Meme Büyütme Ameliyatı Olanlar/Olmayı Düşünenler (2022)

2Nota1Beste

Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
773
1.082
Merhabalar, uzun zamandır yoktum, sonunda kendi konumu açmaya karar verdim. Meme büyütme ameliyatı olmayı yıllardır çok istiyorum, bir vakit buralara çok takılır, hevesle ameliyat olanların konularını okuyup dururdum :) ameliyat olursam ben de süreci buradan paylaşacağım inşallah, uygun vakti bekliyorum ameliyat için. İlk günler zorlu geçeceğinden ötürü mecburen birilerine muhtaç olacağım, çalıştığım için iş yeri iznimi nasıl ayarlayacağımı da düşünüyorum. İşten izin almam biraz sıkıntılı olabilir çünkü yoğunluk var. Anneme açıkladım ameliyat olmak istediğimi fakat babama söylemeye çekiniyorum. Karşı çıkacağını net biliyorum çünkü. Habersiz ameliyat olmam da pek mümkün değil, zaten yalan söylemeyi becerebilen bir insan da değilim. Eni sonu öğrenir diyerekten saklamayı düşünmüyorum.
Araştırmalarım doğrultusunda Adana'da bir devlet hastanesinde olmayı düşünüyorum, aklımda bir doktor var şu an için ama önerisi olan olursa ona da açığım.

Başka kimler var toplanalım. Bu süreçte birbirimize destek olalım.
Ameliyat olan var mı? Olmak isteyenler kimler, hadi çıkın ortaya :)

bana 300 cc kas üstü takıldı. ilk günler biraz ağrılı sürekli yattım zaten. 4. günden sonra giderek azalmaya başlıyor ağrı. kafanıza koyduysanız dayanılmayacak bi süreç değill
Ne güzel, darısı benim de atlatmama inşallah. Çoktan beri kafama koydum ameliyatı. Maddi açıdan da hazır olmayı bekledim ama şu an uygun vakti bulmak ve aileme söylemek asıl meselem. Bakalım ne zamana kısmet olacak :)
Dokunuz var mıydı? Ölçü olarak memnun musunuz peki? Ben 400 CC istiyorum dokum da çok az ama yaptırınca da küçük dursun istemiyorum doğallığı da gitsin istemiyorum ama yine son söz doktorun tabi. Şu destekli sütyenlerden kurtulayım yeter.

dokum vardı biraz küçük avuç içi kadar. ölçümden memnunum zaten doktor belli ölçümler yaparak karar veriyor ccye. benim şu an s beden olan tüm kıyafetleri taşıyabilecek bir büyüklük. ne dekolte giyince yapay bir görünüm oluyor ne de dikkat çekmeyen bir görünüm. insana küçük geliyor dışardan bakınca ama konulunca farklı oluyor. bir de çok büyük olması iyileşme sürecini uzatabilir kendi araştırmalarımda çatlak oluşumu olan memeler falan görmüştüm

İşte aradığım konu... Hangi hastane ve ne kadara yapıyorsunuz acaba? Ben de devlette olmayı istiyorum da. Özele bütçem yok maalesef. Devleti bile nasıl karşılarım kim bilir...
Valla hiç sorma 😂özellerde 24 binden aşşagı bulamadım ben. Ben izmirde ege ünüversitesi hastanesinde yaptırıcam orası bile 16 bin dedi ama bu yeni fiyat güncelenöiş fiyat yani. Eylülde olacakyım ozaman 11 bin demişlerdi ozaman param yetmedi kac aydır para biriktiriyordum özele param yetmiyor malesef.

Valla hiç sorma 😂özellerde 24 binden aşşagı bulamadım ben. Ben izmirde ege ünüversitesi hastanesinde yaptırıcam orası bile 16 bin dedi ama bu yeni fiyat güncelenöiş fiyat yani. Eylülde olacakyım ozaman 11 bin demişlerdi ozaman param yetmedi kac aydır para biriktiriyordum özele param yetmiyor malesef.
Aşırı üzüldüm şu an. Ben 10 bin zor bela topladım ya. Büyük hayal kırıklığı yaşadım şu an. Size hayırlı olsun

