Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar merhabaa:)
O kadar heycanlıyım ki anlatamam yarın saat 11 de ameliyat oluyorum:))
Normalde 16sıydı ama yarına çekildi:)
Burdan herkese hepinize sonsuz teşekkür ederim yardımlarınız için. Her birinizin tecrübelerinden ayrı ayeı faydalandım.
Umarım sizler gibi güzel sonuçlar alırım
Şans dileyin:)
Sağlıkla gir çık inşallah canım bol şans :dua::KK200:

Burdan herkese hepinize sonsuz teşekkür ederim yardımlarınız için. Her birinizin tecrübelerinden ayrı ayeı faydalandım.
Oooooooo saatler kalmış.. Bol şanslar :) sağlıklı haberlerini bekliyoruz..

Kızlar kediss12, Canan 1565 bu kisilerde çok inandırıcı gelmemişti bana özelden de msj almışlardı.dikkatli olalım. Adminler de incelerlerse çok iyi olur.tesekkurler.kinsenin gunahini da almak istemem ama ozeldeki msjlari hiç inandırıcı değil. :skandal:

Ay kızlar şimdi yaşadığım olayı anlatıyımda gülün:)
Bugün pentiden 80c beden südyen aldım doktoruma göstermek için bak böyle olsun istiyorum diye denemeden aldım
Şimdi giydim tam geldi:KK70:
benim ikizler ameliyatı duyunca büyümeye başladılar herhalde hahaha:KK70:

Ay kızlar şimdi yaşadığım olayı anlatıyımda gülün:)
Bugün pentiden 80c beden südyen aldım doktoruma göstermek için bak böyle olsun istiyorum diye denemeden aldım
Şimdi giydim tam geldi:KK70:
benim ikizler ameliyatı duyunca büyümeye başladılar herhalde hahaha:KK70:
İyiki evde denemişin. :))))))

Kızlar günaydın.
Bn dunden beri atesleniyorum.Öksürük.ameliyatim var salı günü. Nasil kurtulucam bu işten

Kızlar günaydın.
Bn dunden beri atesleniyorum.Öksürük.ameliyatim var salı günü. Nasil kurtulucam bu işten

Hemen doktorunu ara antibiyotik kullanmakta bi sakınca yok diye biliyorum. 1 saat sonra ameliyatım var benimde burnum inanılmaz tıkalı nezle gibiyim bakalım ne dicekler daha anestezi uzmanı gelmedi ama bence sen haftaya salıya kadar iyileşirsin

hayırlısıyla ameliyatını ol cnm. sağlıcakla istediklerine kavuş inşallah.

Kizlar 16. günün fotosunu ekledim bi bakarmisiniz ya... cok farkli duruyolar bide eski resimlere göre kücülmüs gibi sanki

X