Meme Büyütme Sürecim

Asopenya lütfen benim açtığım konuyada bir yorumda bulunabilirmisin rica etsem cok sızım var desteğinize ihtiyacım var

Buraya girmiyorum kusura bakmayın, girdiğimde gelen mesajlara ve buradan doktor, fiyat bilgisi soranlara elimden geldiğince bilgi vermeye çalışıyorum ancak forumda bunu açık bir şekilde paylaşmam doğru olur mu bilemiyorum bu nedenle özel mesajdan size yazdım.

Bu masaja operasyondan ne kadar zaman sonra başladınız? Geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim Pansuman işlemlerim tamamen bitince yaklaşık 1,5-2 ay sonra başladım.

rica etsem doktor ismini ve fiyatıın benimle de paylaşır mısınız?

Ben de dün ameliyat oldum.
Biraz küçük gibi geliyor bana ama eskiden hiç yoktu, beni tatmin eder diye düşünüyorum.
Siz de çok büyük değil diye yazınca sormak istedim, memnun musunuz?
Daha büyük olsaydı dediğiniz oldu mu hiç?

Kaç cc takıldı acaba size? İnsan tabiki hiç göğsü yokken en büyüğü olsun istiyor ama protez büyüdükçe sorun artıyor inanın. Biz 3 arkadaş birer haftayla ameliyat olduk 345 takılan arkadaşımız bir haftada iyileşti diyebilirim. Benim iyileşme sürecim 1 ayı buldu 395cc takılmıştı bana. Bir diğer arkadaşımız 500 cc ye zorladı doktoru olmaz demesine rağmen diretti taktırdı. Şimdi çok pişman memeler boynunun altında resmen ve inmiyor 2 ay olacak neredeyse. Artı sırt ve boyun ağrılarından bahsediyor çok şiddetli bi şekilde. Sonuç olarak doktorunuza güvenin onlara bırakınca sıkıntı yaşamayacağımız boyutları öneriyorlar, ki şuan genciz bu protezler ömür boyu bizle olacaklar bunun yaşlılık dönemleri de var sarkması, sırt ağrıları vs. Eminim ki sizin ölçüleriniz de ideal olmuştur. Gözünüz zamanla alışacaktır.

Sağ 295, sol 315 cc takmış doktorum.
Meme cebi büyük olmadığı için bunlar en uygunu dedi

Daha büyük olsaydı şikayetçi olmazdım açıkçası ama iyileşme sürecim çok zor olurdu bu yüzden çok da bir şey diyemiyorum açıkçası. Ancak vücuduma oranla şu an çok iyi duruyorlar bence ben şikayetçi değilim tam istediğim gibi doğal duruyorlar.

Ben de öyle, memnunum şu an, çok doğal duruyor hatta kıyafet üzerinden küçük ama çıplakken çok iyi bir dolgunluğu var.
İstediğim buydu
Güle güle kullanalım artık

İşte ben de tam olarak onu istiyorum. 350 cc dedi doktorum iki memeye de. Göğüs dokum hiç yok. Yuvarlak, yüksek profil mentora önerdi dr. Sonucunu canlandiramıyorum kafamda. Ya çok büyük olursa diye panikliyorum

İşte ben de tam olarak onu istiyorum. 350 cc dedi doktorum iki memeye de. Göğüs dokum hiç yok. Yuvarlak, yüksek profil mentora önerdi dr. Sonucunu canlandiramıyorum kafamda. Ya çok büyük olursa diye panikliyorum
Göğüs dokunuz hiç yoksa 350 normal bir boyutta olacaktır, büyük olur diye düşünmeyin. Büyük protezler 400 üzeri oluyor. Hatta ödemli haline göz öyle alışıyor ki, ödemleriniz geçince bi tık büyük mü olsaydı diyeceğinize eminim Kendi 50 günlük sürecimden yola çıkarak ameliyat yapıldığı güne göre yaklaşık yüzde 30 oranında küçülme oldu. 6 aya son şekli ortaya çıkıyor.

İçime biraz su serpildi umarım sonucundan ben de sizin kadar memnun olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…