Meme ucunda tüylenme

Bella26

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2024
33
5
20
Merhaba ben 20 yaşındayım ve bu siteye yeni üye oldum.Size birkaç şey sormak istiyorum .Biraz ani oldu ama kafayı taktım ,meme ucumda tüyler var ve ben bundan çok rahatsız oluyorum, anneme sorduğum da genç kızsın böyle şeyler oluyor dökülür onlar diyor .Benim içim rahat etmedi bir de kalkıp size sormak istedim ve bu durumu yaşayan başka birileri var mı ?

Merhaba ben 20 yaşındayım ve bu siteye yeni üye oldum.Size birkaç şey sormak istiyorum .Biraz ani oldu ama kafayı taktım ,meme ucumda tüyler var ve ben bundan çok rahatsız oluyorum, anneme sorduğum da genç kızsın böyle şeyler oluyor dökülür onlar diyor .Benim içim rahat etmedi bir de kalkıp size sormak istedim ve bu durumu yaşayan başka birileri var mı ?
Evt benim de var

Olur onlar yavrum merak etme

Birkaç tane benim de var ve hep vardı ergenlikten beri yas 33 kadınım ben anayım ben.
Ne yaptın peki abla , kocan nasıl bir tepki verdi .Ben kendimi garip hissediyorum.Bazen aklıma saçma sapan şeyler geliyor

Kocam kıllarımı hiç görmedi tam çıkmadan hemen cımbızla alıyorum zaten 2 3 tane.
Abla öyle daha çok çıkıyor, iğneli epilasyon falan yaptırın diyorlar.Psikolojim bozuluyor böyle şeyler de

Abla öyle daha çok çıkıyor, iğneli epilasyon falan yaptırın diyorlar.Psikolojim bozuluyor böyle şeyler de
Kolum bacağım var diye şükrermek lazım. Psikolojimiz bu kadar eften püften şeylere bozulmamalı hayat bu. Bir ton zorluk var. Mememe lazer attırmazdım ben olsam ne kadar masum olursa olsun.

Kocam kıllarımı hiç görmedi tam çıkmadan hemen cımbızla alıyorum zaten 2 3 tane.
Abla öyle daha çok çıkıyor, iğneli epilasyon falan yaptırın diyorlar.Psikolojim bozuluyor böyle şeyler
Bu arada bu uygulama da da kadın kılığına girmiş çok pi#likler var , sırf meraklarından sapıklıklarından.

Abla öyle daha çok çıkıyor, iğneli epilasyon falan yaptırın diyorlar.Psikolojim bozuluyor böyle şeyler

Bu arada bu uygulama da da kadın kılığına girmiş çok pi#likler var , sırf meraklarından sapıklıklarından.
Sorun yok takılsınlar g.tümüzu atmıyoz biz de sadece yazılarımız var.

Abla profilinde erkek var ,erkek misin yoksa.Ben kadınlara soruyorum.Yok mu yaşı olgun anlayan birisi yaşamış birisi hani ne yapmam lazım, dokunmuyorum ,dokunursam zarar vereceğimi biliyorum
😅 altta da hamilelik takvimi var ama neyse

😅 altta da hamilelik takvimi var ama neyse
Bir şey anlamadım,burada yeniyim ve bazı kadınlar da erkek ağzından konuşuyor sapık gibi , ayrıca ben senin erkek olmadığını nereden bileceğim ki ne hamilelik takvimi neredeymis

Birkaç tane benim de var ve hep vardı ergenlikten beri yas 33 kadınım ben anayım ben.
ayy 39 yaşında taş gibi de kadınım anayım ana olacağım tekrar bende de var meme ucunda da cenemde de var ama kadın olduğumla ilgili şüpheler oluştuysa ben uzar buralardan

Seni tutmuyorum.Ben de kızın yaşında bir insanım ve bir soru sordum sadece.

X