Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Emin ol abla benim gibi biri yaptirdiysa herkes yaptirir. Ve pisman olabilcegin hicbir konu yok inanki buyukluk konusunda bile pisman olamazsin eskiye bakip yenilere sukredersin yani.. Ben hic boyut vs ayarlamadim kafamda. 275 cc 300 cc 325 cc 350 cc diyende oldu yani hangi doktordan elektrk aldiysan gittim oldu bitti boyutundan da pisman olma gbi biseyim yok bunada suukur oglanliktan ciktim :KK70:
Fotoğraf paylaşacak Mısın Betüş? Çok merak ediyorum sonucunu

Yarın ne olacağımız belli değil. Ablam meme kanserinden ameliyat oldu memesinin heryerinde koltuk altında izleri var. Hep mutluluğu ertelediği için hep stres ve üzüntüden hep başkası için yaşamaktan hasta oldu. Şimdi şükür kurtuldu izler umurunda değil. Her an her yerimize bir şeyler olabilir Allah korusun. Bugünü düşünün.carpa diem:KK200:
Haklısın :)

Ay demin ayyildiz 860 operasyon sonrası sutyenini aldim bu ne rahatlik ya tavsiye ederim. Doktorun taktigi tam bide dikis yerlerinde acayip sıkı lastigi vardi nefes alamiyodum resmen kurtuldum o salak seyden

ay Betus123 Betus123 ya ne bileyim valla sabah annemle gidicez bakalim ne diycek doktor. tek korkum dedigim gibi narkoz yani ya bayilamazsam nolcak hahah ya da bayilirim da uyanamam ya da amaaann heyecandan ne dicegimi sasirdim tovbeeee benden haber bekleyiinnnn her seyi yarin adim adim anlaticam :)
Felaket tellahi gibi agzin var mubarek :KK70: iyi dusun iyi olsun korkma ne var narkoz da ya aman uyup uyancan hayirlisiyla

kızlar bugün 3ayrı doktora muayene oldum ortak görüşleri meme dokumun azda olsa olduğu ve derimin yapısının kalın olduğu ve önerdikleri ccler 350 375cc.ilk gittiğim doktor kas altı ve üstününde olabileceğini ama kas altı yapmasının protezi daha iyi saklayacağını söyledi.2. Doktor kas üstü. 3.sü ise dual plan :110: haydaaaa gelde şimdi kafan karışmasın. Beni izleyen arkadaşlar albümüme girip bana biraz fikir verebilirmi acaba? Özellikle arzum77 arzum77 @Tikkabilla @magic angel FAZLANAZLI FAZLANAZLI

ben kas üstü olurdum şahsen.
Kas altında kapsül olmaz ya da oluşum riski az diye bir safsata var. ilgisi yok. zaten protezi saklayacak bi dokum var meme şeklin çok güzel meme uçlarının yeri de çok güzel 325 350 ile eline gelmeyecek bi memeye kavuşabilirsin.. bir buçuk yıl oldu hala kol altıma doğru zaman zaman yanmalar hissediyorum. yarın için randevu ayarladım YENİ DR um ile görüşücem. gereksiz kas kesmenin alemi yok. bunlar şahsi fikrim sen içine sinen güvendigin en önemlisi yaptığı işin arkasında duracak bir dr bul ve ona ameliyatını ol.

ben de simdi kafa dagitmak icin internette onden dugmeli pijama ve sporcu sutyeni arastiriyorum biraz daha sakinlestim :) isler ciddiye binince hisler de degisiyomus :)
Dimi bekleyince samanlik seyran gun gslince kendinden geciyisn:) ben sutyeni demin aldirdim ayyildiz 860 önden kopceli cok rahat

Bende ya ameliyatın ortasında uyarnirsam diye saçma sapan şeyler dusunuyordum:KK70:
ay Betus123 Betus123 ya ne bileyim valla sabah annemle gidicez bakalim ne diycek doktor. tek korkum dedigim gibi narkoz yani ya bayilamazsam nolcak hahah ya da bayilirim da uyanamam ya da amaaann heyecandan ne dicegimi sasirdim tovbeeee benden haber bekleyiinnnn her seyi yarin adim adim anlaticam :)

canim ameliyattan sonra ne kadar sure takicaz bu sutyeni? 1 ay gibi bisi galiba degil mi, oyle duymustum
Evet bana doktor giydirdi kendi verdi ama acayip sıktı altı 3 gundur nefes alamiyodum. Aradim bugun sordum da aldirdim hemen cok rahatladim evet canim 1 -1bucu ay kadar kullaniliyormus

Kas altında kapsül olmaz ya da oluşum riski az diye bir safsata var. ilgisi yok. zaten protezi saklayacak bi dokum var meme şeklin çok güzel meme uçlarının yeri de çok güzel 325 350 ile eline gelmeyecek bi memeye kavuşabilirsin.. bir buçuk yıl oldu hala kol altıma doğru zaman zaman yanmalar hissediyorum. yarın için randevu ayarladım YENİ DR um ile görüşücem. gereksiz kas kesmenin alemi yok. bunlar şahsi fikrim sen içine sinen güvendigin en önemlisi yaptığı işin arkasında duracak bir dr bul ve ona ameliyatını ol.

