Göz Makyajı Maybelline Eyeliner

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Amaa dediginiz gibi hic bi markada üretim ve son kullanma tarihi yok. Bnm şuanki eyelnerimi 3 yil oldu kullanıyorum likit eyelinerle dönüşümlu kullandgm icin epey gitti. Hatta bi ara kurudu zeytnyg ile çözdüm o şekilde 4 5 ay oldddu hala bitmedi ki bnm gözüm hem bozuk hemde hassas.. yinede dikkat etmek gerek tabi
foroğraf alıntıdır...
makyaj malzemelerin üstünde son kullanma tarihi yazmaz ancak kutunun üstünde 24m yazan yer ''ürün açıldıgından itibaren 24 ay boyunca kullanılabilir'' demek ister..m harfi ingilizce de ay kelimesinin baş harfidir oradan gelir. bu bilgi rujlarımız vs altında da bulunur hemen hemen her makyaj malzemesınde...
kutuyu attıysanız bunu görmemiş olabilirsiniz ve kullanmaya devam edebilirsiniz:))):KK5:
image4.jpg

021,0101
2
foroğraf alıntıdır...
makyaj malzemelerin üstünde son kullanma tarihi yazmaz ancak kutunun üstünde 24m yazan yer ''ürün açıldıgından itibaren 24 ay boyunca kullanılabilir'' demek ister..m harfi ingilizce de ay kelimesinin baş harfidir oradan gelir. bu bilgi rujlarımız vs altında da bulunur hemen hemen her makyaj malzemesınde...
kutuyu attıysanız bunu görmemiş olabilirsiniz ve kullanmaya devam edebilirsiniz:))):KK5:
image4.jpg
yazdığım yazıyı dikkatli okursanız bende öyle yazdığını biliyorum açıldıktan itibaren 24 months yani ay ibaresi var ama bende diyorum ki o ürün kaç yıllık kaç yıldır depolarında? kimyasalları bu şekilde bozuluyor işte

bu arada o ürünü kullandım. bir arkadaşımda kullanıyor. bizlerde sorun olmadı
bana ve arkadaşıma aynı tepkiyi yaptı ikimiz birlikte aynı yerden almıştık.Bana yaptı diye herkese alerji yapacak değil elbet ama dikkat etmekte fayda var

bana ve arkadaşıma aynı tepkiyi yaptı ikimiz birlikte aynı yerden almıştık.Bana yaptı diye herkese alerji yapacak değil elbet ama dikkat etmekte fayda var
aldığınız yerdeki eskimi acaba. o ürünlerde sorun var demekki.
geçmiş olsun bu arada

aldığınız yerdeki eskimi acaba. o ürünlerde sorun var demekki.
geçmiş olsun bu arada
teşekkür ederimm...yok aldığım mağaza ile de konuştum çok sattığımız bir ürün bekleme olmaz burda hep yeni ürünler gelir dedi..sanıyorum kimyasalı bozulmuş..marka konuyla ilgilenmedi zaten..şükür kör olmadım.Neden üretim tarihi yazılmaz bu tarz ürünlere anlamam

teşekkür ederimm...yok aldığım mağaza ile de konuştum çok sattığımız bir ürün bekleme olmaz burda hep yeni ürünler gelir dedi..sanıyorum kimyasalı bozulmuş..marka konuyla ilgilenmedi zaten..şükür kör olmadım.Neden üretim tarihi yazılmaz bu tarz ürünlere anlamam
çok haklısınız. göz bu. Allah korusun.

foroğraf alıntıdır...
image4.jpg

Hic dikkat etmemisim valla yillardir hic bise olmadii :)) atayim bari artik bundan sonrad kutulara bakmadan atmayim :)

021,0101
2

yazdığım yazıyı dikkatli okursanız bende öyle yazdığını biliyorum açıldıktan itibaren 24 months yani ay ibaresi var ama bende diyorum ki o ürün kaç yıllık kaç yıldır depolarında? kimyasalları bu şekilde bozuluyor işte

depoda olması bir şeyi değiştirmez makyaj malzemelerinin kapağı açıldıgından itibaren kullanma süreleri başlar. bahsedilen 24m yazısı dahi kapağı açılmış bir kutu içine konmustur.

Ben de sürekli bunu kullanıyorum.

Kullandığımız bazı ürünler kremler makyaj malzemeleri ilk kullanımdan sonra alerji yapabilir. Bu beklenen bir durumdur. Gözleriniz hassas olmasa bile size iyi gelmemiş olabilir.

Markanın uygun cevabı vermesi lazmdı evet.

Geçmiş olsun

ben sadece uyarmak istedim nacizane..1 ay boyunca kıpkırmızı kocaman gözlerle dolaştım aman dikkat edin!

Doğrudur onu bana bi goz makyaji temizleme pedi yapmıştı adini unuttum gratsten almıştım onu hatrliyorum sadece. Ama nasilsa uzub süre dayanikli diye hic bakmak aklma gelmemisti kutulara..

eyelınerı bende aldım ama tam anlamıyla simmsiyah degıl ıcınde hafıf borduluk var ışıltılı. ordakı bayana sorduğumda sıyah dıyıp verdı uzerındede oyle yazıyordu zaten. bu sıyahsa bısey demiyorum :))

ben bir ara maybelline jel eyeliner almıştım, fırçası taş gibiydi gözümü acıtıyordu sürerken. ama onun dışında rimellerinden çok memnunum bi eyeliner yüzünden karalamak olmaz.

eger bendekı ürünse
ben çok begenıyorum o ürünü. maybellınenin kulladıgım tek ürünü o dıyebılırım :=)

evet hatırladım :=) ben çok memnunum gercekten. bende okypete de görüp denemıstım, begenınce hemen almıstım :=)

Ben beceremem diye kuaföre sürdürtüyodum sadece önemli zamanlarda :)

Şimdi bunsuz çıkmıyorum evden valla. Kahvesi var bende. Ama siyahını da denicem:)

X