meleğim sende mi gidiyosun.......

umut_sevgim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
1.369
19
42
senağlamasenağlama Derdımı acımı kımseyle paylasamıyorum artık.............
ARTIK HICBIR SOZ BENI TESELLI ETMIYOR MALESEF 4. BBEGIMIDE KAYBEDIYORUM O DA BENI BIRAKIP GIDECEKMIS OYSAKI GELISIN BENİ NE KADAR MUTLU ETMISTI DUNYALAR BENIM OLMUSTU YINE SEVINCIM YARIDA KALDI YINE KARANLIKLARDA BIRAKTIN BENİ GÜLE GÜLE MELEĞİM DEMEKKİ SENİ DE HAKEDEMEMİŞİM:KK43:......

Son düzenleme:
çok üzüldüm canım. bende 3 tane kaybettim. Rabbim sabır ve sağlıklı, hayırlı evlatlar versin inşallah.

canım benım uzulme ne olursun emınım kolay bıse deıldır ama ben ınanıorum rabbım sana annelıgı enguzel zamanda nasıp edıcek enınde sonunda bebegını kucagına alıcaksın umudunu yıtırme dualarım senınle

çok üzüldüm canım bende aralık ayında düşük yaptım allah yardımcın olsun......

Allahdan umut kesilmez insallah sizede Anne olmak nasip olur..
Allah rahmet eylesin.. Allah sabir versin..

canım allah sabır versin .ama ne olur hakkedememişim diye düşünme.hangimiz isterdikki böyle olmasını.ve eminim bebeklerimiz kucağımızda olsaydı bizde bebeklerimize iyi annelik yapardık .sabret ve daha geniş bir sekilde sebebini arastır.

ARTIK HICBIR SOZ BENI TESELLI ETMIYOR MALESEF 4. BBEGIMIDE KAYBEDIYORUM O DA BENI BIRAKIP GIDECEKMIS OYSAKI GELISIN BENİ NE KADAR MUTLU ETMISTI DUNYALAR BENIM OLMUSTU YINE SEVINCIM YARIDA KALDI YINE KARANLIKLARDA BIRAKTIN BENİ GÜLE GÜLE MELEĞİM DEMEKKİ SENİ HAKEDEMEMİŞİM:KK43:......

inan çok üzüldüm inş 5. bebeğin olur ve sana sıkı sıkı sarılır canım

ARTIK HICBIR SOZ BENI TESELLI ETMIYOR MALESEF 4. BBEGIMIDE KAYBEDIYORUM O DA BENI BIRAKIP GIDECEKMIS OYSAKI GELISIN BENİ NE KADAR MUTLU ETMISTI DUNYALAR BENIM OLMUSTU YINE SEVINCIM YARIDA KALDI YINE KARANLIKLARDA BIRAKTIN BENİ GÜLE GÜLE MELEĞİM DEMEKKİ SENİ HAKEDEMEMİŞİM:KK43:......

tatlım geçmiş olsun.. biliyorum hiç bir söz acını hafifletemez ama kendine haksızlık etme.. ne demek hakedememişim... emin ol hayırlısı buymuş.. inşallah tez zamanda yeni bir bebişe hamiş olursun.. :Saruboceq:

ah canım benim Allah sabır versin bende şu an 3, bebegimi kaybediyorum inan bu kötü günlerin sonu güzel olcak

canım hiç bir söz seni teselli etmez ama her şeyde mutlaka vardır bir hayır allah tez zamanda saglıklı sıhatli evlat evlatlar nasip etsin:teselli:

canım benim yaa:teselli:
Allahım sabrını versin inşallah tez zamanda sana sağlıklı bebekler nasip eylesin:Saruboceq:

tesekkur ederım arkadaslar guzel dıleklerınız ıcın allahım bu acıyı kımselere yasatmasın burası da olmasa sız olmazsanız ne yapardım bılmıyorum MEVLAM TUM HAMISLERI KORUSUN .... ALLAHIM NE OLUR KIMSENIN SEVINCINI YARIDA BIRAKMA......

canım geçmiş olsun. Allah sağlık ve sabır versin inşallah. bütün düşük yapan arkadaşlah inşallah bundan sonraki bebekleriniz size sıkı sıkı tutunur ve sağlıkla kucağınıza alırsınız

canım kendını sakın bırakma tek dayanamız dua dır bol bol dua et mevlam dualarımızı emın olkı kabul eyleyecektır ve herseyı acık acık konusup dertlescegımız herzaman allaha sıgın o heranını gorup duyuyo allah sabır versın tez zamanda tum ıstıyenlerın kucagını doldursun rabbım

gidenlerin arkasına bakmaktan yıkıldım artık..

seni tek teselli edecek olan sabır başkada ilacı yok bee arkadaşım...

sabır dan başka bişi diyemiyorum acın acımızdır...

tesekkur ederım arkadaslar guzel dıleklerınız ıcın allahım bu acıyı kımselere yasatmasın burası da olmasa sız olmazsanız ne yapardım bılmıyorum MEVLAM TUM HAMISLERI KORUSUN .... ALLAHIM NE OLUR KIMSENIN SEVINCINI YARIDA BIRAKMA......
canım yaa kıyamam sana çook geçmiş olsun benımde 2 tane melegim gitti 1bebegim 5haftalık düştü 1 bebegim karnımda kalp atışı olmadı senin nasıl oldu acını tazeletmek istemem de sorununmu var canım benim araştırma oldu hiç bişey çıkmadı allahım bize ve tüm evlat acısı çekenlere bir daha göstermesin inş. en kısa zamanda tekrar olur ve allahım saglıklı sorunsuz hamilelik nasip etsin inş. amiiiin

Canım çok geçmiş olsun allah seni en kısa zamanda sağlıklı bir evlatla güldürsün bende marak ettim araştırdınızmı 3.düşükten sonra genelde bir problem varmı diye genetik bir test yaptırmayı öneriyorlar sonuçta sağlıklı bir bebek olsa düşmez diye düşünüyorum benimde bebeğimin kalbi durdu sağlıksız olduğu için tedaviyle olmuştu bende tekrar aynı şeyi yaşamaktan korktuğum için bu testi yaptırıp tedavi olmak istiyorum

canım benim ya... seni ne kadar iyi anladığımı biliyorsun demi... çok uzgunum tatlım
seni tesseli edecek kelimeleri ben bile söylesem, bu gunlerde sana boş gelecek çok iyi biliyorum.. en iyi teselliyi yine en iyi sen kendine verebilirsin... acın henuz çok taze, ve zamanla azalacak sende farkındasın. sakın ha haketmiyorum diye duşunme, unutma meleklerimiz bizi terk etmiyor aslında, bizi cennette bekliyorlar. ve birgun o cennet kokulu kardeşleri hayırlı ve sağlıklı bir şekilde ömur boyunca yanımızda olacak

Canımsın ya....

Arkadaşlarımın güzel dileklerine katılıyorum....

Rabbim vereceği zamanı bilir belki de daha vakti var annesi....

Allah sen başta olmak üzere isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin....

X