oturmak düştu. Calissam zorlanrdm 8 hafta olck 2 gun sonra baya bulantm bs donmem oldu bugün cok sukur biraz iyiyim

benim şuan bulantım çok şükür oda sabah kalktığımda sigara kullanıyordum hamile olduğumu öğrenince bıraktım birde onun verdiği stres oluyor tabi uyku hali baş ağrı işde zor duruyorum eve gitmeyi iple çekiyorum hatta bazen istifa etsem mi diğe düşünüyorumda o_O

X