Meme reddi yardim

Karpatya0180

Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2017
484
572
Hanimlar lutfen yardim. Sezaryen dogum yaptim. Bugun 3. Gun sütüm agiz sutu bayagi saginca geliyor.
Ama 3 gundur biberonla mama verince beni emmek istemiyor. Agzina aliyor bi on dk emiyor gelmiyor sanirim agiz sutu sonra basiyor cigligi tekrar tuttruyorum memeyi yine bir iki emiyor sonra yine agliyor cunku ac doymuyor. Aglamasi cok siddetli. Esim bi yandan kayinvalidem bi yandan gobegi cikacak fitik olacak diye diye beynimi yiyor sonra veriyorlar biberonla mamayi oda kuzu gibi susuyor uyuyor. Bak gordunmh uyudu diyorlar buyuk bi is basarmis edasiyla. Demekki sutunu cekemiyor zorlama memenin basi cok yok senin gogsun farkli vs vs cildircam ya napmaliyim. Aglamasi zararlimi bu kadsr ama kesintisiz aglio taki biberonu gorunceye kadar

canım öncelikle göğüs kalkanı kullan, göğüs ucunun çıkmasına yardımcı oluyor.10 dk da olsa sürekli emzir, alışacak. Mamayı sakın biberonla vermeyin, şiringayla yavaş yavaş yedirin o da çok gerekliyse. Benim dr ceviz kadar midesi var 3 yudum da çekse süt doyar merak etme demişti. Uyurken emzirebilirsin belki bol bol. Benim kızım da sadece uyurken emiyordu uyanıkken reddediyordu. Ağlamaktan ve ıkınmaktan fıtık olabiliyorlar, ancak düzeliyor çok korkma.
Ama genel olarak şahsi fikrim asla 3 günlük bebeğe biberınla mama vermeyin lütfen. Kolaylıklar diliyorum

X