Meme buyutme yapdim pismanim cikartdiricam

Meme protezi cikaran olmusmu

• Meme protezi

OY: 4 57,1%
  • Protez cikarma

OY: 3 42,9%

• Ankete Katılan
    7
bende de var canım 2013 te ameliyat oldum
şuan bebek bile düşünüyorum
varlıklarını unutuyorum bile
daha yeni ameliyat olmuşsun hele bir bekle tadını çıkar daha dikişlerin bile iyileşmemiş

bende de var canım 2013 te ameliyat oldum
şuan bebek bile düşünüyorum
varlıklarını unutuyorum bile
daha yeni ameliyat olmuşsun hele bir bekle tadını çıkar daha dikişlerin bile iyileşmemiş
Tesekkur canım ıyı morel oda ama ben cok ıyrenen ve taakıntılı bırıyım onu dusundukce yer bıtırır benı.ınsallah cocugun olur guzel haberler paylasırız

Tesekkur canım ıyı morel oda ama ben cok ıyrenen ve taakıntılı bırıyım onu dusundukce yer bıtırır benı.ınsallah cocugun olur guzel haberler paylasırız

teşekkür ederim cnm ama sende stres yapma hallolur
birazcık zaman ver kendine

teşekkür ederim cnm ama sende stres yapma hallolur
birazcık zaman ver kendine
Ama cıkartır dımı cunkı bana yazı ımzalayacagını soyledıgını dedı yanı bana oyle bı ımzalayamıyacagım ve vazgecmek ıcın zor yazıya ımzalatırmılar sızce

Ama cıkartır dımı cunkı bana yazı ımzalayacagını soyledıgını dedı yanı bana oyle bı ımzalayamıyacagım ve vazgecmek ıcın zor yazıya ımzalatırmılar sızce

canım aslına bakarsan sende tam iyileşme gerçekleşmeden ameliyat etmez seni
kozmetik amaçlı operasyonlarda çok iyi düşünmek dogru kararlar vermek gerekiyor
kendi iradenle çıkartmak istediğine dair imza isteyebilir
yaptırırken de riskleri göz önünde bulundurur ve imza ister
çünkü bunlar sağlık probleminden kaynaklanan operasyonlar değil
sen şimdi sürekli bunu düşünüp stres olma
iyileştikten sonra çıkarılır elbet

Insallah kendı memem kotu olmaz doktoru hr acıda cıkart dedım adam sınırlenıb bı sey yapmaz dımı. Sızede cok tesekkur morel verdınız

Insallah kendı memem kotu olmaz doktoru hr acıda cıkart dedım adam sınırlenıb bı sey yapmaz dımı. Sızede cok tesekkur morel verdınız

yok canım olurmu öyle şey?
dr ne yapacak sana :)
sen sadece sabırlı ol bişey olmaz merak etmeyin

Yok, benim dikişlerimde dahil hiç ağrım olmadı
Allahım nasıl bı sey bu arkadaslar kendıme ıyrenıyorum yasamaknzor dıkıs agrısı yok ama bunun agırlıgı bı baska ben durmadan zayıflamamdan koekuyorum.bıde doktor ılk basta hastane calısanları benden yapdıhım kadar para ıstedıler.hastanede halım kotulesenden sonra ucuz fıyat yapdılar.ama kac haftadan sonraya.Sızce ucuz yapacagı ıcın bana amelyathanede kotu davranır mı.canıma kotu bı sey yapar mı.cok.korkuyorum param gıtdıbzaten baska doktorda coknpara ıstıycek dıye kendı yapdıgıma gıdıyorum

Iste cıkarma parası amelyat parasıyla aynı dıyınve krıze gırdım baya korkdum kı ben sılıkon yapma parası buldum ama cıkarma parasını napıcam ayno fıyat dıyınce cok agladım allah kımseye gostermesın her kese yalvardım cıkar benden bunu sonra ucuz bı para dedı cıkarma sımdı ondan endıse edıyorum kım acaba her seyı ıyı yaparmı yanıbpara az versem dıkkatsızlık yaparmı

İlk taktırdığımda ben de senin yaşadığın psikolojiyi yaşadım . Hem çok büyük bir ağırlık hissettim hem de psikolojik olarak kabullenmedim, seni çok iyi anlıyorum yani. Neyse onlar iyi kötü alışılıyor . Bir tek spor esnasında çok fazla rahatsız etmeye başlıyor ilerki süreçlerde , bir de sabah kalkınca göğüslerimde inanılmaz ağrı oluyordu. Bu ağrı bazen gün boyu devam ediyordu . İki sene olmasına rağmen devam edince ve doktorum göğsümde hiçbir problem olmadığını söyleyince , anladım ki ben bu ağırlık hissi ve ağrılarla yaşayamayacağım . İlk çıktığında pek de iç açıcı değil ama şu an eski haline dönmeye başladı . Badem yağı sürüyorum , masaj yapıyorum . Göğüslerim önceden de sıfır değildi ama küçüktü vücuduma göre , ben o yüzden yaptırmıştım .
Canım her seyı senden sormam ıyı cunkı yasamıssın.eskı gogusun gıbı cıkdımı yoksa bakarken ben mesela hıc yok gıbı ama eskıden sudyen gıyerken derım sıkı oldugu ıcın meme olmasada sudyende var gıbı gozukuyodu.sımdı senın gogusın 2sene tasımıs sılıkonu ve cıkarken kendınde nenhıssbetdın degısmısmı cokmu bos oluyo.tam detaylı yazsan cok ıyı olurdu.mesela gıtdın cıkardın ne hıss etdın?psıkolojın nasıl oldu?

Ucuz yapdıracam ya ondan dolayı dıyorum bıde apar topar cıkartdırıyosa hanı dermı kı kendı ıstedı bana ne olucaksa olsun dermı yanı

Ha dusınur kı vazgecerım ama anlamıyokı artık saglıgımı duaunuyorum mantıkla yanı sımdı beno kadar acoyı gorunce kalbe ne kadar zararlı oldugunu anladım.her gun ısgence gıbı

Ay bende taktırıcam yorumları okuyunca çok korktum :KK43:
Yapma bence ben artik 2aydi cikarmisim cok sukur iyiyim cikarfdikda cok kucukdu sabr etdim masaj yapiyorum buyuyo insallah taktirdigim 85di beden simdi 80var in ama boyle daha guzel ve iyi ben hatirladikca eziyyetimi sadece parama yazik oldu

X