Merak edilen bir soru

M A N O L Y A

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2023
349
343
26
Kızlar merhaba 1 hafta önce adetimin gecikmesinden 3 gün sonra kan testi verdim beta HCG 2 çıktı bugün tekrarladığımda değer 150 çıktı gecikmenin 10. Günü. Aslında ben düzenli regl olmuyorum son reglimden hesaplsdım. Sizce değer iyi midir?

Geç döllenme olmuş sanırım benc ilk değer için güzel 2 gün sonra tekrar yaptır bakalım en az 2 katı artması gerek

Teşekkür ederim dediğiniz gibi geç yumurtlama olmuş. Dün keseyi gördük doktor 4 haftalık yüksek ihtimalle dedi ama 10 gün sonra tekrar gidicem o zaman bu ultrason kağıdımı da götürücem ona göre karşılaştırma yapıp sat tarihimi düzenleyecek.
Masallah çok güzel geç dollenme canim

Allah analı babalı büyütsün sağlıkla kucağınıza alın inşallah bizlerde dua edermisiniz

Evet bende düşünüyorum canim 6 aydır ovilasyon testleri yapmaktan sıkıldım yani
Bence kafaya takmayınca olacak olacak düşüncesiyle yapmadıkça olur. Ben 1 sene hiç istemedim çocuk dedikleri zaman bile insanları tersliyordum. 1-2 sene evliliğimiz otursun diye. Şimdi kendi isteğimle korunmayı bıraktım ve ilk ayımda hamile kaldım. Eminim ki gebeliğin beyin ve psikolojiyle çok alakası var. Allah en doğru zamanda hayırlısıyla size de nasip etsin inşallah

Amin inşallah evlenmeden öncede istiyorduk evlendik hala istiyoruz bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…