Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

günaydın kızlar musmutlu yıllar ve hayırlı haftalar olsun.. ameliyata son 4 gün kaldı çok heyecanlıyım bugün hafif öksürük var allahım 2 aydır geçmedi şu durum dr gittim antibiyotik aldım yok yok bu sene ki gripler bir alem korkum daha da ilerlemesi ameliyat ertelensin istemiyorum eşim de diyor psikolojik bu öksürüğün aklında hep ameliyat var belki de haklı bilemicem.. ben başladım vitamin depolamaya bol c vitaminli meyve yiyorum iki gündür ıhlamur kekik süt hepsini ballı içiyorum umarım ilerlemeden yok oluır, memişlere kavuşurum sağlıkla..
Hayırlı olsun canım sağ salim atlatırsın inşallah. Yazında bişey dikkatimi çekti uyarmak istedim.. dr lar anestezi den önce kan sulandırıcı ilaç vs kullandığın şeyler varsa bırakmanı isterler biliyosundur. Yalnız kan sulandırıcı etki sadece ilaçlarda yok yediğin besinlerde de var. Mesela c vitamini besinler özellikle limon, portakaş vs.. bunları abartıp çok yeme :KK66: sana tavsiyem çünkü kanı sulandırır bilgin olsun istedim. Şimdiden bol şanslar diliyorum..

Geçmiş olsun tatlım. Ameliyattan önce bitki çayları yasak,bazıları kan sulandırıyor. Bu yüzden tekrar doktora görünsen daha iyi olur bence. Ameliyat olacağını söyle,ona göre ilaç tedavisi ile devam et tavsiyem.
Ayrıca zencefil içme!!!! Kan sulandırıcı etkisi var,ameliyattan önce içilmesi yasak. İnternetten zencefil kan sulandırıcı yazarsan çıkıyor bilgiler. Buyrun bilgi..
Eki Görüntüle 1933254
:) bende aynı konu üzerine arkadaşa yazmıştım canım senşn yazdıklarını görmemişim ama olsun fazla bilgiden zarar gelmez :KK66:

Merhaba arkadaşlar.. benim bir sorum olucak sizlere.
Benim meme dokum hiç yok gibiydi kas altı 350 cc silikon takıldı.. kas altı takılan silikonlarda sonradan büyüme oluyor kas kendini bıraktıkça diye duydum..
Sonra farklı bir yerde de kas altı silikon takılcaksa istenilenden daha büyük takılmalı çünkü kas büyüklüğü bastırıyo gibi bişey okudum :KK43:
Şimdi benim göğüslerim nasıl olcak? Kafam çok karıştı ben olabildiğince büyük dursun istiyordum.. sonradan biraz daha büyür mü ödemler gidince küçülme olucak mı?
Bu konu hakkında bilgisi olanlar aydınlatırmısınız beni :dua:

kızlar selam ameliyatımın üzerinden tam 16 gün geçti ve şimdi göğüslerimde sürekli bir kaşıntı gerginlik var. Bu alerji gibi kaşıntılar ne zaman kaybolur acaba ? bir de siz ne zaman yan yatabilmeye başladınız ? sanki benim göğüslerim hep böyle sert kalacak hiç yan yatmama izin vermeyecek gibi geliyor

Benim meme dokum hiç yok gibiydi kas altı 350 cc silikon takıldı.. kas altı takılan silikonlarda sonradan büyüme oluyor kas kendini bıraktıkça diye duydum..
Sonra farklı bir yerde de kas altı silikon takılcaksa istenilenden daha büyük takılmalı çünkü kas büyüklüğü bastırıyo gibi bişey okudum :KK43:
Şimdi benim göğüslerim nasıl olcak? Kafam çok karıştı ben olabildiğince büyük dursun istiyordum.. sonradan biraz daha büyür mü ödemler gidince küçülme olucak mı?
Her ikisinide yaşayan oldu açıkcası. Küçüldü diyenler ödemi fazla olup ödem inince gözüne küçük gelenler bence. Kas kalınlığı çok olanlar proteze fazla baskı olur. Kas gevşedikçe rahatladıkça büyüklük belli olur..
önemli olan,sabit kalan protezin büyüklüğü. Ve olan meme dokusunun toplamı büyüklük sonuçta. O yüzden cc önemli :KK66:

Hayırlı olsun canım sağ salim atlatırsın inşallah. Yazında bişey dikkatimi çekti uyarmak istedim.. dr lar anestezi den önce kan sulandırıcı ilaç vs kullandığın şeyler varsa bırakmanı isterler biliyosundur. Yalnız kan sulandırıcı etki sadece ilaçlarda yok yediğin besinlerde de var. Mesela c vitamini besinler özellikle limon, portakaş vs.. bunları abartıp çok yeme :KK66: sana tavsiyem çünkü kanı sulandırır bilgin olsun istedim. Şimdiden bol şanslar diliyorum..
teşekkürler cnm drla konuşacağım bugün hepsini sorarım gerekirse uygun bir ilaç verir ama galiba biraz da ben abartıyorum kafamda şükür halsizlik hapşırık boğaz yanması falan yok bugün 1 kez öksürdüm mesela ay sağsalim atlatsam

