meleğim sende mi gidiyosun.......

Allh sabır vrsın...
Rabbım saglıklı bır hamılelık ve kucaklayacaın bır melek nasıp etsın sana arkdasım...ben bazen bırını kaybetmenın uzuntusunu htırladıkca yasıorken.....4 taneye dıyecek kelıme bulamıorumınanki....Rabbım saglık versın umudunu yıtırme...bırgun mutlaka kucaına gelıcektır mınık melegın.....sewgıler

kızlar ya benım bebeklerım cok zor dusuyo resmen dusmek ıstemıyolar o acıyla kıvranıyorum dr 1 hafta dusmezse gel dedi degerler dusunce kesınlıkle dusuk oluyo dımı

canım değerin kaçtı kaç oldu? birde kanamayla birlikte parçacıklar geliyormu?

canım kanamam yok sımdı acık rank lekelenme gelıyo cok az o da deger 1200 lerde ıken 2 gun sonra 1100 oldu beklıyom ıste kurtajda olmak ıstemıyorum cunku bu 4 olacak canım benede sana yazacaktım senın korkulu ruyalar ardından bebegını dusurdugunu okumustum veya yanlıs hatırlıyorum sana bısey soylıyımmı bende oyle oldum hatta hamıle oldugumu daha bılmıyodum ruyamda yuzunu secemedıgım bırı bana yıne hamılesın bak senı korkutup bebegını nasıl dusurecem dıyo o anda esım kalkıp bagırmaya basladı aynı anada dusunebılıyomusun ardından ben kalktım ama kendı adımı ve esımın adını hatırlamıyorum onu dokunup uyndıracam ama adı neydı dıyorum dusunebılıyomusun... sonra ınsallah bu ay hamıle degılımdır dedım aradan 5 gun gectı gunum gecınce tahlıl yaptım ve hamıle cıktım bıde butun tahlıllerı yapıp hersey normal cıkınca sasırdım yanı allahım yrdımcımız olsun....

canım benim... değerlerin çok fazla duşmemişki inşallah yanlış sayım falan olmuştur.. tahlillerini aynı yerdemi yaptırdım?iki gun için duşuş anormal olmuş normalde daha buyuk bir fark olmalıydı... dr gitmedinmi sen? iğne falan yaparlar duşuk riski varsa, ayrıca tahlililini yedine yaptır bence ihmal etme.
korkunu çok iyi anıyorum canım bol bol felak-nas ve ayetul kursi oku.. rabbim korusun.. inşallah duşuk falan olmayacaktır.. tekrar ediyorum lutfen bir dr git ve tahlillerini yenile

Canım aynı yerın acılınde yaptırdı dr yonlendırmesıyle sonucları bana bıldır demıstı bende aksam aradım normal eger baska turlu olsaydı dıs gebelıkten suphelenecektım dedi yıne beklıyorum canım aradan 1gun gecmıstı canım yanlıs yazmısım dr bekle dedı düşük olacak dedi yanii caresız beklıyorum ıste....

Canım aynı yerın acılınde yaptırdı dr yonlendırmesıyle sonucları bana bıldır demıstı bende aksam aradım normal eger baska turlu olsaydı dıs gebelıkten suphelenecektım dedi yıne beklıyorum canım aradan 1gun gecmıstı canım yanlıs yazmısım dr bekle dedı düşük olacak dedi yanii caresız beklıyorum ıste....
canım tekrar geçmiş olsun bebişlerin niye düşüyo dr lar ne diyo merak ettimde allah inş. bir daha yaşatmaz böyle şeyler

canım tekrar geçmiş olsun bebişlerin niye düşüyo dr lar ne diyo merak ettimde allah inş. bir daha yaşatmaz böyle şeyler

tesekkur ederım canım guzel dılıeklerın ıcın dr tum aratırmaları yaptı genetık test hıtereskopı ve dıger tahlıller hıc bı sorun yok hersey normal yani sebebı yok sımdılık canım artk ne yapacagımı sasırdım mevlam hakkımızda heyırlısını nasıp etsın

tesekkur ederım canım guzel dılıeklerın ıcın dr tum aratırmaları yaptı genetık test hıtereskopı ve dıger tahlıller hıc bı sorun yok hersey normal yani sebebı yok sımdılık canım artk ne yapacagımı sasırdım mevlam hakkımızda heyırlısını nasıp etsın

canım bendede birşey çıkmadı bana büyükler bişey söyledi bilmiyorum inanırmısın bana özelden yazarsan yazışalım

