mayısta balayı

beerceestee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2010
220
33
mayıs 20 düğünüm var arkadaşlar lütfen fikir verebilirmisniz alaçatı nasıl olur balayı için biraz sakin bir yer düşündük..
başka önerebileğiniz yerler oteller var mı şimdiden teşekkürler

mayıs 20 düğünüm var arkadaşlar lütfen fikir verebilirmisniz alaçatı nasıl olur balayı için biraz sakin bir yer düşündük..
başka önerebileğiniz yerler oteller var mı şimdiden teşekkürler

merhaba canım öncelikle hayırlı olur inşallah.. nasip olursa bende 18 mayıs gelini olacağım :KK34: uzun zamandır balayı yeri arayışındayım.. sessiz sakin yerlere göz atıyorum.. mesela Karlık Evi , Büyük Abant otel , güral sapanca ve stalu otel ..

merhaba canım öncelikle hayırlı olur inşallah.. nasip olursa bende 18 mayıs gelini olacağım :KK34: uzun zamandır balayı yeri arayışındayım.. sessiz sakin yerlere göz atıyorum.. mesela Karlık Evi , Büyük Abant otel , güral sapanca ve stalu otel ..

canım saol inş sizin içinde hayırlı olur biz romaya gidicez haziran 20 sinde 1 ay önceye ayarlayamadk malesef ama yine de bi yerlere gidelim dedik bi kaç günlük düğünden sonra alaçatıyı düşündük ama otel arıyorum gidip önerebilecği bi otel olan var mı die merak ettim..

Sakin bir yer istiyorsanız, Sueno göl evlerini önerebilirim.Antalya Side'de.
Alaçatı mayısta serin olur.Deniz soğuk olur.

Ben de 19 Mayıs'ta evlendim.Sueno göl evleri,sakin,sessiz,kuş sesleri ile uyandığınız bütün gün de sadece kuş seslerinin duyulduğu harika dingin bir yer.

X