Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bendeee botox yaptırcamm alnımdaki çizgilere çok belirginleştiler 27yaşımda bu ne ya :KK61: doktoruma da sordum evet ihtiyacın var yapalım dedi bende ilk dedim mememi büyütelim sonra kendime botox kıyağı geçicem dedim :KK36:
aynen ya o cizgilerden bende de var en derininden :KK43:

Kizlar benim meme buyutme yaptirali 40gun oldu gayet Iyi durumdayim. Malum yaz da geldi çattı ve sıkılaşmak için aletli platese gitmek istiyorum doktorum bir sakinca yok dedi ama ben yine de tedirginim. Spora baslayan var mi?

Kizlar benim meme buyutme yaptirali 40gun oldu gayet Iyi durumdayim. Malum yaz da geldi çattı ve sıkılaşmak için aletli platese gitmek istiyorum doktorum bir sakinca yok dedi ama ben yine de tedirginim. Spora baslayan var mi?
Doktorun sakincasi yok dediyse yoktur sanirim yavas yavas basla baktin ki agri yapti birak :KK66: bir ara ben boyle spor aleti var one dogru cekiyorsun agirlikli onu yaptim iki gun agridi gogusteki kaslarim sonra gecti ...

Doktorun sakincasi yok dediyse yoktur sanirim yavas yavas basla baktin ki agri yapti birak :KK66: bir ara ben boyle spor aleti var one dogru cekiyorsun agirlikli onu yaptim iki gun agridi gogusteki kaslarim sonra gecti ...
Benim doktorum cok rahat zaten ama ben de burda yorumlari omuyunca biraz endiselendim. Protezde kayma olabiliyormus

Benim doktorum cok rahat zaten ama ben de burda yorumlari omuyunca biraz endiselendim. Protezde kayma olabiliyormus
Bir kac doktora sor kayma riski varmi diye icin rahat olunca baslarsin spora kollarina yuklenme fazla :KK66: her doktor farkli tavsiyelerde bulunur tabi herkes bir degil mesela benim doktorum hic masaj onermedi bana puturlu protez taktim sakin masaj yapma demisti .. Ama coguna masaj oneriliyor mesela ama ben kendi doktorumu dinledim

Youtube'da videoları olan bir vlogger kadın var. Öncesinde de spor yapan bir kadın, onu belirteym. Kas altı protez takıldıktan 6 hafta sonra spor, 8 hafta sonra ise üst bedeni çalıştıran sporları yapmaya başlamış. Üst bedeni çalıştırmak için biraz daha bekleyebilirsiniz gibi geldi bana. Bu arada o kadın, kas çalışıyordu. Pilates belki daha az yorucu olabilir. Vücudunuz sizi yönlendirir aslında. Doktorum burun ameliyatından 2 hafta sonra başlayabileceğimi söylemişti ama yere bakan pozisyonlarda (kalça-bacak hareketleri) burnum aşağı düşecek sanıyordum ve pilates dersinin bir kısmında matımın üstünde izliyordum ve zorlanmadan yapabildiklerimi yapıyordum sadece. Vücudunuzu dinleyerek spor yaparsanız o sizi yönlendirecektir.

Youtube'da videoları olan bir vlogger kadın var. Öncesinde de spor yapan bir kadın, onu belirteym. Kas altı protez takıldıktan 6 hafta sonra spor, 8 hafta sonra ise üst bedeni çalıştıran sporları yapmaya başlamış. Üst bedeni çalıştırmak için biraz daha bekleyebilirsiniz gibi geldi bana. Bu arada o kadın, kas çalışıyordu. Pilates belki daha az yorucu olabilir. Vücudunuz sizi yönlendirir aslında. Doktorum burun ameliyatından 2 hafta sonra başlayabileceğimi söylemişti ama yere bakan pozisyonlarda (kalça-bacak hareketleri) burnum aşağı düşecek sanıyordum ve pilates dersinin bir kısmında matımın üstünde izliyordum ve zorlanmadan yapabildiklerimi yapıyordum sadece. Vücudunuzu dinleyerek spor yaparsanız o sizi yönlendirecektir.
Çok doğru söylüyorsun, vücudunu dinleyerek yapmak en önemlisi... Ben o kadının spor hareketlerini uygulamaya başlamıştım bi süre önce ve çok memnunum gerçekten her yerimi çalıştırıyor. Ayrıca da şimdi ağırlık çalışmasına başlamış yeniden. 45 kiloyu öyle rahat kaldırıyor ki... Şaştım kaldım. Demek kasaltı protez spora engel değil :)

Değil kesinlikle ama kadının kol ve omuz kaslarındaki değişim oldukça dramatik bence. Resmen erimiş kasları. Eskisi gibi olur tabii hem de kısa sürede. Sadece bazı basınç gerektiren kol hareketlerde protezin kas altında hareket edişini hissedecektir. Sanırım bu kas altının doğal bir sonucu.

Bbi de izler misiniz arkadaslar lutfen bende arastiriyorum ama karar veremedim

Benide izler mison canm

Bbi de izler misiniz arkadaslar lutfen bende arastiriyorum ama karar veremedim

İnternette özellikle de yabancı sitelerde çok güzel fotoğraflar var. Hatta öncesi ve sonrası cup seçebiliyorsunuz, protez büyüklüğü, kesi yeri ve protez yerleşim planını da seçip arama yapabiliyor ve kendinize en yakın kadınla kendinizi kıyaslayabiliyorsanız. Tavsiye ederim. Ben özellikle Amerikan plastik cerrahlarının meme protezlerini çok beğeniyorum. Avrupa bence berbat. Türk'ler de Amerikan cerrahlardan geri değil kanımca.

Çarşamba günü siteye üye olmuşsunuz. Forumun meme estetiği bölümünde ise ilk mesajlarınız "beni de izler misiniz, araştırıyorum karar veremedim."

Açıkça yazmak gerekirse foruma sırf silikonlu meme görmek için giren ruh hastaları erkek kişiler oluyor. Böyle bir ortamda kimse size itimat ederek meme fotoğraflarını size göstermez. Ben olmayan tahta memelerimi bile göstermem. Bu siz erkeksiniz anlamına gelmez ancak size güvenmek için de yeterince gerekçe yok demek.

Yeni uyeyim evet izliyorum takip ediyorum bakiyorum ve bilgim yok zaten bilgim olsa canm neden buraya uye olayim ki ayrica zorla izle veya begen demiyorum

O zaman millet hakkinda on dusunceli olma canm izlersen izlersin izlemezsen izlemezsin iyi heceler

Ön düşünceli değil de, ön yargı demek istediniz sanırım. İnsanlar sosyal medya kullanırken karşılarındaki kişiyle şahsi/mahrem bilgilerini paylaşmak için biraz olsun güvenmek ister. Ön yargı dediğiniz şey aslında "belirsizliğe karşı kendini savunmak".

Oldukça makul bir şeyi dile getirdim ben. Hepsi bu.

Size de iyi geceler.

Kızlaaar ben geldim. Hiçbir şey yiyemedim bulantıdan. Ağrı kesicimi değiştirdiler de kendime geldim. Drenlerim var, serum şimdi çıkarıldı ve kol altlarım ağrıyor. Sol meme 225, sağ meme 250. Taş gibi yaa çok hoşuma gitti hiç küçük değil. Ameliyat sonrası doktor ve ekibi odama geldi, sütyeni açıp baktılar hepsi aynı anda woooaaaww dedi hahahah çok tatlılardı yaa sekreter hanım da vardı sürekli yanıma gelip ayyy ne güzeeell deyip durdu çok mutlu oldum :)

X