Meme kanseri belirti

Peri365

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2021
27
4
39
Kayınvalidem 70 yaşında meme ucundan 3 kez kan gelmiş. Sıkmadan zorlamadan çamaşıra bulaşmış. Bütün tetkikler yapıldı mamografi birads 4b olarak değerlendirdi. En büyüğü 2.5 cm olan solid kitleler çıktı en son biyopsi alındı. Bu şekil olup raporu temiz çıkan varmı.

Kitleler şüpheli cıkmış. Sonuç temiz de gelebilir yani. Umarım temiz çıkar güzel haberler alırsınız. Allah şifa versin

Merhaba benim de göğüsümde 3 tane kis çıktı daha 18 yaşındayım biyopsi istediler. Ağrı yapmıyordu. İlk başta bırads-3 dediler üc ay sonra da bırads-4 dediler.

Merhaba benim de göğüsümde 3 tane kis çıktı daha 18 yaşındayım biyopsi istediler. Ağrı yapmıyordu. İlk başta bırads-3 dediler üc ay sonra da bırads-4 dediler.
Çok geçmiş olsun hemen stres yapmayın inşallah güzel haberler alırsınız ben şuan tedavi görüyorum memeden dolayı momografi, usg , cekildimi sonuca göre biyopsi istiyor dr

İlk çekindiğim UG 17x12 ve 7x4 yüksek olasılıkla bening hipoekoik lezyon bırads 3 dediler.
İkincisinde 24x14. Ve 4x2,5 bırads 3 dediler

Sadece ultrason istediler oldum sonrasında ise biyopsi istediler.
Momografi sonra usg emin olmak için mr biyopsi öncesi benden bunların sonucuna göre biyopsi alındı sağ memede kitle olduğu Mr da çıktı nokta kadar bir kitleydi 1 hafta ara ile 2 memeden biyopsi yapıldı sizden Momografi bile istememisler korkmayin inşallah güzel haberler alırsınız

Benim brads 4C çıktığı halde temiz geldi anlamıda yüzde 50 95 arası kanser. Biyopsi sonucu temiz sters yapmayın inşallah bir şey çıkmaz sizden de ihmal de etmeyin

40 yaş altına memografi yapılmıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…