meleğim benimle banada kısmet oldu buraya yazmak....

dila06

nazlıyım çok nazlııııı
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
2.120
1
dsc01206.jpg

evett kıslarrrr ....ben zaten preseed topicindeydim diğer yerlerdende bilenler bilir...
daha yeni evliyim düştüm yollara bebişim olmuyo diye...
çok üzüldüm çok ağladım çok beddua ettim (bu kısmı özel)
burada hamileyim diyer başlık açan arkadaşları hem çok sevinerek hemde gıpta ederek izledim doğum yapanları takip ettim...
ve dün akşam çift çizgiyi gördüm...hala inanamıyorum arkadaşlar çünkü reglime 5 gün kala kan tahlili yaptırmıştım ve negatif çıkmıştı onun rahatlığıyla yemediğim nane kalmadı...kafam rahattı hastalanayımda biran önce yeniden çalışmaya başlayayım diye düşünürken iki günlük bir gecikmeden sonra başardım....benimki cidden mucize oldu...
sizden ricam biliyorum aynısını yaşadım aylarca ama gerçekten unutmak...
eğer 5 gün önce o kan tahlilini yaptırmasaydım hasta olana kadar kafayı yicektim...
ama öyle değilmiş tamamen unutunca verirmiş allah ben bilemedm yeni öğrendim...
nolurr sizleride olmayanlarıda burda okumak bana nasib olsun şimdi dualarım bebişimle ve olmayanlarla çok zormuş çok mutluyum hala inanamıyorum yok gibi...
eveeett şimdi nasıl olduya geleyim belki arkadaşlarıma bir yardımım dokunur...
reglimin 2.günü adaçayına başladım...ve iki aydırda preseed kullanıyodum zaten...topice bakarsanız daha detaylı görürsünüz...
hangisi yaptı bilmiyorum ama testi negatif aldıktan sonra bal çörekotu tarçın üçlüsünü almıştım kullanmama gerek kalmadı çok şükür...lütfen bebek için ilişkiye girmeyin ve lütfen kafanızdan bunu bir şekilde çıkarın tek çözümü bu arkadaşlar...
ve bana destek olan preseed ekibine tüm kk sorumlularına bütün arkadaş listemde olan olmaya ve beni izleyen dua eden arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum...
kalbimi hiç kırmadınız....burası bambaşka...
kibele,,,bumuyani,özloşum (en çokta özleme)gurbaaa,ilarzu,kardelen1800,kukuleta09 güllüşen (ki yaza evleniyorum topicindeydim)arsima,
burada nişanlandım burada evlendim burada doğurucam daha ne diyeyim....
nolur unuttuklarım kusura bakmasın ellerim titriyor sizi çok çok çok seviyorum....:hooray::nazar:hihoyyyt

canım ne kadar hilkayenin başını bilemsemde.bebişin hoşgeldi.allah sağlılla sıhhatle kucağına alamyı nasip etsin inşallah.tabii hepimizinkini.gerçekten birazda bebek olmamsını ben psikolojik olarak kafaya çok takmaya bağılyorum.kafaya ne kadar takılmazsa o zaman oluyor.yüce rabbim kimsenin karnını boş bırakmasın.miniklerimi korusun allah.ben şu anda 6 haftalığım.olmaz dediğim anda allah verdi u muc,zey,dualrım tüm olmayanlara.rabbim inşallah tez gğnde bir evlat verir herkeze.allah miniklerimizi zamanında kucağımıza alamayı nasip etsin.

Tebrikler.Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn:Saruboceq:

Şu kafadan atma düşüncesi ile hamile kalma fikrine hiç inanmıyorumşakkıdı

canım ne güsel..allah hayırlsını ınasip etsin inşallahh...

Tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucğına almayı nasip etsin işallah

Bende Balsurata Katılıyorum ...Bir senedir bu hasretle yanıyorum klomen çatlatma iğnesini bıraktım yumurtlama tarihine bile bakmadım ama yine olmadı aksine sil baştan tedaviye başladım bu ay ve kafama takmadığım ay Prolactin hormonum bile yükselmiş...
Tebrikler bitanem.. Allah sağlıklı Kucağına alman temennisiyle..

çok teşekkür ederim arkadaşlarr....darısı tüm isteyenlerin başına...balsuratım ben bir kez daha inandım gerçekten dedimya 5 gün kala yaptırdım testi kanda negatifti....herşey bitmişti benim için ilaç falan içtim ağrı kesici...
herşe bir anda oldu yani...tam bitti dediğim anda...ümidini yitirme nolur...

Allah seni neeetmesin testide koymuş buraya:roflol:
diloşum tebrikler canım:asigim:
Allahım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin:Saruboceq:
olmayanlarada nasip etsin:Saruboceq:

çok duygulandım canım, maşallah..
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
tıpku bende senin gibi burda nişanlandım, burda evlendim
ve inşallah bende senin gibi burda doğururum :))))

gerçekten çok duygulandım canım...

allah sağlıkla afiyetle kucağına almayı nasip etsin inşallah..

mutuluğunuza mutluluk huzurunuza huzur katsın:)

çok duygulandım canım, maşallah..
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
tıpku bende senin gibi burda nişanlandım, burda evlendim
ve inşallah bende senin gibi burda doğururum :))))

inşallah tatlım inşallaaaahhh...ben inanıyorum kk ya bir sürü varis gelecek burası yalnız kalmicak bi gitcez veletlerimiz gelicek:emir_bebek:

gerçekten çok duygulandım canım...

allah sağlıkla afiyetle kucağına almayı nasip etsin inşallah..

mutuluğunuza mutluluk huzurunuza huzur katsın:)

sağol bitanemmmmmmm...inşallah devamı gelir bırakmaz bebişim beni...daha iki gün geçti dua edin...

koycen tabi diloşum:asigim:
ben senin yerinde olsam tahlili yaptığım idrar örneğini bile koyardım:roflol::roflol:

ne delisin sen ya çok güldüm sabah sabah...
idrar koymak haa bak ben testi koyarken tereddüt ettim sen idrarını koyarsın bacım...ayyyyyyyy sende hamiş olucan ne güsel...ama önce bi evermek lazım...

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin dilacım..Allahım sana ve eşine bağışlasın minik meleğinizi..darısı benim ve tüm isteyenlerin başına olsun...

amin canım şimdi herkes için bol bol dua ediyorum ve kimsenin kucağının boş kalmayacağına inanıyorum....

tebrikler canım, aynı durum benm için de geçerldr belki dua edin ne olur...
gecen hafta kan testi yaptrdm negatfti,
ilaç kullandm ben de , adet söktürücü...
4 gün önce bitti ilacım hala adet olmadım...
yarın sabah idrar testi yapıcam nnnoooluurr dua edin:Saruboceq:

off tam bebek modundan çıkmışken çok duygulandım ama yaa:KK43: bende 3 temmuzda aşılama yaptırdım adetime 4 gün kala test yaptırdım negatif ti yazını okuyana kadar aklımdan tamamen çıkarmıştım artık acaba hamilemiyim demiyordum .şimdi düşünmeye başladım hayal kırıklığına uğramaktan çok korkuyorum ne kadar yıpratıcı bi süreçmiş bu Rabbim yaşadığın mutluluğu inşallah isteyen herkese yaşatsın.Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq:tebrik ederim

X