Meme büyütme sonrası sporcu sütyeni kullanımı

Slyvanas

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mart 2014
226
60
Merhabalar,
4 ay önce büyütme ameliyatı oldum. O günden beri de gece gündüz sporcu sütyeni kullanıyorum. Bir alışkanlık oldu artık benim için:)
Sporcu sütyeni kullanımının bir zararı olur mu? İster istemez bir baskı yapıyor çünkü.

Merhabalar benimde 3 ayı geçti.Normal sütyen takamiyorum artık ağrı yapıyor meme çevresinde. bralet ya da sporcu sütyeni takıyorum daha rahat.Baska şikayetleriniz var mı acaba düzelme durumunuz nedir

Merhabalar benimde 3 ayı geçti.Normal sütyen takamiyorum artık ağrı yapıyor meme çevresinde. bralet ya da sporcu sütyeni takıyorum daha rahat.Baska şikayetleriniz var mı acaba düzelme durumunuz nedir
Esasen hiç şikayetim yok :) tamamen bana ait hissediyorum. Ağırlık vs de yapmıyor. Ama sarkma vs olmasın diye ve evde rahatça kullanabildiğim için devam ediyorum. Derdim kaş yaparken göz çıkarmamak :)

Esasen hiç şikayetim yok :) tamamen bana ait hissediyorum. Ağırlık vs de yapmıyor. Ama sarkma vs olmasın diye ve evde rahatça kullanabildiğim için devam ediyorum. Derdim kaş yaparken göz çıkarmamak :)
Maşallah olmasinda Allah'ın izniyle.Benim tek sıkıntım arada ince sancilar giriyor göğüsüme bazen olmuyor,bazen çoğalıyor, bazen artıyor bir uyanmışım hiçbir saydıklarim yok meme başı çevresinde his gelmedi ve acıyor

O sancılar başta bende de vardı. Ama zamanla yok oldular. Meme çevrem benim de hala çok duyarlı, hafif de acı var. Umarım bu da zamanla geçecektir.

Benim de bir ayım bitti. Pzt bir ay bir hafta olacak ağrıdan ziyade zonklama ve sıcaklık devam ediyor gerildiği için sanırım. Krem ya da yağ kullandınız mı çatlak olmaması için kullandiysaniz ne zaman başladınız? Ve iz kremi ne kullandiniz? Bunun dışında hangi markaydı?

Çatlak için bio oil kullandım. 1 aylıkken yanlış hatırlamıyorsam 2 haftalık bir süreçte bepanthol krem kullandım, sonrasında bio oil.
İz kremi için de dermatix kullandım, doktorumun tavsiyesi ile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…