Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

herkes herkesten memnun olmayabilir olacak diye bir şey yok bir hasta memnun olmadı diye o kötü dr olacak değil hasta memnun olmadı diye de hasta psikolojisi bozuk olacak diye de bir şey yok. ortada bi işlem varsa ve birkaç dr bu böyle olmamalı diyorsa bu durumda dr hatasını telafi etmeli yani olaylar kişisel ve elektrik ile ilgilidir.
kul yapısı mükemmel olamaz her şey gerçekleşebilir önemli olan yapılan işin arkasında durmaktır.

önemli olan elektrik almaktı bende geçen yaz bülent beyle görüşmüştüm pek oralı olmamıştı ama benimki revizyon şeklinde olduğu için anlıyorum genelde başka bir dr un işlem Hatasını düzeltmeye yanaşmıyorlar yanaşsalarda yüksek rakamlar alınıyor.

ben defne hanımı instagramdan da takip ediyorum banada güzel önerileri olmuştu yaptığı işler güzel ve kendisinin bi röportajında kendinin de estetik yaptırdığını söylüyordu bence bu önemli bi etki.
şimdi kırış yüzlü bir dr a kim botox yaptırmak ister ki dimi :)
Ben doktora kotumu dedim ? Baska doktorla gorusmiycek kadar kafamda kurdugum tek doktordu ama olmadi yani cok soguk ve ilgisiz bir insandi dedim .evet defne hanimin da kendisinde bircok estetik var . herkesin herseyi hayirlisiii

Ben doktora kotumu dedim ? Baska doktorla gorusmiycek kadar kafamda kurdugum tek doktordu ama olmadi yani cok soguk ve ilgisiz bir insandi dedim .evet defne hanimin da kendisinde bircok estetik var . herkesin herseyi hayirlisiii
hayır canım daha neler ben öyle bir şey dediğini ima etmedim ki diyorum ki olabilir herkes herkesten elektrik almayabilir bende almadım dedim. :) ama iyi dir değildir bu o demek değil diyorum

iki taraf içinde genel söyledim yanlış anlaşılma olmasın lütfen

sevgiler

2016nın da en çok ameliyat yapılan doktoru seçildi 2 ay sonra tekrardan plaket alacak kendileri valla ben çok memnun kaldım çok cool ve başarılı bi doktor kendileri. ikinci günümde kendi kendime kalkıp yatmaya başladım. hakkını veriyor ödüllerinin
Canim kendi kendine yatip kalkmak bünye meselesi. Benden sonra birtane daha kas alti ameliyati oldu doktorumun biz taburcu olurken gordum kız sabahi gayet iyiydi yani tek basina rahatca turluyodu.hic ameliyt olmus havasi yoktu kizda. Oysa beni 2 kisi zor kaldirdi yani yattigim yerden ve yurumek imkansizdi bu bünye meselesi.

hayır canım daha neler ben öyle bir şey dediğini ima etmedim ki diyorum ki olabilir herkes herkesten elektrik almayabilir bende almadım dedim. :) ama iyi dir değildir bu o demek değil diyorum

iki taraf içinde genel söyledim yanlış anlaşılma olmasın lütfen

sevgiler
Saygilar ablacim :-)

doğrudur kötü bir dr olduğunu söylemedim zaten benim işlemim farklı olduğu için onada hak verdim.

hem burda problem yaşayan bir hastası vardı ne olursa olsun arkasındayım dedi ileride bi şey olursa gel dedi kendisine ben bu yönüyle takdir ettim gerçekten.

ama bazı dr lar var bu hasta benim adımı zikrediyor diye rahatsız oluyor aklı ve mantığıyla hareket eden bir insan düşünür bu kişinin içinde iki tane protez var birisi dr un kim dediğinde kendi kendime koydum diyemiyceğine göre tabi ki ameliyatı yapan dr un adını zikredicek dimi :)

herkes işiyle ilgilense herkes daha çok mutlu olur inşallah hep mutlu olursun bu ameliyat insanın hayatını öncesi ve sonrası şeklinde ayırabilecek derecede öneme sahip
Bülent bey instagram sayfasında bi paylaşımda bulunmuştu çok hoşuma gitmişti gerçekten.. Bir insan kendine çok güveniyor diye soğuk ve ilgisiz diye de nitelendirilemez ayrıca da. sonuçlar ortada zaten
Biz cerrahlar sanatçı (ressam, heykeltraş vs....) değiliz. Biz cerrahız. Ne yazıkki bizim yaptığımız iş hata kaldırmaz. Ressam resmi beğenmeyince yırtıp atar, heykeltraş yaptığı işi beğenmezse telafi olarak biraz daha kil yada çamur koyar. Ama biz yaptığımızın o an en iyisini yapmak zorundayız. Yani işimiz hata kaldırmaz. Biz sanatçı değiliz CERRAHIZ.

Bülent bey instagram sayfasında bi paylaşımda bulunmuştu çok hoşuma gitmişti gerçekten.. Bir insan kendine çok güveniyor diye soğuk ve ilgisiz diye de nitelendirilemez ayrıca da. sonuçlar ortada zaten
Biz cerrahlar sanatçı (ressam, heykeltraş vs....) değiliz. Biz cerrahız. Ne yazıkki bizim yaptığımız iş hata kaldırmaz. Ressam resmi beğenmeyince yırtıp atar, heykeltraş yaptığı işi beğenmezse telafi olarak biraz daha kil yada çamur koyar. Ama biz yaptığımızın o an en iyisini yapmak zorundayız. Yani işimiz hata kaldırmaz. Biz sanatçı değiliz CERRAHIZ.

