Göz Makyajı Megan Fox'un kaşlarına nasıl kavuşulur?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

minenes

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2010
2.740
80
Selam kızlar,

Ben Megan Fox'un kaşlarını çok beğeniyorum. Kesin bir makyaj yapıyor, aralarını filan tamamlıyor, belli. Bende kaş kalemi var ancak fotolardaki gibi bir görüntü elde edemedim. Bilenler lütfen hilelerini paylaşsın. Bir de ne tarz aldırmış, üstleri kestirmiş mi ne dersiniz?

meganfoxkas.jpg

blackwinter üst üste mesaj yazman gerekmiyor düşüncelerini tek mesajda belirtebilirsin..

kaşlar mükemmel ama nasıl kavuşacaksınız o tip bi kaşa bilemiyorum
kendi kaş yapınızla da alakalı bence..

Ben hiç beğenmiyorum.Bence çok uzun,batılı bi yüze arap gibi kaşlar çok alakasız.Bu kadının her yeri estetik zaten.Kaşları da yüzü kadar yapay.Canım bence bu kadar nahoş bi kaş yaptıracağına kendi kaşlarını hafiften şekillendirirsen daha doğal ve tatlı durabilirsin.

hah ha, fikirlerinize katılmasam da cevabınız çok hoş :KK70: hakkaten yapay bir kadın, ama benim kaşlar küçük olduğundan olsa gerek büyük kaşlara bayılıyorum.

Benim de bununki gibi uzun olduğundan kısa ve kavisli kaşlara bayılıyorum:) Herkes kendinde olmayanı istiyo işte.Angelina Jolie'nin kaşları çok hoş bence.Kısa ve kavisli.

Mesela ben de angelinanın kaşlarını çok "küçük" buluyorum. dev gibi bir alnın altına kısa ve göze yakın kaşları var, yüzünü yeterince çerçevelemiyor gibi geliyor bana.

sanırım megan kaş farı mı pudrası mı öyle bir ürün kullanıyormuş, hiç bilen var mı?

kizlar bu kasin aralarında kontur var doldurulmus..

kalıcı makyaj yaptırıyor olmalı. her gün kontör çekilmez böyle. hem plaj fotolarında filan da kaşları gayet güzel. candid fotolarında kirpikleri de takma gibi duruyor, protez kirpik bile taktırıyor olabilir. gerçi bu kadar estetik yaptırabilen bir insan kalıcı makyajdan da çekinmez zaten.

tek kelimeyle harika...kaş estetiği geçirip anca bunun kadar muhteşem kaşa ulaşılabilir bence. cünkü bu kadar muntazam değil coğu bayanın kaşı.

megan-fox-eyebrows.jpg

Bunu da biri paylaşmış internette. Daha az kontürlenmiş burada. Bu ayın instyle dergisinin kaş makyajı kısmında tabi ki bu kaşlara yer ayrılmış :KK70: meganın makyajcısı kaşlarını kalemle doldurduğunu söylemiş. kaşları aşağı yatırıyormuş, önce üst çizgisini çekiyor sonra içlerini dolduruyormuş, şekli belirginleştirmek için de kaşın en sonuna kadar çizgileri götürüyormuş.

kaşlarımın şekli genel olarak böyle durmasına rağmen daha seyrekti. 1 ay kadar önce aktardan kaş-kirpik yağı aldım, kaş yağına 1 tatlı kaşığı çam terebentin ekledim. bayağı bir tamamlandı şimdi. isteyenlere duyrulur.

canım meganın eski estetiksiz fotolarına baktığında kaşlarıda biraz düşük ve çok ince estetikle beraber zaten kaşlarında kalıcı makyaj var çok bariz bi şekilde belli oluyo ama bende bayılıyorum bu kadına kaşına gözüne falan orası tartışılmaz :KK70:

kızlar ben hiç beğenmedim, bi kere kavisli değil ki yuvarlak bu kaşlar..

Aynen ben de beğenmedim. çok kalın. Arapların kaşı gibi kocaman. İnce kaşın insanı daha zarif ve modern gösterdiğini düşünüyorum.Farkettiyseniz Avrupalıların kaşları Megan gibi fazla kasmadıkları sürece genellikle incedir. Kalın kaş daha kaba ve Doğulu bir hava katıyor insana.

kestirmiş konturletmiş boyatmış jöletmiş uyuzzzz.

herşey var jöleyle kaldırmış .

bu kaşlar kavisli değilm i yani =) ? bende mr spak gibi kaşları sevmiyorum ... az kavisli olmalı .. =) ayrıca megan fox'n estetği var göz ve kaş çevresinde ama kestirip jölelerseniz arkadaşında dediği gibi böle bir kaşa sahip olabilirsiniz

Kaş için kullanılan far veya kalem de çok önemli, yağlı olmayan kuru bir kalem kullanmalısınız. Benim birkaç senedir kullandığım kalem Carmina. Bu marka tek bir kaş kalemi üretiyor, 2 renk seçeneği mevcut. Dış kaplaması kahverengi. Kaşınıza veya elinize sürerken dikkat ederseniz bir çizgi oluşturabilmek için bir kaç kez geçiş yapmanız gerekiyor. Çok doğal ve kusursuz bir görünüm alıyorsunuz. Fiyatı da 10-12 TL arasında.

Kaş konusunda ben de çok takıntılıyım, ve kaşlarımı gören herkes bana ne şekilde bu hale getirdiğimi soruyor.

Sevgiyle Kalın..

X