Her ikisinide yaşayan oldu açıkcası. Küçüldü diyenler ödemi fazla olup ödem inince gözüne küçük gelenler bence. Kas kalınlığı çok olanlar proteze fazla baskı olur. Kas gevşedikçe rahatladıkça büyüklük belli olur..
önemli olan,sabit kalan protezin büyüklüğü. Ve olan meme dokusunun toplamı büyüklük sonuçta. O yüzden cc önemli :KK66:
Yani benim şuaki boyutundan daha büyük olmaz mı? Çok merak ediyorum 3 ay sonra nasıl durcak :KK76:

teşekkürler cnm drla konuşacağım bugün hepsini sorarım gerekirse uygun bir ilaç verir ama galiba biraz da ben abartıyorum kafamda şükür halsizlik hapşırık boğaz yanması falan yok bugün 1 kez öksürdüm mesela ay sağsalim atlatsam
Evham yapma canım az kalmış zaten. Sıkı giyin çok fazla sokağa çıkma hasta olmazsın :KK66:

Tiramisu35 Tiramisu35 sunandrun sunandrun aynen öyle High profilden daha yüksek profil. ben doktora benm vücuduma olabılcek en buyuk silikonu istedim. Alanı geniş olsaydı bu sefer daha küçük olcaktı. Benmkinin çıkıntısı daha fazla büyüklük olarak tam istedıgım gibi. Büyük ama abartı durmuyor

saol kuzum haklısın bugün ugs için dr a gideceğim olmadı görünürüm bir dra ilerlemeden bişeyler verir belki yada bişeyin yok derde evhamdan kurtulurum.. sen nasılsın..
Aslında gayet iyiydim ben . Belli biliyorsundur cumartesi geri uçtum Almanya'ya . Yolda valiz indir bindir derken zorladım kollarımı biraz. Kaz ağrılarım arttı. Buğün iş başı yapacaktım aslında . Burda doktora
Gittim anlatım durumumu . Pansuman yaptı ve iki hafta rapor yazdı . Ciddi bir şey yok ama zorlaman iyi olmaz evde kal toparlan dedi. . Yan gelip yatacağım :)))

Tiramisu35 Tiramisu35 sunandrun sunandrun aynen öyle High profilden daha yüksek profil. ben doktora benm vücuduma olabılcek en buyuk silikonu istedim. Alanı geniş olsaydı bu sefer daha küçük olcaktı. Benmkinin çıkıntısı daha fazla büyüklük olarak tam istedıgım gibi. Büyük ama abartı durmuyor
Aslında bunu demek gerek doktora" benim vücuduma olabilecek en büyük " tabiki büyük istiyorsak canım

Canım var olan meme dokun, derin, kas yapınla çok ilgili, bazıları küçüldüğünü söylüyo, bazıları büyüdüğünü. Benim başta çok gergin ve basıktı, çok ödemliydi ama basıktı bayaa..5 haftam bitti, benimkiler gittikçe büyüdü, dr um yukarıdanda 30-40 cc görüntü olarak aşağıya inicek daha dolgun gözükücek, üstler hala ödemli dedi. Yakınlarımdan yaptıranlarından hepsinin sonradan büyüdü görüntü olarak:)

Öncelikle hayırlı olsun, ultra high profil hep merak etmişimdir:)) memnunmusunuz? Resminiz varmı acaba?

Canım var olan meme dokun, derin, kas yapınla çok ilgili, bazıları küçüldüğünü söylüyo, bazıları büyüdüğünü. Benim başta çok gergin ve basıktı, çok ödemliydi ama basıktı bayaa..5 haftam bitti, benimkiler gittikçe büyüdü, dr um yukarıdanda 30-40 cc görüntü olarak aşağıya inicek daha dolgun gözükücek, üstler hala ödemli dedi. Yakınlarımdan yaptıranlarından hepsinin sonradan büyüdü görüntü olarak:)
Ayyy inşallah benimde büyür o zaman :) bunu duyduğuma sevindim

Merhaba herkese
Uzun yıllardır gruptayım fakat bu konu ilgili yeni hesap açtım. 24 Ocak'ta ameliyatım Haldun beye Ablam ikna oldu ama annemin gönlü Yok evliyim iki çocuk annesiyim ve çok heyecanlıyım. En çok da anesteziden korkuyorum. Öğretmenim ayrıca tatile denk getirdim dönüşte umarım iyileşmiş olurum.

Bu arada kas altı olacakmışım ve muhtemelen 330 cc civarı olacak ona ameliyatta karar verecekmiş. Bir de ameliyat süresi ne kadar sürdü kızlar sizde odamdan çıkmam uyanıp tekrar gelmem 3 saati bulabilirmiş çok uzun değil mi ?

X