Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Şaka yaptım evet :)) Ama doktoruma karın germe ameliyatımda alınan yağları popoya koysak biraz daha dik çıkık bir popom olsaaaa:dua: demiştim ama zaten ciddiye bile almadı (oysa ciddiydim ) Sonra tekrar demiştim,yüzüme bakıp- ihtiyacın yok lütfen Arzumcuğum- demişti :işsiz:
Ben bel Gamze'si de istemiştim,var zaten Gamze'n daha ne kadar olacak demişti :kızgın:
Yüzüme yaptıracak bir işlemde yok henüz gerekli görülen yada gördüğüm... Göbek pıercıng i bir düşünüyorum bir düşünmüyorum :deli: Kalan o iz beni düşündürüyor.. Dövme seviyorum ama kalıcı bir dövme istemem ben yahu. Yaşlanınca o dövme komik gelir :))
Aman bakmayın siz bana,yaptıracak birşey yok benim haklısınız. Öyle konuşuyoruz işte :KK50::eğlence:
Belki ufak tefek şeyler olabilir dediğin gibi :KK66:

Arzum hanım bence dövmeyi düşün derim benim belimde var çok sex si duruyor :KK70:

Arzum hanım bence dövmeyi düşün derim benim belimde var çok sex si duruyor :KK70:
Ben de seviyorum dövme öyle çok büyük şeyler değilde bir yerde küçük bişeyler bence hoş duruyor. Ben de yaptırmıştım 28 yaşında. Şimdi 39 um. Hiç pişman olmadım. Çok seviyorum dövmemi. Yaşlanınca da kötü olursa bilemiyorum ki belki 70 yaşında olur o zmn da düşünürüz bişeyler. Piercing tek kulakta seviyorum ben yukarıda kıkırdakda fln. Başka yerime düşünemiyorum çünkü kesin sıkılırım ve çıkarınca delik kalıyor

Ben de seviyorum dövme öyle çok büyük şeyler değilde bir yerde küçük bişeyler bence hoş duruyor. Ben de yaptırmıştım 28 yaşında. Şimdi 39 um. Hiç pişman olmadım. Çok seviyorum dövmemi. Yaşlanınca da kötü olursa bilemiyorum ki belki 70 yaşında olur o zmn da düşünürüz bişeyler. Piercing tek kulakta seviyorum ben yukarıda kıkırdakda fln. Başka yerime düşünemiyorum çünkü kesin sıkılırım ve çıkarınca delik kalıyor
Ben de 18 yaşımda yaptırmıştım omzumun arkasında zaten büyük değil küçük bir kelebek :KK4:

Belde olanları çok seviyorum. Birde bacakta jartiyer lasitigi gibi olanları :KK66:
image.jpeg

image.jpeg

Gibi gibi :p

Arkadaşlar öncelikle tüm anne ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun. Bende iki çocuk annesi olarak gogus büyütme ameliyatı olmak istiyorum İstanbul Küçükçekmece deyim fakat su ana kadar hiç estetik ile alakali Dr a gitmedim sadece meme kanseri için iki kez ultrason hepsi o zararsiz kiştlerim var. Bu gogus estetik ameliyatıni etkilermi hangi doktor gitmeliyim ve ucretler ortalaama nasıl iyileşme süreci kafamda milyon tane sorular bana yardımcı olabilirmisiniz.

Ben de 18 yaşımda yaptırmıştım omzumun arkasında zaten büyük değil küçük bir kelebek :KK4:
Bende seviyorum ayak bileğinde dövmeyi.... Ama işim gereği dövme hoş görülmez....
Bu arada kızlar abim bir numaralı dövmeci şehir dışından bile geliyorlar yaptırmaya bi pek istemiyorum sade olayım... Ama tatilde geçici yaotırıyorum

Doğrusu benimde düşünmediğim şey değil ama sonrasından korkarım.
Ğöğüs ameliyatında sırt üstü yatmaktan canım çıkmıştı,:mad: popo protezini düşünmek bile istemiyorum.
Ama dolgun popo da kadına ayrı bi seksilik veriyor:halay::KK76:
magic angel magic angel Sana benimkinden biraz verebilirim.... Popo silikonunu bedava takmak isteseler, kaçarak uzaklaşırım :) Memede olmayanı Allah benim kalçalara koymuş belli ki :olamaz:
Geçenlerde Eminönü'nde hızlı hızlı ilerlerken bi çamaşırcının dışarı koyduğu sepetler dikkatimi çekti ve durup bakmak zorunda kaldım (tipik kadın)... O da ne öyle... Popo kısmı dolgulu süngerli koca koca kilotlar... Push up Sütyenin, Don versiyonu :KK53: Çok güldüm çok....

