Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ya süper çok sevindim
ben yinede 350-400 arası pazarlık yapıyım kasaltı olucak bide çünkü benim seninkinide göstericem zaten profili çok hoşume gitti dekoltesi harika olmuş darısı başıma.

Rüyalarıma girmeye başladı artık sargılarım açlılıyo dümdüz bu ne diyorum ağlıyorum ama bildiğin tahta gibi şuan ki halinden bile kötü umarım tersi çıkar:) işte insan bi yandanda kıyafet sorunu yaşarım diye çok büyüktende korkuyo doyumsuzuz biraz:)
Sağol canım, darısı sana olsun inşallah. Hiç korkma gerilme yaptırıp neden bu kadar beklemişim diye kendine kızıcaksın:KK66: aynen canım sen yap pazarlığını, doğal olsun deme:))) doğalın biraz üstü olsun, vücuduma ölçülerime uygun olan max olsun de. Ben öyle dedim benim göğüs çapıma 300 den fazla olmamış malesef, max bu olmuş ve bakınca aslında max iyi olmuş diyo insan:)) boyun kilon kaç senin?

Sağol canım, darısı sana olsun inşallah. Hiç korkma gerilme yaptırıp neden bu kadar beklemişim diye kendine kızıcaksın:KK66: aynen canım sen yap pazarlığını, doğal olsun deme:))) doğalın biraz üstü olsun, vücuduma ölçülerime uygun olan max olsun de. Ben öyle dedim benim göğüs çapıma 300 den fazla olmamış malesef, max bu olmuş ve bakınca aslında max iyi olmuş diyo insan:)) boyun kilon kaç senin?

1.62 58-60 kilo civarı gidip geliyorum işte tipik türk kadınıyım iite bel ince kalça büyük balık etli sadece omuzlarım geniş ondan çok minyon durmuyorum:)

Hiç yaptırmama gibi düşüncem yok 16'sına gün almıştım normalde ama yarın arayıp çekebilirlerse 12 sine çeksinler istiyorum. Bian önce olsun bitsin ben yıldım sürekli fikir değiştirmekten

1.62 58-60 kilo civarı gidip geliyorum işte tipik türk kadınıyım iite bel ince kalça büyük balık etli sadece omuzlarım geniş ondan çok minyon durmuyorum:)

Hiç yaptırmama gibi düşüncem yok 16'sına gün almıştım normalde ama yarın arayıp çekebilirlerse 12 sine çeksinler istiyorum. Bian önce olsun bitsin ben yıldım sürekli fikir değiştirmekten
Bide balık etlisin canım, hiç küçüğe gitme. 400 sığıyosa 400 olsun, max ne sığıyosa göğüs kafesine o olsun yani:))
Hayırlısıyla sende biran önce ol kurtul inşallah

Bakabildin mi fotoğrafıma L limette nin kilere bayıldım ama onun ki 405- 480 miş cc olarak dağ kadar fark var.
Herkes öyle söylüyo ama işte küçük olursada çok üzülücem
Baktım canım evet. Ya ben arzum ve missezgi ile çok geç fikir alışverişi yapabildim. Eşimde yüz kez tenbih etmişti abartı olmasın diye. Doğaldan bir tık yukarı dolu cup c istiyorum dedim. Hoş doktorum cupları pek bilmiyordu o ayrı ama simülasyon resmine göre karar verdim. Takılan implanttan daha büyüğü olur demişti kendisi. Açık ve net şimdi yaptıracak olsam bir tık büyük isterdim . İnsanın gözü alıştıkça büyük istiyor canım :KK8:

Senin vücuduma göre büyüklüğü çok güzel miraculous miraculous . Bizler daha kiloluyuz. Ben zaten ufak balina gibi birşey oldum :))) herkezinki vücudu, yapısı ne kadarını kaldırıyorsa o olsun bence.

Ben şehir dışından geleceğim Ankara'ya o yüzden hastaneler ve doktorlar konusunda çok bilgi sahibi değilim :KK43:(
Üniversite ve devlet hastanelerindeki dr lar hariç, muayenehanesi olan dr lar anlaştıkları hastanelerde oluyorlar. Hatta anlaştıkları 3,4 hastane oluyor. Hepsine göre ayrı fiyat söylüyorlar.

