Meme ucu koyulaşması hamilelik belirtisi olabilir mi ?

girlintheireland

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2022
438
517
Merhaba kızlar adetime 8 gün var şuan ve ilişkiden sonra her gün çok az da olsa göğüslerim koyulaştı ama kop koyu değil de her gün minik bir kısmı rengi değişti onun dışında bir belirtim yok , bu şekilde yaşayan oldu mu hiç ? belirti olabilir mi sizce yumurtlama günü ve öncesini ,ve adetten sonra gün aşırı yumurta çatlayana kadar değerlendirdim bu ay.

Merhaba kızlar adetime 8 gün var şuan ve ilişkiden sonra her gün çok az da olsa göğüslerim koyulaştı ama kop koyu değil de her gün minik bir kısmı rengi değişti onun dışında bir belirtim yok , bu şekilde yaşayan oldu mu hiç ? belirti olabilir mi sizce yumurtlama günü ve öncesini ,ve adetten sonra gün aşırı yumurta çatlayana kadar değerlendirdim bu ay.
Ben ilk gogus ucu agrisi yasadim belirti olarak ama damarlarimin cok belirginlestigini biliyorum net olarak gogus ucunda ki renk degisimi hemen olmuyo acikcasi halkasinin buyumesi olabilir renk degismis gibi gelir o zaman

Göğüslerde sadece ucuna dokununca bir sızlama oluyordu, regli gecikmesinden sonra renkte koyuluk ve genişleme olmaya başladı.

bat a 8gün varken döllenme bile olmamış olabilir kaldı ki gögüs değişimi başlasın maalesef. çok düşündügün içinde vucut öyle kandırıyo. bi kez çok kafayı taktım bu ay kesin oldu dedim. mide bulantısı bel ağrısı bas ağrısı diş hassasiyeti ve en sonda gögüs ucunda kabarcık gibi şeyler çıktı ilk defa. ama sonuc negatiff... 2 3gün sonra geçti tüm belirtiler. gerçekten o kadar güzel kanıdrıyor ki vucut. :KK14:

X