Memede fibrokistler

Defne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2019
27
28
32
Merhaba hanımlar 6 ay önce memem de ve sağ kolumda ağrı ile genel cerrahiye gittim fibrokistlerim olduğunu, süt kanallarında genişleme olduğunu rapor edildi. 6 ay sonra kontrole çağrıldım. Ağrılarım tamamiyle hiç geçmedi, şuan da iki göğsümde de ağrı ve sızlama var aynaya baktığımda memem de ki damarlar bayağı belirginleşmiş halde ilk kez böyle oldu. Ve son zamanlar da sürekli tansiyon düşüklüğü yaşiyorum açken de tokken de aynı. Kemik ağrılarım var bayağı hissettiryor, halsizlik hat safa da şuan. Aynı zaman da tiroid ilacı kullanıyorum. 3 yıldır tiroid hastasıyım ama ilk kez böyle kötüyüm. İlaçla alakası var mı bilmiyorum. Yakın zamanda meme için kontrolle gideceğim. Size sorum fibrokistleri olup da sonradan kansere çeviren var mı Yazarsanız çok sevinirim 2 kızım var içim içimi yiyor... Uzun oldu kusura bakmayın.Hakkınınızı helal edin Rabbim cümlemize şifa versin inşallah

Merhaba sonradan kansere çevirmesi çok düşük ihtimal diye biliyorum. Benim de doğumdan sonra fibrokistik yapısı arttı, sizin gibi 6 aylık kontrollerle takip ediyoruz. Endişeleriniz varsa, 40 yaşın da üzerindeyseniz diğer görüntüleme yöntemlerine de ihtiyaç duyabilirsiniz, doktorunuz gerek görürse yönlendirir zaten, geçmiş olsun.

Merhaba bende fibrokist var iki ay önce öğrendim koltuk altim şiş ağrıyor du gittim çıktı ve bugün ağrısı çok var. Cuma günü tekrar gideceğim sanki.bi gogsum çok büyük diğeri küçük fibrokist önemsiz kist dedi ama ağrısı çok

Bana da öyle dediler ama ağrısı hiç geçmedi son zamanlarda dokunmadan ağrıyor koltuk altıma kadar korkuyorum. Burada bir kaç yerde okudum çeviren de olmuş sonradan. Hormondan kaynaklı oluşan kitleler de varmış o yönden korktum, uzun yıllar trioid ilacı da kullanıyorum. Dr. gideceğim mecbur korksam da. Rabbim sağlıkla imtihan etmesin bizleri inşallah

Merhaba benimde memede agri sizlama koltuk altima dogru yayilan bir agri vardi haziranda ilk ultrosonumu cekildim solid lezyon yazio brads 3 cokkorkuyorum kendimi yiyorum aklimdan bigun cikmiyor . benimde elime birsey gelmiyordu ama ben farkedememisim aslinda orda kitle varmis ultrosnda yeri tam anlatilinca hissettim 2 memede 4 tne toplam var en buyugu 3cm olmus

Merhaba canım ağrın geçti mi

Benimde fibrokistler var yıllık kontrolüm geldi daha gitmedim korkudan benimde brads 3 ama agridam bıktım siz bisey kullanıyormunsuz agri kesici fakan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…