Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maalesef gecikmenin 5.günü adet oldum

Ah denicem bunu canım çok sağol hiç duymadım bu buhar olayını hadi inşallah

Bol su içtim genelde 3 ltre. Kaşıntın var mı canım? Neyin var enfeksiyon belirtileri? Maydanoz suyu içtim birde maydanoz ile sütün buharını yaptım canım.
Kuzum benim.akintim var şeffaf. Bazen beyaz oluyor regl biliyorsun olamadım bide böyle yürürken bı anda kramp.gibi.bisey saplaniyo saniyeler sürüyor içimde bi acı oluyor

Bu ay bende doggy yaptım ay bilmiyorum yaa tutar diye umut ediyorum her ay ama aylar geçtikçe karamsarlık artıyor gibi :/
Tutar insalah kuzummm benimk8de belli degil daha insallahh vardir biraz rahatlaman lazimmis demekki valla bende sasiriyorim ama gercekten öyleymis

Gunaydin kizlar bende simdi kontrole geldim asilama ignesinin 6. Gunu bakalim doktor ne soyleyecek. Asilama olayinda da oyle cok umitli degilim gerci . Ama Allah bilir tabiki .

Arkadaslarimmmm Rabbim gonulumuzdekileri hayirlisi ile tez vakitte versin. Moralim cok bozuk hormon testi yaptirdim haftaya gostericem degerlerimi yorumlayabilirmisiniz

Fsh 19.2
Amh.4.31
E2 27
Lh 13.2
Prolaktin 11.7

Cnm onemli olan katlanmasi sen idarar testiyle takip et koyulasiyor mu die. İki gun sonra kan verirsn ya da. Degerinde sknti yok adete kadar 400 u bulur o
Bunuda bugün yaptim.tabloya ekledim ne diyosunn cok az geldi bana

Eklentiler

• 20210609_065054.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 31
  • 20210609_064943.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 31
merhaba cnm düne göre koyulaşmış devam et hergün yapmaya bu testlerini nerden aldın
Daha yüksek bekliyodumm ne kadar erken oldu böyle zaman nasil geciricem randevum 24 haziranda bunlar innovita z1 pharma kuzum Almanyadayim internetten aldim

Bunuda bugün yaptim.tabloya ekledim ne diyosunn cok az geldi bana
Ovulasyon pik deil ama hamile olup pik oolmayan arkdslar da vardi eski topiklerdenm ya sen takma boyle seylerin bak benm arkdsm var 4 aylk hamile onun adetini 4 gun gecince 250 lerdeydi degeri. Gec dollenme olmustu. Degeein 5 de olsa 500 de olsa onemli olan yukselmesi iki gun sonra tekrar yap kan testi. Cok sukur hamilesin canm lutfen kendini ve bebegi strese sokma

Bence normal,yarına kadar sabredebilirsen tekrar kan ver netlesir. Idrar testin de koyulaşıyor hiç korkma bence
Öylemi diyosunnn ben suan tamamen uykularimi kacirdim sanki ,28 dedi bi doktorunuzdan randevu alin dedi deger 50 nin üzerinde olunca kesin oluyomus 12.gün kan vermis oluyorum yumurtlamanin midemi bulandirdi kiz ama insallah dediigniz gibi olurrrrrr 24 haziranda randevum var sence ondan önce yine test vereyimmi

Dün gece yaptim yine koyulasma vardi ama bugün öglen yine yapicamm ayy insallab dedigin gibidirrrrr insallahhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…