Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Benimki de 16 aylik cnm. 5 gun oldu ameliyat olali.. yaklasik 2 ay 10 kg ustu yok dedi dr :KK43:
Anladim canım neyse cok cok uzun bir zaman degilmis ben daha fazlasindan korkuyordum..bi an once bende memeliler kervanina katilmak istiyorum cunku bu halimden nefret ediyorum dümdüz cok kotu..2 dogum ve emzirme olmayan memelerimi dahada dumduz yaptı

Anladim canım neyse cok cok uzun bir zaman degilmis ben daha fazlasindan korkuyordum..bi an once bende memeliler kervanina katilmak istiyorum cunku bu halimden nefret ediyorum dümdüz cok kotu..2 dogum ve emzirme olmayan memelerimi dahada dumduz yaptı
Ay bana sor sen bi de, fotoma bak istersen.

Baktim canim gecmis olsun yeni memisler bomba duruyor..ama en azindan eskiden dokun varmis benim dumduz okadar düzki kaburga kemiklerim üstten belli oluyor..yastik gibi sutyen giymekten nefret ediyorum duz oldugu icin destekli olmasida bi ise yaramiyor o dahada canımı sıkıyor

Baktim canim gecmis olsun yeni memisler bomba duruyor..ama en azindan eskiden dokun varmis benim dumduz okadar düzki kaburga kemiklerim üstten belli oluyor..yastik gibi sutyen giymekten nefret ediyorum duz oldugu icin destekli olmasida bi ise yaramiyor o dahada canımı sıkıyor

Bir de sizde de ufak batmalar oluyor mu gogsunuzun uzerinde igne batmasi gibi cok rahatsiz edici degil ama normal mi onemli bir sey mi merak ettim 77CEYLAN 77CEYLAN @miraculous Larimar Larimar ve yakinlarda ameliyat olan tum kizlar :) :)
yok tatlım bende batma hissi olmadı hiç.. ama hepimizde farklı şeyler olması normal herkesin bünyesi ve vücudun protezi kabul şekli bir olmaz..

Bugün 3. Gün ama ağrılar geçmedi sanki bugün arttı :mad::kızgın::kızgın: çok canım yanıyor şuan :KK43:
Benimde geçmedi gülüp konuşmayı geç derin nefes alsam ağrıyor yatıp kalkmak zaten ölüm gibi. Bide dün pansuman yaptık yamuk yumuklar ya çok moralim bozuldu başta herkesin mi şekilsizdi :olamaz::mad:

Hosgeldi arzum77 arzum77 hemen gelmisken de bir soru sorayim :) simdi baska bir sey icin hastaneye gittigimizde rontgen cekilmek icin mesela protezleri soylemeli miyiz, ne zaman hangi durumda bunu belirtmeliyiz ya da sakinmamiz gereken bir seyler var mi
eski arkadaşlar bilir sizede anlatayım:confused:özellikle özel sektörde çalışan arkadaşlar okusun:KK70:ameliyat olalı 2 ay olmuştu.çalıştığım yere sağlık taraması için geldiler.salak ben röntgenimi çekindim.1 hafta sonrasın da sonuçlar sekretere gelmiş o da(meraklı olur ya genelde sekreterler)okumuş.benimkinde her iki meme lojunda proteze ait homojen opasite mevcuttur yazılmış sordu bana bende aptala bağladım aa ne ki o falan diye neyse bi daha sormadı:KK70::KK70:yani diyeceğim bi sakıncası yok ama genelde gizlediğimiz için hepimiz sonuçlarda lönk diye çıkıyor minnak protezlerimiz:KK22:

Eski halimi gordun canim. Her memenin cozumu var yani, sıkma canini:) karar ver ve ol :KK66:

X