meltem hanım merhaba

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
merhaba; eşimle evleri ayıralı 3 ay oldu ve bu ay sonunda davamız var. ben severek ayrılanlardanım ama farkındayım ki bazı aşkların sadece aşk ve sevgiyle yürümesi mümkün değil. eşimi hala seviyorum ve hala özlüyorum elbet ama onsuzluğa da alışmadım değil. depresyon tedavisindeyim ama sadece ilaçla. yaşadığım şehirde psikolog yok. şu an tam olarak sorunum baş dönmesi. 10 gündür başım dönüyor. eşimi, ayrılığımızı düşünürken daha çok dönüyor. tansiyonum düşük çıktı. acaba gerçekten psikolojik nedenlerden tansiyonum düşüyor olabilir mi? bunun tıp dilinde daha kolay bir tanımı var mı? şimdiden teşekkürler

• Konu Sahibi EU1
Merhaba Maluben, dediğiniz gibi, sevgi bir evliliği yürütmek için yeter şart değil. Görmekte olduğunuz depresyon tedavisinin bu süreçte çok faydasını görürsünüz. Başdönmeniz yaşadığınız süreçten olabilir. Ancak tansiyonunuzun düşün olduğunu yazmışsınız. Tansiyonunuz kaçlarda seyrediyor, bilemiyorum, ama bu durumun psikosomatik olduğuna karar vermeden önce bir dahileye uzmanı ile görüşmek doğru olacaktır.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
www.onlineterapist.com

• Konu Sahibi EU1

teşekkür ederim meltem hanım; açıkcası hangi bölüme gitmem gerektiğini bile bilmiyordum. önce dahiliyeye sonrada psikiyatra gitsem iyi olacak sanırım. tansiyonum her düşüşünde 9a 6 çıkıyor. verdiğiniz bilgi için çok teşekkürler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…