Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Merhaba gögüs problemli ben. Ya siz?

bonbon01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2011
1
0
Merhaba. Ben siteyi özellikle bu bölümü çok uızun zaman dır takıp ediyorum. Kuç yağlar masajlar derken şu son zamanlarda yapmış oldugunuz hayıt otu ve telkini yeni okudum. Buraya yazmış olmamın nedeni ise bunlardan hıc birinden fayda bulmadıgımdır... Hayıt ve telkin hariç.

Son zamanlar sıklıkla rezene çayı içmeye başladım gunde 3 bardak oluyor. Sonra araa verdim, aynanın karşısına geçtiğmide kendime bakmak ıstemıyordum özellikle göguslerıme, beden olmadıgı zaman dumduz duz ya duz hıc bşi yoktu. En son 1 hafta önce baktım çok sınırlendım koparıp atmak ıstedım ovdum ovdum baya ovdum ama o kadar ovdum ki çok şiddetlı agrı hıssetmeye başladım. Sabaha uyandıgımda dolgunluk hıssettım. Sonra aralıksız 1 hafta boyunca devam ettım gunde 2 defa olma kaydı ıle masaj yaptım. Şimdi daha narin ovuyorum ama, bazen sert bazen sıkıyorum bazen normal masaj. Ve son ıkı gundur gunde bır bardak hayıt tohumu içmeye başladım. Ve gayet tabı dolgunluk oldu çok şükür. Ama böyle kalır mı devam etsem olur mu hatta bu sıklıkta masaj goguslere zarar verır mı bılmıyorum. Bunu sızınle paylaşmak istedim. Bana yardımcı olursanız sevinirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…