Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Batlar gelmeden dökülmeye başladık . Doktor yapmıyorum derse bana umut bağlayan çok kadın var onların hatrına yap dersin üzüldüm arkadaşına da ayyy ben yazı kapattım sonbahara Allah kerim

Batlar gelmeden dökülmeye başladık . Doktor yapmıyorum derse bana umut bağlayan çok kadın var onların hatrına yap dersin üzüldüm arkadaşına da ayyy ben yazı kapattım sonbahara Allah kerim

Neler dicem neler ahh yerlere atmadığım kalcak zorlucam inşallah olur.
Yarın şansıma bakalım.

Geçmiş olsun canım sen klomen kullanıyorsun sanırım, önceki doktor yumurtan büyümüyor diyemi vermişti?

Tabii ki . Bide dün minnak kurabiyelere sordum 28nde değerlendirmen gerekiyodu dedi
Selam bende 2 gundur ovü yapıyorum 2 gundur yaptıklarım aşırı silikti bugunkine bakarmısınız kızlar soldakı resım bugun olan sagdakı dünki

Eklentiler

• 08477813-F3DA-4E5A-930E-812502D42FAA.jpeg
    57,5 KB · Görüntüleme: 45
  • 7C6BCF1F-7B99-4494-B7CF-E8DA27FC5AA7.jpeg
    50,5 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar kiraz ağacından kiraz alabilmek için dala doğru zıpladım, ozamandan beri karnım ve belim çok ağrıyor neden böyle oldu acaba

Yusra-61 MaviliGizem kizlaar kullanıcı adımı değiştim hani gecen ay ve önceki ay kimyasal olmuştu ya benim nasilsiniz canlarım MaviliGizem hani seviniyorduk hergün o benim kızlar 3 gündür test yapıp koyuluk takip ediyorum ara vermedim bu ay zaman kaybedemem bakın testlerime galiba bu da kimyasala dönüyor en üstteki 1.gün sonra 2.3. günler

Eklentiler

• img_2021-06-03_09-55-24.png
    565,9 KB · Görüntüleme: 44
kızlar yarın hormon testleri için gideceğim adetliykende muayne ediyorlar mı nasıl ediyorlar

Canım özledik seni geçmiş olsun ama en azından tüp bebek şansınız var hem ha oldu ha olur mu derken stres olmaktan iyidir

Allahım bayılıyorum şöyle umutvar konuşmalara, hayırlısı inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…