Bende en kısa zamanda foto yüklemeye çalışacağım ameliyata girmeden fikirlerinizi almak istiyorum meme dokum yok denecek kadar az o yüzden 400 cc ye kadar yolu var

Senin vücuduma göre büyüklüğü çok güzel miraculous miraculous . Bizler daha kiloluyuz. Ben zaten ufak balina gibi birşey oldum :))) herkezinki vücudu, yapısı ne kadarını kaldırıyorsa o olsun bence.
Senin şimdi ameliyat ödemlerinde vardır hala canım, estagfurullah, diyet artı mekikle göbüş gider:KK66: Evet canım katılıyorum, herkes vücudana girebilen uyabilen max cc yi tercih etmeli:))

Ben de sadece kendi tecrubemi yazayim. Bende de ozellikle soguya ciktigimda hala ara ara oluyor goguslerimin alti felaket aciyor . Yada sabah cok agriyor ve bir ay olcak . tabiki yinede kontrol edilsin herkeste durumlar farkli olabilir ama bana kalirsa normal
Cvbın için saol canım akşam dr uma msj atmıştım geri dönüş yaptı sabah bana. Zorlamadan oluşmuş bir ağrı olduğunu söyledi aprı kesici kas gevşetici içmemi söyledi. Daha kötü olursam çağırdı ama bugün iyiyim sadece dokununca ağrı var yürürken yada dik durunca oluşan ağrı geçti çok şükür...
Bi fincan a uzandım banyo yaptım diye zorlandıysa perşembe günü iş başı yapıcam vay benim halime o zaman :KK43:

Iyiyim canım.. sabahları baskı hissi geçmişti amaaa dün dr um masaja başla dedi bana sert gösterdi şuan ağrım var onu taktım kafaya.. dünden beri eskiye göre Daha sert ve ağrılı inşallah geçer..
Geçmiş olsun bi kaç güne hiç bişeyin kalmicak inş çok mutlu olucaksın çok:))

@blue_suede miraculous miraculous @Senacicekk @findukser @Tiramisu35 @sindirella13 @FATOSB0 kızlarrrrrr ameliyatıma 10 gün zaman kaldı ve ben hastalandım:kızgın:doktorum operasyondan bir hafta önce antibiyotik ve belirli ilaçları içmemem gerektiğini söyledi. Boğazımda ciddi bi ağrı var şişti şişecek:KK43: iki gündür ıhlamur limon vs. tüketiyorum ama geçmiyor. Napıcam bilmiyorum. Siz operasyondan önce grip fln oldunuz mu??:KK42: Ay napcam bilmiyorum sinirlerim inanılmaz bozuldu
Aaaa ne kadar az kalmiss:)) hasan bey dimi

Slm kızlar bugün 3.gün gece tam yatar pozisyonda yatarım dedim saat 3 gibi tutulmuş vaziyette uyandım nasıl bir ağrı daha erkenmiş anlamış oldum hemen 3 yastık pozisyonuna geri döndüm.. bugün banyo yapmam lazım ama kendimi hazır hissetmiyorum sanki kollar kalkmaz gibi geliyor ameliyat olan arkadaşlar fikir verirse sevinirim o_O

Canim geçmiş olsun nasılsın bugün .
Senin boy kilo neydi.kaç takılmıştı.
Kaç bedene cikmistin.
Bugün daha iyiyim ama dokununca kaburgalarımda dokununda hala ağrı var ezilmiş gibi. Umarım geçer..
Boyumu kilomu dr um silşkon takmadan önce ona göre değerlendirmedi hiç sormadı bile doğrudan göğüslerime baktı ve karar vermişti.
Boyum: 1.65 kilom: 58... 350 cc yuvarlak hp takıldı canım. Önceki ölçülerim göğüs altı: 80 çevresi: 84-85 di.. şuan ödemler gitmedi hala ama şuanki göğüs çevrem: 92-94 arası

Geçmiş olsun canım zorlama dikkat et kendine az kalmış iş başına bende çok merak ediyorum nasıl olacağım haftaya pazartesi benim iş başı tam 1 haftam var..
Benim baya oldu evdeyim canım 22 gğn olcak perşembe günü. İşten atcaklar diye korkuyorum bende. İş yerimin böyle bir operasyon geçirdiğimden haberi yok 10 gün yıllık izin kullandım iş başı yapmam gereken tarihte de 10 gün rapor aldım yine gitmedim ben.. bakalım gidince başıma neler gelcek :KK43:

Benim baya oldu evdeyim canım 22 gğn olcak perşembe günü. İşten atcaklar diye korkuyorum bende. İş yerimin böyle bir operasyon geçirdiğimden haberi yok 10 gün yıllık izin kullandım iş başı yapmam gereken tarihte de 10 gün rapor aldım yine gitmedim ben.. bakalım gidince başıma neler gelcek :KK43:
Baya olmuş ise gidecek kadar iyi hissetmedin mi kuzum inş sorun yaşamazsın bende 1 hafta aldım cuma ameliyat oldum tam 10 gün evde kalmış olacağım inş iş başı alırım gerçi alan arkadaşlar var ama bakalım nasıl olacak

X