Son düzenleme:
kızlar bebegım benı bırakmak ıstemıyo heralde dr keseyı gormesıne ragmen dıs gebelık dedı anlamadım bende tuplerını patlatır ıc kanama gecırebılırsın dedı yarın amelıyata gırecem rabbım yardımcımız olsun

canım cok gecmıs olsun nasıl üzüldüm anlatamam.baska bır doktorada göründünmü acaba? inşallah bırdaha bu acıları yasamazsın bende bır düşük yasadıgım için içim acıyor.bazen acaba sorunu manevı seylerde aramak gereklımıkı bılmıyorum.tugbamuratın yazdıgına katılıyorum büyükler bişey diyorlarsa b i bildikleri olabılır çünkü ben o konuda tedbırımı aldım takdırı Allah a bıraktım.

tekrardan cok büyük gecmıs olsun canım inşallah enkısa zamanda atlatırsın

canım benimm yaa şimdi okudum bu durumda kim ne derse desin hiç faydası yok bilirim rabbim sabırlar versin ve kolay toparlanmanı nasip etsin çok üzgünüm...biliyorsun ben 6.da aldım meleğimi kucağıma ne olur sabırr

bende tam 5 kez yaşadım aynı acıyı
rabbim 6. cıda kucağıma sağlıkla almayı nasp etsin
bilirimm
zordurr teselli vermekk
tesellide vermiyorum
amaa isyann etmee olurmuu

canım cok gecmıs olsun nasıl üzüldüm anlatamam.baska bır doktorada göründünmü acaba? inşallah bırdaha bu acıları yasamazsın bende bır düşük yasadıgım için içim acıyor.bazen acaba sorunu manevı seylerde aramak gereklımıkı bılmıyorum.tugbamuratın yazdıgına katılıyorum büyükler bişey diyorlarsa b i bildikleri olabılır çünkü ben o konuda tedbırımı aldım takdırı Allah a bıraktım.

tekrardan cok büyük gecmıs olsun canım inşallah enkısa zamanda atlatırsın

canım sanada çok geçmiş olsun inş. birdaha yaşamassın böyle bir olay düşük ben 2 tane yaşadım çook zor bilirim sen şuan hamilemisin canım allah tamamına erdirir inş. senin dedigin gibi canım tedbirini alalım takdiri allahtan benim 2. bebegimden ayrılalı 2 ay olacak ben bi 3 -4 ay daha beklemeyi düşümüyorum ondan sonra tedbirini alıcam takdiri allahtan hayırlısını nasip etsin allahım hakkımızda hepimizin amiiiiin

canım çok geçmiş olsun zor bir durum çok iyi anlıyorum Allah 5. nasip eder inşallah sana inan budefa seni bırakmaycak büyüdüğünü göreceksin

ınsallah canım bızım dua etmekten baska bısey gelmıyo elımızden rabbım ınsallah 5. nasıp eder........

senağlamasenağlama Derdımı acımı kımseyle paylasamıyorum artık.............
ARTIK HICBIR SOZ BENI TESELLI ETMIYOR MALESEF 4. BBEGIMIDE KAYBEDIYORUM O DA BENI BIRAKIP GIDECEKMIS OYSAKI GELISIN BENİ NE KADAR MUTLU ETMISTI DUNYALAR BENIM OLMUSTU YINE SEVINCIM YARIDA KALDI YINE KARANLIKLARDA BIRAKTIN BENİ GÜLE GÜLE MELEĞİM DEMEKKİ SENİ DE HAKEDEMEMİŞİM:KK43:......

canim kiyamam sana üzme kendini ne demek hakketmemsim simdi nasip deilmis demekki 3 umutsuzluk yasadim bende kolay deil biliyorum 7bebegini kaybedip8.melegini kucagina alan bi arkadasim teselli oldu bana yilmadan yikilmadan pes etmemisti ve mukafatini almisti canim sabirla yola devam umutsuzluk yok unutmayalimki rabbim sevdigi kullarinn sabrini denermis buda bir imtihan

senağlamasenağlama Derdımı acımı kımseyle paylasamıyorum artık.............
ARTIK HICBIR SOZ BENI TESELLI ETMIYOR MALESEF 4. BBEGIMIDE KAYBEDIYORUM O DA BENI BIRAKIP GIDECEKMIS OYSAKI GELISIN BENİ NE KADAR MUTLU ETMISTI DUNYALAR BENIM OLMUSTU YINE SEVINCIM YARIDA KALDI YINE KARANLIKLARDA BIRAKTIN BENİ GÜLE GÜLE MELEĞİM DEMEKKİ SENİ DE HAKEDEMEMİŞİM:KK43:......

canım çok üzüldüm bende aralık ayında 17 haftalık düşük yaptım seni çok iyi anlıyorum inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah:emir_bebek:

Canımbenim ne demek haketmemek öle deme rabbimin bir bildiği elbette ki var belkide hayırlı değillerdi seniniçin senin üzülmeni istemedi öle düşün rabbim yanına sen 4 tane melek göndermişsin ahirette onlar sana şefaatçi olacak üzülme lütfen

X