Böyle yorumlarını okuyunca gerçekten endişelerimin ne kadar haklı olduğunu görüyorum. Operasyon üzerinden 1,5 yıl geçmiş olup nasıl kol altında yanma olur? Ben de spor yaptığım için memem olmasa da göğüs kaslarımın şekli ortaya çıkacak kadar var. Eminin normal bir kadına göre epey sert durumdadır. Açıkçası çok endişeleniyorum. Siz kas üstüne mi aldıracaksınız FAZLANAZLI FAZLANAZLI

Kas üstü olunca da ele geliyor, protezi hissediyorum diye çıkarıyorlar. Kas altı olunca da sağlıklı kaslarını kesiyorlar. :KK43: Valla çıkmaza saplandım. Bu iş doktorla mı ilgili? Bilsem kötü sonuçlar doktorların acemiliği hiç düşünmeden olacağım bu ameliyatı.

Forumda 3 kere bu ameliyatı olmuş olan var. Bu gerçekten çok yıpratıcı olmalı. Her gün forumun başka bir kısmını okuyorum, okudukça daha çok öğreniyorum ama öğrendikçe korkularım artıyor.

Kas üstü olunca da ele geliyor, protezi hissediyorum diye çıkarıyorlar. Kas altı olunca da sağlıklı kaslarını kesiyorlar. :KK43: Valla çıkmaza saplandım. Bu iş doktorla mı ilgili? Bilsem kötü sonuçlar doktorların acemiliği hiç düşünmeden olacağım bu ameliyatı.

Forumda 3 kere bu ameliyatı olmuş olan var. Bu gerçekten çok yıpratıcı olmalı. Her gün forumun başka bir kısmını okuyorum, okudukça daha çok öğreniyorum ama öğrendikçe korkularım artıyor.
Benim kas üstü şişliklerim epey bi indi.ariyorum protezi ama bulamıyorum henüz elime gelen birsey yok.1 ay 3 gün oldu umarım ilerleyen zamanlarda da gelmez

Kasaltı yada daha güzeli dual plan. Meme dokunuz olsada kasüstü konan protez zamanla memelerde sarkmaya sebep oluyor. O zaman hadi dikleştirme yapalım diyor dr. Kas altı yada dual de pek sarkma olmuyor,Diye tıbbi bilgimle de mantıklı buluyorum bu yöntemi.

Kasaltı yada daha güzeli dual plan. Meme dokunuz olsada kasüstü konan protez zamanla memelerde sarkmaya sebep oluyor. O zaman hadi dikleştirme yapalım diyor dr. Kas altı yada dual de pek sarkma olmuyor,Diye tıbbi bilgimle de mantıklı buluyorum bu yöntemi.

Protez kasın baskısı altında olunca tabii sarkma olmaz doğal olarak. Kas üstünde hele de 350 cc üstü bir protez muhakkak sarkar. Normalde de küçük memeli kadınların memeleri de dokuları az olduğu için sarmıyor. Ama memenin gelişim yeri de kas altı değil, kas altında olan protezler çok doğal meme görüntüsüne uzun süre sonra kaslar kendini salınca ancak ulaşıyor.

kızlar bugün 3ayrı doktora muayene oldum ortak görüşleri meme dokumun azda olsa olduğu ve derimin yapısının kalın olduğu ve önerdikleri ccler 350 375cc.ilk gittiğim doktor kas altı ve üstününde olabileceğini ama kas altı yapmasının protezi daha iyi saklayacağını söyledi.2. Doktor kas üstü. 3.sü ise dual plan :110: haydaaaa gelde şimdi kafan karışmasın. Beni izleyen arkadaşlar albümüme girip bana biraz fikir verebilirmi acaba? Özellikle arzum77 arzum77 @Tikkabilla @magic angel FAZLANAZLI FAZLANAZLI
Tatlım,dual plan ve kas altı aynı zaten. 2 ye 1 olmuş kas altı ve üstü..
Aslında meme dokun var,kas üstüde olabilir ama protezi bazı yerlerde hissedebilirsin doğru demiş doktor. Misal benim sağ gögüs sola göre daha az doku vardı,Zaman sonra ödemler gidince sağ üst tarafta protezin dalgalanması belli olmuştu. O kısım düzelmedi ve yag dolgusu yapıldı gizlendi..
Şahsen fikrim kas altı olman. Daha garanti bir yöntem bence :KK66:

X