Medıcal park fatih

N

nur1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nur1
günaydın arkadaşlar ben medıcal park fatih hastanesine gidiyorum dr. leyla ercan

aramızda bu hastaneye giden ve doğum yapan arkadaşlar varsa memnun kalıp

kalmadıklarını yazarsa çok sevinirim.

• Konu Sahibi nur1
Amcamın kızı ve yakın bir arkadaşım orda doğum yaptılar doktorlarının ismini hatırlamıyorum ama bayandı, ikiside memnun kaldı, ma ben Çapacıyım iki doğumumu da Çapa Tıpta yaptım ki içim rahat etsin. Size kolay gelsin umarım sağlıklı bir bebişiniz olur

• Konu Sahibi nur1
Merhaba,
Ben de medicalpark fatih leyla ercan a gidiyorum.Hamile kalmayı istiyorum ama bir türlü iyi bir doktor blamadım.Ayşegül sofuoğlunu söylediler gittim ama çok yoğun aralıkta aradım şubat a randevu verdiler o yüzden ben de gitmekten vazgeçip leyla hanım a randevu aldım.ilk görüşte iyi bir izlenim verdi ama içim de bir acaba var.Bu konuda yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim.

• Konu Sahibi nur1
merhaba

ben kızımı Medıcal Park da dogurmustum Aysegul hanım dı Doktorumuz cok memnun kaldım onerırım.

• Konu Sahibi nur1
merhaba

ben kızımı Medıcal Park da dogurmustum Aysegul hanım dı Doktorumuz cok memnun kaldım onerırım.

Merhaba canım. Ben de Ayşegül Hanım'a gidiyorum. Gerçi ilk doktorum Leyla Ercandı ama sonra Ayşegül Hanım'a geçtim. Bir kez randevusuna gittim ama çok memnun kaldım. Hastaneden memnun kaldın mı peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…