Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım tebrikler tekrar ne zaman gidiceksin kan testine? Hayırlı haberler al inşallah canım darısı bizim başımıza. O uyku hali ve iç bulanması bende de var ama havadandır diyorum

Canım tebrikler tekrar ne zaman gidiceksin kan testine? Hayırlı haberler al inşallah canım darısı bizim başımıza. O uyku hali ve iç bulanması bende de var ama havadandır diyorum
Teşekkür ederim canım yarın gitmeyi düşünüyorum kaç gün var regle belki de havadan değildir inşallah değildir

Teşekkür ederim canım yarın gitmeyi düşünüyorum kaç gün var regle belki de havadan değildir inşallah değildir
Git kuzu haberdar et bizi yine. Umut oldun bak ne güzel 15 haziran Bat canım.3-4 gün var işte. Valla şuan regl olcam gibi kasık ağrısı bel ağrısı var klasik bakalım ne çıkacak

Kızlar bugün doktora gittim 7 cmlik kocaman kistim şükür artık yokişin ilginç yanı çikolata kistim var ve sürekli sağda çıkıyor, bugün adetin 5. Günü doktora gittim tüm değerlerimin eskiye oranla çok iyi olduğunu öğrendim ve önemlisi kist olan sağ yumurtalığımda kist gider gitmez 14 ml yumurtam oluşmuş ama bugün adetin 5. Günü sizce normal mi?

Buarada iki ilaç yazıldı belki size de bir faydam dokunur diye paylaşmak istedim
Önce 10 gün Estrofem isimli bir ilaç kullanacağım amacı rahim duvarını kalınlaştırmakmış.Bunu yazmasını sebebi de Duphaston adet düzenleyici özelliğe sahip olduğu için rahim duvarını inceltiyormuş bu nedenle Estrofemi kullanmadan içmemiz halinde gebelik başladıysa düşüğe sebep olabiliyormuş.
Adet sonrası 10 gün Estrofem sonra Duphastona devam edeceğim Biran önce güzel haberler alalım inşallahh

Normal cnm adetten hemen sonra catlayan yumrtalar var.benim abimin esi adetten hemen sonraki gunku tek iliskiyle hamile kaldi. Simdi gelelim kisti naptin ne kullandin da yok ettin

Normal cnm adetten hemen sonra catlayan yumrtalar var.benim abimin esi adetten hemen sonraki gunku tek iliskiyle hamile kaldi. Simdi gelelim kisti naptin ne kullandin da yok ettin
Yok artık ben kocamı uyandırayım en iyisi kuzum kist için ilaç yazmadı benim kist biraz sıkıntılıydı patlamadan küçülmesi lazımdı ilk ay 7 küsürden 3. 5 cme düştü bu ay adetin ilk günü 1.5 2 cm civarı şeffaf büyük bir parça çıktı kisti düşürdüm dedim ama patlamış ve kana karışmış ateşim vardı ondan dolayı çıkmış
Ama patlamasa da kendi kendine giderdi dedi doktor
Nasıl küçüldüğüne gelelim kahve(günde 3 4 tane içiyordum 1e düşürdüm) ağrı kesici, çay, bitki çayı ne varsa hayatımdan çıkardım. Ağrı kesici vs hiç içmedim ağrı kesici çikolata ve kahve kistik yapıyı büyütüyormuş bunlardanuzak durunca kendi kendine gitti ama 2 aydır adetim yok denecek derecede azdı mesela bu ay yarım saat falan anca kanama geldi oda simsiyah kan gibi değildi bakalım yazdığı ilaçlar düzene sokar inşallah Estrofem ve duphasont yazdı bugün

Olsun canım zaten yumurtlamayı değerlendirmişsin ertesi gün çatlama olmuş görünüyo inşallah tutar
Bilmiyorum kuzum ya bu ay hiç istekli değilim birlikteliğe, olursa olur olmazsa olmaz kafasındayım. Eşim az önce geldi yorgunum uyuycam dedim Rast gele oluyor plan program yok hiç

Valla mesajı açarken acaba hamile mi ki dedim ve düşündüğüm oldu çook sevindim rabbim daim etsin kuzum inşallah sağlıklı sıhhatli doğurmak nasip olur dilerim

Ne demek seviliyorsun canım benim sana çookça dualar edeceğim inşallah Allah bizlere hakkıyla layıkıyla versin ne verirse dilerim. Kimseye kayıplar yaşatmasın, hayırsız olan birşey varsa hayıra cevirip koysun nasibimize tahlilde yapınca haber edesin beni

Yarin hastaneyi arar sorarım canim yapan yere giderim bende değerler çok güzel 2 ay önce benimde güzeldi ne değiştirdi anlamadim

Zaten ben burada bangır bangır bağırıyorum kafamıza göre kür içmeyelim. İncir yeme süt yapacak şeyler tarçın mesela bunlardan uzak dur yinede ilaç iyi gelecek
Incir yumurta kalitesi için yumurtlama zamanı yemiştim günde 1 adet 3 4 gün o kadar canim ama çok dikkat etcem artık herşeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…