Memede basit kist ne demek🥹

Benim de ergenliğimden beri ara ara kist oluşur. İlk olduğunda hekim ağrı varsa korkma demişti. Bu kistler genelde stresten oluşuyor diye eklemişti.

Inanın az birseyden suphelenseler bu kadar sakın yollamazlar sizi. 1 2 ay önce bende aşırı ağrıyla gittim aklıma neler geldi anii üzüntü tetikliyor doktorumda öyle söylemişti. Kotu şeyler düşünmeyin geçmiş olsun

Benimde aynı şu an antibiyotik verdi ilk doktor geçti ağrı bir hafta sonra yine aynı oldu kitle gibi değil sanki doku sertliği gibi ne dedi size doktor
Bana bısey vermedıler ama ıdrar yolu enfk ıcın zaten antıbıyotık kullanıyorum .
Basit kist dedi gonderdıler ,6 ay sonra kontrole gel dedı
Ben bidaha ısrarla gıttım istiyosan sabah gel iğneyle bosaltalım dedı
Ama okadar cok normal evıne gıt denılen kıstler kotu cıkmıs videolar ızledımkı
Bi turlu rahat olamıyorum
Ozelde cok ıyı bır doktor var randevusu aralıga kadar doluymus
Unıversıtede oyle . Elleyıp duruyorum ıço ılk gunku kadar buyuk degıl ozaman baya şişmişti
Sımdı indi ama yine buyuk sert bırsey duruyor

Benim de ergenliğimden beri ara ara kist oluşur. İlk olduğunda hekim ağrı varsa korkma demişti. Bu kistler genelde stresten oluşuyor diye eklemişti.
Evet birseye cok uzuldun yada korktunmu dedı
Basıt kıst dedıler
Ama okadar vıdeo ızledımkı bısey yok dıyıp gonderılıp sonra baska seyler cıkan ınsanlar dolu
Bende panık atak hastasıyım zaten
Nıye cıktı nıye gıtmıyor dıye dusunmekten alamıyorum kendımı

Evet onlarda basıt kis dedı
Ama ınsan korkuyor. Bı doktora daha gosterebılseydım
Parasıyla ozel doktor bıle aralıga kadar doluymus

Bendede var ilk başta bende çok korkmuştum tehlikeli olmayan kistler onlar,fakat senede bir kontrol ettirmeniz gerekiyor.Geçmiş olsun.

Bendede var ilk başta bende çok korkmuştum tehlikeli olmayan kistler onlar,fakat senede bir kontrol ettirmeniz gerekiyor.Geçmiş olsun.
Ele gelen fındık gıbı fılan degıl daha buyuk sankı sut toplanmıs sertlesmıs gıbı mı
Ve bırgunde cıktı

Ele gelen fındık gıbı fılan degıl daha buyuk sankı sut toplanmıs sertlesmıs gıbı mı
Ve bırgunde cıktı
Bende banyoda farketmiştim nasıl çıktığımı bilemedim yer değiştirirmiş onlar korkmayın. Sonucunuz çıktımı?

Bende banyoda farketmiştim nasıl çıktığımı bilemedim yer değiştirirmiş onlar korkmayın. Sonucunuz çıktımı?
Bana o gün gittigimde ultrasonla baktılar baska bısey yapmadılar
Yerı degısecek gıbı durmuyor sankı ocerden bı kanal tıkanmısta sut dolmus oda sertlesmıs gıbı