Anneciğine acil şifalar versin inşallah.
Bende ameliyat olmaya karar verme aşamalarında benim annemede meme kanseri tşhisi konuldu ve hemen amelyat oldu Allaha şükür şimdi iyi atlattı .o yüzden benden mamografi istediler risk altında olduğum için ama risk yoksa sadece ultrason istiyorlar
Çok teşekkür ederim canım :)

çok üzüldüm canım
Anne başka bambaşka bişey
bende 8 yıl once kalp krizinden kaybettim annecigimi o benim herseyimdi :KK42::KK42:

Rabbim anneni sana bağışlasın biranonce sifa versin
Off yaa çok üzüldüm inan ki, çok çok erken kaybetmişsin sen anneciğini... :KK43:
Annelerimizin ne böyle aniden bizden koparılması, ne de yıllarca acı çekmeleri hiç hiç hoş değil :KK43:

Bu arada kızlar hepinizin anneler gününü kutluyorum :KK200:

Merhaba arkadaşlar,
Sizlerden bilgi almak istiyorum. Bende 1 senedir araştırıyorum hiçbir doktora karar kilamadim.Güncel öztürk`u düşünüyordum fiyat 3500€ diyor mentor marka silikon kullanıyor
Arzum hanımın yorumlarından sonra Hasan fındık `a yoneldim 8.000tl dedi mentor marka
Bu ara Ayşegül Sivri araştırmaya başladım oda mentor marka 5.500 TL diyor. Peki markalar aynı değişen nedir? 2 ünlü ameliyat edince fiyatimi yukseltiyorlar diye düşünmeye başladım. Siz ne düşünüyorsunuz?
Hasan Fındık ile ben de görüşmeye karar verdim. O kadar olumlu yorum okuyorum ki burda...

Şaka yaptım evet :)) Ama doktoruma karın germe ameliyatımda alınan yağları popoya koysak biraz daha dik çıkık bir popom olsaaaa:dua: demiştim ama zaten ciddiye bile almadı (oysa ciddiydim ) Sonra tekrar demiştim,yüzüme bakıp- ihtiyacın yok lütfen Arzumcuğum- demişti :işsiz:
Ben bel Gamze'si de istemiştim,var zaten Gamze'n daha ne kadar olacak demişti :kızgın:
Yüzüme yaptıracak bir işlemde yok henüz gerekli görülen yada gördüğüm... Göbek pıercıng i bir düşünüyorum bir düşünmüyorum :deli: Kalan o iz beni düşündürüyor.. Dövme seviyorum ama kalıcı bir dövme istemem ben yahu. Yaşlanınca o dövme komik gelir :))
Aman bakmayın siz bana,yaptıracak birşey yok benim haklısınız. Öyle konuşuyoruz işte :KK50::eğlence:
Belki ufak tefek şeyler olabilir dediğin gibi :KK66:
Ben daha hiç hiç bişey yaptırmadığım halde, estetik ameliyatların (eğer sonucu güzel olursa tabi) bağımlılık yapabileceğini düşünmeye başladım :halay:
Yanlız Bel Gamzesi ne oluyor?? Hiç duymamıştım...:KK53:

şu ayriklik kafami allak bullak etti ya ikidebi acip acip memelerime bakiyorum silikon girdiginde nasil olacak diye hayal ediyorumda canim sıkılıyor ya kolaltima dogru ya bu yuzden büyük cc takamaz sanirim yani 300dende küçük olursa ooofff acaba hangi yontem daha uygundur kizlar mesela biraz dokum var fasya alti mi tercih etsem ? :KK43:

Benim de kafamı karıştırıyor, bahsetmiştim. gün önce bir doktorun internet sayfasındai ayrık memeyi de birleştirebildiğini okumuştum... Ama kafam araştırmaktan okumaktan artık çorba gibi olduğu için doktorun adını tamamen unuttum... Of ki of..
Bu Forumda göğüsleri ameliyattan önce ayrık olan kızlar yok mu, onların fikrini alsak...

Benim de kafamı karıştırıyor, bahsetmiştim. gün önce bir doktorun internet sayfasındai ayrık memeyi de birleştirebildiğini okumuştum... Ama kafam araştırmaktan okumaktan artık çorba gibi olduğu için doktorun adını tamamen unuttum... Of ki of..
Bu Forumda göğüsleri ameliyattan önce ayrık olan kızlar yok mu, onların fikrini alsak...

Memeler ayrıksa bu kadının vücut anatomisi ile ilgilidir ve doktor bence o anatomiyi değiştiremez. Protezleri birbirine çok yakın koyup meme arasını birbirine yakın duruma getirebilmek elbette mümkün ama bu durumda da meme uçları birbirinden çok uzak ve ucube gibi görünür bence. Meme ucu kesisi ile memeleri bir araya getirip meme ucunu da bambaşka bir yere taşımak teori olarak yapılabilir görünse de böyle bir işlem çok fazla sinir hasarına sebep olabilir gibi geliyor bana.

X