Melegim annesi bıraktı gitti

tugbamurat

bismillahirrahmanirrahım
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
1.524
5
uzun zamandır giremiyorum kızlar çünkü kadir gecesinde lekelenmem başladı dr gittim 5 haftalık bebegim ama düşük tehlikesi var dedi ve 2 gün sonra sancıyla kanamayla melegim beni bırakıp gitti şimdi karnımda olacaktı ama yok allahım tez vedi tez aldı okadar kötüydümki yeni yeni kendime geliyorum diyorum nasibimizde buda varmış allahım kimseye böyle birşey yaşatmasın benide içlerinden ayırmasın :Saruboceq:

canım üzüldüm meleğin için takdir böyleymiş üzülme diyemem nasıl üzülmezsin hamile olduğunu okumuştum inşallah bir daha hamile kalırsın bir ömür beraber olursunuz onunla

canımmmmm çok sevinmiştim hamile kaldığını oğrenince.... ne denirki Allahın taktiri! peki nedenmiş düşük ? birşey soyleyebildimi doktorun?
allah sana ve eşine sabırlar versin , sağlık versin. insallah tatlım kısa zamanda hepimizin kucağına sağlıklı yavrularımız gelsin:KK43:

Canım yaa çok üzüldümm :çok üzgünüm::teselli:

Ne çabuk oldu..Alah sana sabır versin.Her şey allahtan buda geçicek inşallah 2. bebeğine çabuk ulaşırsın..

çok üzüldüm canım benim:teselli:
Allahım tekrar nasip eder..üzülme:Saruboceq:

canım geçmiş olsun .üzülme desekte boş tabiki .
sitede de bakarsan çoğu anne ilk bebeğini kaybediyor :KK43:(( ama ikincisini sağlıklı bir şekilde kucağına alıyor ..

uzun zamandır giremiyorum kızlar çünkü kadir gecesinde lekelenmem başladı dr gittim 5 haftalık bebegim ama düşük tehlikesi var dedi ve 2 gün sonra sancıyla kanamayla melegim beni bırakıp gitti şimdi karnımda olacaktı ama yok allahım tez vedi tez aldı okadar kötüydümki yeni yeni kendime geliyorum diyorum nasibimizde buda varmış allahım kimseye böyle birşey yaşatmasın benide içlerinden ayırmasın :Saruboceq:

canım çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum bende 6 haftalıkken kaybetmiştim kendi toparlamaya çalış inşallah aynı acıları tekrar yaşamayız Rabbim birdaha yaşatmasın amin. hayırlısı böyleymiş demekten başka çare yok benim bebeğim yaşasaydı şimdi 7 aylık olacaktı onu hiç unutmuyorum hep yüreğimin bi köşesinde yaşıyor şimdi yeni meleğimin gelmesini her ay umutla beklişuorum. kızmet ne zamansa artık. ben anladımki önemli olan hamile kalabilmek değil sürdürebilmekmiş o yüzden hiç acele etmekontrollerini düzenli yaptır hazır olduğun zaman tekrar denemeye başlarsın ....

inşallah Allah yeniden nasip eder..ama öyle çok ki artık bu tarz sorunlar,bir an önce toparlanmalı sanırım,psikoloji de çok önemli çünkü..yine olur,hakkınızda hayırlısı olsun..

geçmiş olsun canım yaa. çok üzüldüm.. Rabbim bir daha böyle acı yaşatmasın.. inş en kısa zamnda sağlıklı br gebelik nasip etsin amin..

canimm cokk gecmis olsunn ..demekkki hayirlii degilmiss hemm senin hemm melegin adinaa ..bende gecen mart boylee olay yasadimmm kendini birakma canimm olurmua.s.

kızlar hepinizden allah razı olsun bende allahın takdiri diyorum böyle avunmaya çalışıyorum melegimin yiyecegi ekmek yokmuş çok agladım ama hiç birşey elden gelmiyo melegim geri gelmiyo allahım neyi nasip ettiyse o oluyor herşeyin hayırlısı diyorum allahım birdaha böyle acı yaşatmasın

çok üzüldüm canım allah sabrını versin tekrardan hamile kalırsın inşallah...

canımmmmm çok sevinmiştim hamile kaldığını oğrenince.... ne denirki Allahın taktiri! peki nedenmiş düşük ? birşey soyleyebildimi doktorun?
allah sana ve eşine sabırlar versin , sağlık versin. insallah tatlım kısa zamanda hepimizin kucağına sağlıklı yavrularımız gelsin:KK43:

evet canım allahım taktiri demekten başka bişey gelmiyo elden dr böyle erken düşükler olabilyormuş sebebsiz ama ben üşütmüştüm çok fena ilaçta alamadım hamileligimden dolayı ve bir öksürdümmü cigerlerim çıkacak gibi oluyodu bundan diye düşünüyorum kendimi biraz toparlıyım inş. yine hamile kalmak istiyorum hayırlısı artık

Tuğbacım çok üzüldüm Allah sana ve eşine sabırlar versin, bir daha böle bi acıyı yaşatmasın inşallah:çok üzgünüm:

Arkadaşım çok geçmiş olsun Allahım sabır versin bende 6 haftalık ve 11 haftalık bebekler kaybettim çok yıkıldım çok ağladım,,,seni çok iyi anlıyorum inan,,, demekki hakkımızda hayırlısı böyleimiş,,,,Dilerim rabbimden en kısa zamanda kaybetmemek üzere ölene dek bakıp koklayabileceğin bir melek nasip eder,,,,,

canım benim başlığı görünce çok üzüldüm inan zor yazıyorum.. Allah sabır versin canım.. Rabbim bir daha yaşatmasın aynı acıyı.. Dilerim hazır olduğunda bebeğin seni fazla bekletmeden gelir sıkı sıkı tutunur ve sağlıkla kucağına alırsın.. Sevgi ve dua ile...

canım çok geçmiş olsun,ilk gebeliklerin %80 i böyle sonuçlanırmış bebek tutunamayabilirmiş,kendini fazla yorma,inş tekrar tez zamanda hamiş olur bu sefer bebişini kucağına alırsın cnm,kendine iyi bak:teselli:

canım bende çok üzüldüm allah sabır versin ve umarım sağlıklı bir bebek sahibi olursun

canım çok üzüldüm ama hayırlısı böyleymiş bi de şöyle düşün bebeğini hiç görmedin o daha başka bir acı ben bebeğimi 10 gün gördüm ellerinde başında serumlarla içimin nasıl parçalandığını anlatamam.28 haftalık sezeryanla doğum yaptım yeni bebek için daha 1senem var melek anneleriyiz biz

Canım çok üzüldüm geçmiş olsun.Rabbim tekrar yüzünü en kısa zamanda güldürür inşallah :teselli:

X