Göz Makyajı maybelline sarı colossalmı pembe falcıes maskaramı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ada67

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
1.525
11
selam kızlar hıpnoz drama ıle askım bıttı cunkı 2 yıl oldu alalı ve kurudu yınede fırcasını kullanıyorum sımdı maybellıne alıcam ama bu ıkısı arasında kaldım kırpıklerım uzun... kıvıracak ve dolgun gosterecek rımel ıstıyorum magazalarda oyle deyınce hemen pembe olan kıvrımlı fırcası olanı gosterıyorlar benım aklım sarı tombul olan colossal waterpuf olmayan da...sızce hangısını almalıyım...

pembesi dolgun gösterıyor ama ben o makyajı bir seferde tam cıkaracak bir makyaj temızleyıcı bulamadım... 2-3 gün kalıyor bende artıkları, o da kirpiğime zarar....

Hiçbiride malesef kıvrık göstermiyo, kirpik kıvırıcıyla daha muhteşem oluyo. pembeyı bende almak ıstıyorum ama malesef bulamadım henuz sarı kullanıyorum ' colossal' ve memnunum güzel.

Kızlar bugün watsonta gördüm maybelline'nin yeni rimeli gelmiş.. Yine sarı tombik ambalajlı yine adı "Maybelline Volume Express Colossal Smoky Mascara" deneyen falan oldu mu?? merak ettim alacaktım ama elimde bitirmem gereken bir Lancome Hypnose varken elim gitmedi açıkçası almaya

benimde kirpiklerim uzun ben pembesini kullanıyorum gayette memnunum gözlerim çok güzel ortaya çıkıor tavsiye ederim...

pembe olana karar vermıstım sımdıde yenı cıkanı merak edıyorum bılgısı olan varsa paylasabılırmı...

evet sonunda rimelimi aldım pembe olan black drama...bır kez daha anladım maybellıne rımel işini iyi biliyor cok begendım cok guzel kıvırdı dolgunlastırdı benım ıstedıgımde buydu zaten dıger pembe olan uzun luk verıyormus benım kırpıklerım uzun oldugundan onu almadım yenı cıkanıda gordum smoke eyes yazıyor sarı tombul büyük bır fırcası var ama calısan kız özellıklerını bılmıyordu ...dolgun ve kıvrık kırpık ısteyenlere black drama dıyorum...

bence ikisi de değil... ikisini de kullandım.. ama sonra max factorle bi tanıştım bıraktım maybelline'i.. sarı colossal ve falsies i karşlaştıracak olursak bende sarı colossal cat eyes vardı bende. falsies e göre daha iyi bence. ama dediğim gibi ben maybelline i bıraktım kullanmayı. max factor false lash effect mascara kullanıyorum :KK16::KK16:

sarı tombik olanını kullanmıştım memnun kalmıştım şimdi mor olanını kullanıyorum.
kıvrık olması için 2-3 kez sürüyorum tek seferde olmuyor,kirpiklerin düzse önce kıvırtıp sonra sürersen memnun kalırsın.

X