meme büyütme sonrası meme ucundan gelen sarı renkli akıntı

philiasophie

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2023
8
2
38
merhaba, 13 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum. sag 375 sol350 mentor takıldı. solda sorun yok ama sag memede agrı ve meme ucundan gelen sarı renkli bir akıntı mevcut. meme büyütme ameliyatı olanlar böyle bir akıntı durumu yasadılar mı acaba? normal bir durum mu? doktorum olabiliyor dedi ama bunu yasayan var mı merak ettim.

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Bende böyle bir durum olmadı , ve hiçte böyle bir durum duymadım. Bence doktorun ile görüşmelisin. Enfeksiyon ya da mikrop kapmış olabilirsin

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Bende böyle bir durum olmadı , ve hiçte böyle bir durum duymadım. Bence doktorun ile görüşmelisin. Enfeksiyon ya da mikrop kapmış olabilirsin
Merhaba, teşekkürler. Bugün nedenini öğrendim ve neyse ki rahatladim. İlk olarak nadir de olsa görülen bir durummus. Silikonlarin süt bezlerini sıkıştırmasi nedenlerden biri. Diğer neden antidepresan kullanımı. Antidepresanlar prolaktin üretimini arttırdığı için süt gelebiliyormus. İkisi bir araya gelince böyle bir durum olmuş. Prolaktin seviyesini düşürmek gerekiyormuş. Neyse ki enfeksiyon değil. :)

X