MEMORIAL ŞAFAK OLGAN

Eflinn34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2024
1.070
677
27
Merhaba kızlar ,
Yeni sürecimde Şafak hocayla devam etmeyi düşünüyorum. Tecrübesi olan yada şu an doktorla tedavi aşamasında olanlar lütfen yorumlarınızı ve tecrübelerinizi uzun uzun anlatır mısınız 🥰
Benim olumsuz iki aşılama ve iki tüp bebek tedavim var nasıl bir yol izlenir ?
Birde tüp bebek raporu çıkarıp ilaçları sgk destekli alabiliyormuşuz bu konu hakkın da bilgisi olan var mı ?

Raporlu yaptım çok şükür şuan hamileyim şafak beyi kesinlikle tavsiye ederim ha olur olmaz onu Allah bilir ama adam bu işi yapıyor gerçekten

İki aşılama yada kadın da yumurta rezervi azlığı yada erkek sperm yokluğu ile üni Hastanesi'ndn raporu çıkarıyorsun ben tüm evrakları tamaladim ama almadım gitmeden bı gün öncesinden aldım ilaç raporu süresi az20 gün hastane raporu 6 ay geçerli ben gitmeden iki ay kadar öncesi kendi kendime hazırlandım her gün bı avokado yedim gittiğimde hiç bir işlem istemeden direk başladık benim ilki negatif çünkü sigarayı bırakamadım hatta transfer günü hastane önünde sigarami içip öyle gitmiştim ikincisinde bıraktım çok şükür hamileyim
Raporlu nasıl oldu nasıl yapcam onu

Geçen hafta Şafak beyde tedaviye başladım. İşgili ve bilgili bir doktor, bir tanıdığım başka merkezse başarısız bir denemeden sonra Şafak beyde ikiz doğurdu. Şimdi yumurta büyütüyoruz, haftaya toplama olacak. Önümüzdeki ay hidroselpinks sebebiyle iki tüpüm alınacak laparoskopik ameliyat ile. Şafak bey yapacak ameliyatımı. İyileşme sürecine göre de transfer yapılacak. Umarım sonuç olumlu olur. Benim için dua edin🥹❤️

Geçen hafta Şafak beyde tedaviye başladım. İşgili ve bilgili bir doktor, bir tanıdığım başka merkezse başarısız bir denemeden sonra Şafak beyde ikiz doğurdu. Şimdi yumurta büyütüyoruz, haftaya toplama olacak. Önümüzdeki ay hidroselpinks sebebiyle iki tüpüm alınacak laparoskopik ameliyat ile. Şafak bey yapacak ameliyatımı. İyileşme sürecine göre de transfer yapılacak. Umarım sonuç olumlu olur. Benim için dua edin🥹❤️
Benimde tüplerim bağlandı laporoskopiyle.Sonrasında Şafak Beyle başladım tedaviye yumurtalarım donduruldu şimdi muhtemelen ekim ayı olucak transfer hatta doktor bey istediğin zaman yaparız acele etme dedi.heyecanlıyım transferden sonra yaşıycakmı bilmiyorum.allah hepimizin yardımcısı olsun bizlerede nasip etsin

Lapatoskopik ameliyatta tüplerin bağlanmasını siz mi istediniz? Ben komple çıkarılsın istiyorum işlevsiz oldukları ve düzelmeyecekleri için. İyileşme süreciniz nasıl oldu? Bir ay sonra transfer yapılır mı?

Benimde tüplerim bağlandı laporoskopiyle.Sonrasında Şafak Beyle başladım tedaviye yumurtalarım donduruldu şimdi muhtemelen ekim ayı olucak transfer hatta doktor bey istediğin zaman yaparız acele etme dedi.heyecanlıyım transferden sonra yaşıycakmı bilmiyorum.allah hepimizin yardımcısı olsun bizlerede nasip etsin
Lapatoskopik ameliyatta tüplerin bağlanmasını siz mi istediniz? Ben komple çıkarılsın istiyorum işlevsiz oldukları ve düzelmeyecekleri için. İyileşme süreciniz nasıl oldu? Bir ay sonra transfer yapılır mı? Bu arada size de çok geçmiş olsun🙏🏻

X