Mayıs'ta uygun fiyatlı Balayı

Efsun64

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2012
3.996
4.795
uygun fiyatlı balayı yeri arıyorum kızlar. Mayıs ayı için. Önerilerinizi bekliyorum.

Pansiyon tarzı yerler nasıl oluyor öyle bir yerde balayı olur mu sizce ?

Balayı yeri seçerken nelere dikkat etmem gerektiği konusunda beni bilgilendirebilirmisiniz?

bisürü tatil siteleri var oralardan karşılaştırmalı olarak fiyat araştırması yapabilirsin gideceğin tarihi seçerek ve hatta otelin kendi numarasını bulup tatil sitesindeki fiyatla karşılaştırabilirsin.çünkü herkes kafasına göre fiyat söyleyebiliyor. ve pasiyonlarda büyük otellere göre daha az kişi olduğu için herkesin içinde kaybolmazsin -ki ben herkesin içinde kaybolmayı tercih ederim. ve pansiyon seçerkende herşey dahil mi vs bunlara bakmalısın kendi plajı var mı vs diye.dışarda yemek yemek tatil yerlerinde inan pahalı. bence sevdiceğinle haritadan ikinizinde gitmek istediğiniz bi yer seçin.yere karar verdikten sonra illaki kesenize göre biyer bulursunuz:)

Teşekkür ederim :) ets tur dan bakıyorum arada ama o kadar seçenek var ki kafam karıştı :)

Biz tatil sepetinden aldık balayımızı. Nisanlımın izni 3 gün oldugu icin 2 gece aldık . Hersey dahil cesmede babaylon hotel. Hem erken rezervasyon hemde tatil sepetinin indirimi vardı yaklasık %50 indirim oldu 350 tl ye geldi. Zaten hersey dahil balayı konsepti falan da var.

canım antalya belek de 1100 tl ye 4 gece 5 gündüz aldı biz haziranda düğünüm otelin ismi ( river garden village) odalar geniş ve villa şeklinde düşünürsen ets turda erken rezervasyonla alablirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…