merhaba bugün hamile oldugumu ögrendim:))

umuduma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
7
0
bugün 5 haftalık hamile odugumu ögrendim.sabah avcılar medicana özgür hanıma gittim,nokta kadardı.inanılmaz bir dugu bu agladım ilk ögrendiğimde.ama çok kararsızım kimiside avcılar hospitalı tavsiye ediyor,kafam karıştı lütfen bana yardım edin,hangisini önerirsinz bilen varmı ,hangisi daha iyi hastane, ücretler nasıl,tavsiyelerinizi acilen bekliyorum.herkese simdiden tesekkürler.

sesimi duyan yokmu acil yardım edin bana avcılar hospital mı avcılar medicanamı tavsiyelerinizi bekliyorum

bende medicana özgür tetikcan'a gidiyorum, 3 aylık hamileyim. hastaneden pek hoşlanmıyorum açıkçası, özgür hanımda başladım diye devam ediyorum, aslında çok tatlı birisi ama çok meşgul, kafamdaki soru işaretlerine yanıt alamıyorum, çok hastası var bilmiyorum benimde kafam karışık, değiştirmeyi düşünüyorum, sen memnunmusun özgür hanımdan.

kızlar bende özgür hanıma gidiyodum.tamam iyi tatlı biri ama bebekle ilgili hiç açıklayıcı konuşmuyor.ben şimdi medicalpark suat beye gidiyorum.iyi bi doktor tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…