Meme küçültme ve dikleştirme ameliyatı pişmanlığım

funda ay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
1
0
25
Kızlar Google a yorum yaptığım da şikayet yorumum onaylanmıyor ve sizde bu doktorların 5.0 puanlarına kanıp benim gibi pişman olmayın diye sizi burada bilgilendirmek istiyorum 2 yıl önce ankara da Dr. Nihal Uzunçelebi de meme küçültme ve dikleştirme ameliyatı oldum fakat ameliyat sonrasında bile memelerim eşit değildi ödemdendir diye düşünüp bekledim ama şuan gözle görünür farkla bir memem daha büyük kaldı büyük kaldığı için haliyle birinde sarkma meydana geldi ameliyattan çıktığımda meme başımda kanama vardı dikişim açılmıştı bunu doktor görüp bi müdahale etmedi bu yüzden meme başımda bir scar izine sahibim ve meme uçlarımı o kadar yukarda bırakmış ki sütyen giydiğimde meme başım dışarıda kalıyor orantısız kesik izlerinden bahsetmiyorum bile zaten ameliyat sonrası kontrollerin olacağını söyledi ama hiç bir zaman kontrol için bile aranmadım ben memelerimden çok mutsuzum ve şuan 2. Ameliyat için doktor arayışındayım parama bedenime emeğime yazık oldu ben asla tavsiye etmiyorum

Merhabâ bende küçültme oldum 4 ay oldu benim de dikkatli bakınca sol taraf biraz aşağıda ameliyat önceside sol tarafım biraz daha aşağıdaydı aceba ondan mı dedim ama sizin paylaşimi görünce şüphede kaldım ama dediğim gibi dikkatli bakınca fark ediliyor resim atma şansınız var mı aradaki farkı göstermek için bende doktorumla görüşeceğim yoksa

X