Aşırı üzüldüm şu an. Ben 10 bin zor bela topladım ya. Büyük hayal kırıklığı yaşadım şu an. Size hayırlı olsun
Hemen pes etme burası büyük şehir ve fiyat yüksek bence hastanelere git muayene ol ve fiyat al. Bende agustostan beri biriktiriyorum 11 anca yaptım gerisinide bir şekilde haledicem. Pes etme

Arkadaşlar minyon değilseniz 400-450den aşağısı küçük kalıyor tatmin etmiyor benden söylemesi . İki kez ameliyat oldum ben
160 boyundayım kilomda 58 ve 450 cc takıcak doktor 3 cocuk emzirdim ici boş balon gibi benimkiler doktor biraz toparlayıp 300 350 cc gibi biriey düşündü bende toparlama istemiyorum toparlama olmadan kac cc kurtarır dedim doktorda 450 cc dedi büyükmü olur diye cok düşümdüm ama benim kalcalarımda geniş oyuzden dert etmiyoeum 350cc aala olmaz yaptırıgıma degmez bence

160 boyundayım kilomda 58 ve 450 cc takıcak doktor 3 cocuk emzirdim ici boş balon gibi benimkiler doktor biraz toparlayıp 300 350 cc gibi biriey düşündü bende toparlama istemiyorum toparlama olmadan kac cc kurtarır dedim doktorda 450 cc dedi büyükmü olur diye cok düşümdüm ama benim kalcalarımda geniş oyuzden dert etmiyoeum 350cc aala olmaz yaptırıgıma degmez bence
Bende 425 cc var 175e 63 kgyum ve beni tam tatmin etmedi. 500 yaptırırdım şimdiki aklım olsa.. bundan sonra çocuk vs olup ihtiyaç duyarsam tekrar 550 cc falan yaptırırım. 400 cc çok normal bi boyut orta yani büyük değil.

Bende 425 cc var 175e 63 kgyum ve beni tam tatmin etmedi. 500 yaptırırdım şimdiki aklım olsa.. bundan sonra çocuk vs olup ihtiyaç duyarsam tekrar 550 cc falan yaptırırım. 400 cc çok normal bi boyut orta yani büyük değil.
Senin boyun uzunmuş demekki 450 bana tam olacak

Senin boyun uzunmuş demekki 450 bana tam olacak
Olabilir.. benimki de 450 olucaktı ama katlanma yapar gibi olmuş doktor 425te karar kılmış.. ama şimdiki aklım olsa 450 veya 500 isterdim diretirdim bu konuda.. hatta 550 falan. Şuan kıyafetlerde belli olmuyor gibi bişey.

Ben de bıçak altına yatmışken bir defada kurtulmak istiyorum yani büyüklüğü beni ömür boyu tatmin etsin, destekli sütyenlere veda etmeyi, istediğim her elbiseyi giymeyi dört gözle bekliyorum artık. 1.68 boyum, 51-52 kiloyum. 400 CC abes durmaz diye düşünüyorum ama bakalım.

Merhabalar, uzun zamandır yoktum, sonunda kendi konumu açmaya karar verdim. Meme büyütme ameliyatı olmayı yıllardır çok istiyorum, bir vakit buralara çok takılır, hevesle ameliyat olanların konularını okuyup dururdum :) ameliyat olursam ben de süreci buradan paylaşacağım inşallah, uygun vakti bekliyorum ameliyat için. İlk günler zorlu geçeceğinden ötürü mecburen birilerine muhtaç olacağım, çalıştığım için iş yeri iznimi nasıl ayarlayacağımı da düşünüyorum. İşten izin almam biraz sıkıntılı olabilir çünkü yoğunluk var. Anneme açıkladım ameliyat olmak istediğimi fakat babama söylemeye çekiniyorum. Karşı çıkacağını net biliyorum çünkü. Habersiz ameliyat olmam da pek mümkün değil, zaten yalan söylemeyi becerebilen bir insan da değilim. Eni sonu öğrenir diyerekten saklamayı düşünmüyorum.
Araştırmalarım doğrultusunda Adana'da bir devlet hastanesinde olmayı düşünüyorum, aklımda bir doktor var şu an için ama önerisi olan olursa ona da açığım.

Başka kimler var toplanalım. Bu süreçte birbirimize destek olalım.
Ameliyat olan var mı? Olmak isteyenler kimler, hadi çıkın ortaya :)
Bende oldum sonucum gayet güzel ve iyi ki olmuşum diyorum kadın olduğumu hissettim resmen

X