çokta güzel demiş bu yüzden gerçekten takdiri hak ediyor bir problem yaşayan hastasının arkasında durdu. oda ilk kez öyle bir şey yaşamış

hatasız işlem yapmak herkes ister ama kuluz nihayetinde önemli olan o işin arkasında durmak instagramda bende bakıyorum ona yaptığı burunlarda çok güzel

Soguk ve ilgisizse zaten bariz güven olmaz elektrik alınmaz. Soru isaretleri yüksek olur ,tercih sebebi de olmaz. Burda doktor iyi yada kotu konuusu degil her doktor kendi yöntemiyle iyidir. Ben sadece elektrik ilgi ve güven meselesini dile getirdim

anlıyorum seni ama yanlış cümleler seçiyorsun, bülent beyle elektriğin tutmadı diye bu onu soğuk ilgisiz ya da kötü bir doktor yapmıyor bunu anlatmaya çalışıyorum gayet ilgili bi insan kendileri ve asistani çok cana yakın samimiler yani :KK70: bizzati deneyimledim insanları böyle yermeyin bence

anlıyorum seni ama yanlış cümleler seçiyorsun, bülent beyle elektriğin tutmadı diye bu onu soğuk ilgisiz ya da kötü bir doktor yapmıyor bunu anlatmaya çalışıyorum gayet ilgili bi insan kendileri ve asistani çok cana yakın samimiler yani :KK70: bizzati deneyimledim insanları böyle yermeyin bence
Kötü doktor demedimki ben mesajlari okumuyosun herhalde :) sen ilk bulent bey dedigindede benim ilk doktorum bulent beydi ama olmadi hayirlisi olsun demistim. Kotu bir söz etsem orda ederdim zaten. Ben sadece tercih etmememin sebebini söyledim. Evet dogru soguk ilgisiz dedim ama kötü bir doktor demedim.ki dememde deminde dedigim gbi her doktor kendi yöntemiyle iyidir .evet doktordan cok merve hanim asistani v s cok ilgilili:)

çokta güzel demiş bu yüzden gerçekten takdiri hak ediyor bir problem yaşayan hastasının arkasında durdu. oda ilk kez öyle bir şey yaşamış

hatasız işlem yapmak herkes ister ama kuluz nihayetinde önemli olan o işin arkasında durmak instagramda bende bakıyorum ona yaptığı burunlarda çok güzel
Evet ya burunlari muthis ozellikle. Kendisinin zaten ana dalı burunmus. Burnum gozume batmiyor ssimdilik cok sukur :KK70:

Evet canım gizli iş asla yapamam bende. Ne güzel anlayışla karşılamış özellikle baban seni,demek böyle anlatabiliyorsun babana,ben babama anlatamam annemle arkadaş gibiyizdir o zaten söyler mutlaka :)
İnsanın içi rahat olmalı aileden tam destek aldığında huzurlu geçer ameliyatında. Kaç yasindasin sorması ayıp, bayanlara sorulmaz dimi :)
29 yaşındayım canım, sen? Annem babam seneler önce ayrıldılar onun için ikisiyle ayrı ayrı konuşmam gerekiyor :) ama babamla rahatız çok, o da bana herşeyi anlatır, ben de ona (nerdeyse herşeyi) :KK66:

Arkadaşlar Bülent Tekerekoğlu hangi hastanede operasyonlarını yapıyor? Hastaneye en yakın oteller hangileri acaba?
Ameliyattan sonra hangi günler kontrol günleri? Mesela şehir dışından gelsem nasıl olur?

Evet ya burunlari muthis ozellikle. Kendisinin zaten ana dalı burunmus. Burnum gozume batmiyor ssimdilik cok sukur :KK70:
ay dün ortopedi de randevum vardı bacağımda acı var diye gittim adam suratıma baktı yan dön bakıyım burnuna ne yaptın dedi hiçbir şey dedim ameliyat mı oldun diyo estetik. yok allah vergisi dedim adamda ortopedist gözü var yoksa anlardı estetik olmadığını :KK70: sonra ikinci katta plastik cerrahla görüştüm burun ucumu yapacaktı tomografi sonucuma bakıp yaparım demişti kıkırdak kaybı varmış falan amaan vazgeçtim istemiyorum kbb ciye gider yaptırırım bi estetik daha kaldıramam iki kere olmuşum modifiye hatun mu olucam :KK70: allahıma şükür bi memeler eksikti yaptırdım kurtuldum başka da bişeye ihtiyaç yok
Arkadaşlar Bülent Tekerekoğlu hangi hastanede operasyonlarını yapıyor? Hastaneye en yakın oteller hangileri acaba?
Ameliyattan sonra hangi günler kontrol günleri? Mesela şehir dışından gelsem nasıl olur?

bence bunları ara konuş ya da mail at genelde ilk üç günde kontrol olur ama şehir dışından gelenler için belki de farklı bi uygulama vardır. sanırım fulya terrace a taşındı esteworld den ayrıldı

X