Meme CA

selesepeta

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
65
34
25
Meme kanserinde Herceptin adlı akıllı ilacı kullananlar var mı? Mide yanması,mide ağrısı gibi yan etkilerinin olması normal mi?

Meme kanserinde Herceptin adlı akıllı ilacı kullananlar var mı? Mide yanması,mide ağrısı gibi yan etkilerinin olması normal mi?
Bende kemoterapiye başlayacağım yarın sonrada akıllı ilaca sizin nasıl gidiyo acaba yan etkileri çokmu çok tedirginim kemoterapiden başıma neler gelecek acaba yaşayan birinden öğrenmek istiyorum sizede çok geçmiş olsun rabnim şifa versin

herkeste farklı seyrediyor ben kemoları rahat atlattım illa kötü olacam vs diye düşünmeyin, bol bol dalak ciğer gibi kan yapan şeyler tüketin, meme kanserinde brokoli de çok etkili..

Bende kemoterapiye başlayacağım yarın sonrada akıllı ilaca sizin nasıl gidiyo acaba yan etkileri çokmu çok tedirginim kemoterapiden başıma neler gelecek acaba yaşayan birinden öğrenmek istiyorum sizede çok geçmiş olsun rabnim şifa versin
Rabbim Şafi ismi ile Şifa versin inşallah. Yan etkileri oluyor ne yazık ki ama sonucunda iyileşmek olduğunu düşünürseniz yan etkiler size zor gelmiyor. Birazcık dayanın inşallah her şey çok güzel olur sizin için.

X