Meme estetiği 275 cc koyduranlar

nesqui

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2024
21
2
32
Dün meme büyütme estetiği oldum. Doktoru o kadar çok araştırıdm ki 1 yıldır doktor için olamamıştım. İçime sinen bi doktor buldum. En son gittiğim 2 doktor da göğüs kafesimin çıkıntılığından ve darlığından dolayı 300 cc den fazla koyamayız demişlerdi. Zaten doktora karar verememe sebeplerimden biri de göğüs kafesimdeki çıkıntılık meme dökümün hiç olmaması uçlarının çok ayır yerlere bakması gibi şeylerdi. Dün ameliyata girdim doktorum zaten öncesinde 275 cc de denerim 300 de demişti ve 275 cc koymuş kas üstü mentor marka ama o kadar moralim bozuk ki yine yok gibi duruyorlar o kadar küçük geldi ki ben zaten büyük istememiştim ama hayal ettiğim bu da değildi. 1 ml bile boşluk kalmadı bunu bile zor kapattım dedi. Bir de gittiğim doktorlar ayrık olur derken bu doktor birleşik olur demişti o yüzden de iki meme arasına bi pansuman sargısı yerleştirdi birleşmesin diye ama bence zaten yeterince ayrık inşallah biraz birleşir ayrıca bu kadar küçük olması beni yıktı. 275 cc koydurup da memnun olan var mı 1.67 boy 58 kilo. Vücuduma göre de küçük gibi geldi zaten

Boy kilo ya göre sanki 275cc küçük kalır tekrardan konuş memnun olmadığını dile getir bakalım ne diyecek

Çok küçük dedim zaten ameliyattan sonra da çok moralim bozuldu narkoz etkisiyle de baya ağladım. 1 sene sonraya yer açılır o zaman daha büyüğünü koyarız gel dedi. Ama bir sürü yorum okudum sonra gel revizyon yaparız diyen doktorların hepsi sonrasında kaçıp ilgisiz ilgisiz davranmışlar ayrıca 32 yaşındayım o kadar sene bekledim şimdi bir de 1 sene daha beklemek aynı acıları çekmek zorunda kaldım 🥲

X