Meme Büyütme Bilirkişiler

melishn122

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2024
43
4
19
Kızlar meme büyütme ameliyatı geçirenler ya da bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Henüz 1 doktorla görüştüm ve max 235 cc koyabileceğini söyleyip 100 bin tl fiyat verdi. 20 yaşındayım boyum 165 kilom 46. Bana göğüs kafesimin sıkıntılı olduğundan bahsetti ama doktora çok güvenemedim. Cc'ye göre fiyat çok pahalı geldi Mersin'de yaşıyorum ama genel olarak fiyatlardan vs haberdar olanlar yazabilir mi lütfen. Önerilerinize veya tavsiyelerinize de açığım.

Kızlar meme büyütme ameliyatı geçirenler ya da bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Henüz 1 doktorla görüştüm ve max 235 cc koyabileceğini söyleyip 100 bin tl fiyat verdi. 20 yaşındayım boyum 165 kilom 46. Bana göğüs kafesimin sıkıntılı olduğundan bahsetti ama doktora çok güvenemedim. Cc'ye göre fiyat çok pahalı geldi Mersin'de yaşıyorum ama genel olarak fiyatlardan vs haberdar olanlar yazabilir mi lütfen. Önerilerinize veya tavsiyelerinize de açığım.
Ben şubat ayında ameliyat oldum 70 bin verdim çok memnunum 53 kg boy 1.60 bana 315 cc takıldı ama ödem gidince küçük kaldı maddi durumum olsa tekrar yaptırırım ve 400cc den aşağı taktırmam. Bence 235cc çok küçük verdiğin paraya çektiğin acıya değsin bence başka doktorlarla da görüş bu arada fiyatı cc ye göre vermiyorlar markaya göre fiyat veriyor doktorlar ama sana abla nasihatı güzel bir meme istiyorsan cc yüksek tut sonra çok pişman olursun 😘

Yapma bacım yaş 20 :KK70: doğurunca kocaaamaaan oluyor, inşallah eski haline döner dönmezse hapı yuttuk🤣 çeşitli rivayetler eskiye döner, hayır dönmez öyle kalır , kaldığı gibi söner sönmüş balon gibi olur ...
Evlenip çor çocuk istiyorsan yaptırma biraz daha.. emzir et çocuk faslını kapa sonra yaptır hem de düzelttirirsin bir taşla iki kuş..

Yaş 20 için her zaman o kiloda kalacağının garantisi yok ben 20 yaşıma göre 10 kilodan fazla aldım 30 larda

Acele etme pişman olursun sonra :)

Büyük memelerde bedene uygun üst bulmak bir çiledir bunu da söyleyim

Yine de ille yaptırmak istiyorum mutlu olurum diyorsan sen bilirsin...🌸

X