Göz Makyajı Maybelline Eyeliner

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

derya5896

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mart 2015
24
1
arkadaşlar selam,
maybeline fırçayla rahat sürebilinir diye eyeliner aldım kendime..
gözlerime alerji yaptı ve 1 ay kırmızı kocaman gözlerle gezdim.1.si hiç bir makyaj malzemesinin üstünde üretim tarihi yaxmıyor sadece açıldıktan sonra 1 sene 2 sene gibi ibareler var.Ya o ürün 3-5 yıldır depodaysa?
2.si konuyu maybelline'nin kendi sitesine yazdım hiç ama hiç ilgilenmediler sağolsunlar.Sağlık bakanlığına kadar şikayet ettim.Gözleriniz hassas olabilir diye cevap geldi..:) o zaman hassas gözler için uygun değildir ibaresi koyacaksın..hala araştırılıyor..İşin özü kimyasalı bozulabiliyormuş makyaj malzemelerin kör olmadığıma şükrediyorum..aman dikkat edin ve bu markayı kullanmayın!!!

bana alerji yapmasını geçtim madem koskoca bir marka neden ilgilenmediler?o kadar mail yazdım ulaşmaya çalıştım ürünlerinin arkasında dursunlar madem!!

bana alerji yapmasını geçtim madem koskoca bir marka neden ilgilenmediler?o kadar mail yazdım ulaşmaya çalıştım ürünlerinin arkasında dursunlar madem!!
Maille bir sonuca varmak biraz zor müşteri hattını aramanız daha yararlı olur. Sizin için sitesinden kopyalıyorum.

"ÜRÜNLERIMIZLE ILGILI SORULARIN YA DA YORUMLARIN IÇIN BIZE PAZARTESI-CUMA 10.00-17.00 ARASI 0800 211 02 49 NO.LU ÜCRETSIZ HATTAN YA DA AŞAĞIDAKI FORMU KULLANARAK ULAŞABILIRSIN"
http://www.maybelline.com.tr/Bize-Ulasin.aspx

Sizin icin onemli onlar icin degil ama ... geri dönmezler bosuna bekleme ...ki kaldiii onlarin uyarisi na gerek yok icindeki maddeler yazar mini yazi seklinde o yuzden hic bir sekilde sorumluluk kabul etmezler...saka gibiii ...ki o minnacik yazilarda bulunan okadar kanser maddesi yaziorkii ozelliklede meme kanseri ...hemde en buyuk markalardaa amaa izinlerii varrr ....sizee tavsiyem dogal urunler kullanin en saglikli guvenilir olani

Maille bir sonuca varmak biraz zor müşteri hattını aramanız daha yararlı olur. Sizin için sitesinden kopyalıyorum.

"ÜRÜNLERIMIZLE ILGILI SORULARIN YA DA YORUMLARIN IÇIN BIZE PAZARTESI-CUMA 10.00-17.00 ARASI 0800 211 02 49 NO.LU ÜCRETSIZ HATTAN YA DA AŞAĞIDAKI FORMU KULLANARAK ULAŞABILIRSIN"
http://www.maybelline.com.tr/Bize-Ulasin.aspx
telefonla ulaşamamış belirttiğiniz formu doldurarak denemiştim ama bir şey çıkmadı..tekrar deneyeceğim..Müşteri memnuniyeti sıfır demek istediğim bu..birde her makyaj malzemesine üretim ve son kullanım tarihi açıkça belirtilmeli...

Cok gecmis olsun fakat ben yillardir kullanıyorum hic bi sorun yaşamadım.. gözünüz baya hassasmiş demek.

Cok gecmis olsun fakat ben yillardir kullanıyorum hic bi sorun yaşamadım.. gözünüz baya hassasmiş demek.
çok teşekkür ederim...bana yaptı diye herkese yapacak anlamına gelmez elbet ama benim derdim böyle büyük bir firmanın ürünü arkasında durmaması ve dikkat edin tüm markalarda üretim tarihinin yazmaması nerden bileyim ben onun 10 yıldır depoda durmadığını kimyasalının bozulmadığını? göz çok önemli aman dikkat edin

Sizin icin onemli onlar icin degil ama ... geri dönmezler bosuna bekleme ...ki kaldiii onlarin uyarisi na gerek yok icindeki maddeler yazar mini yazi seklinde o yuzden hic bir sekilde sorumluluk kabul etmezler...saka gibiii ...ki o minnacik yazilarda bulunan okadar kanser maddesi yaziorkii ozelliklede meme kanseri ...hemde en buyuk markalardaa amaa izinlerii varrr ....sizee tavsiyem dogal urunler kullanin en saglikli guvenilir olani
o kadar farklı marka kullandım hiç biri yapmamıştı..kör olmadığıma şükrediyorum..nasıl izinleri var aklım almıyor şaka gibi..artık doğal ürün dışında başka ürün kullanmam zaten teşekkür ederim

Bende surekli kullanirim
Bi ara goz kapagim iltihaplandi resmen ondan miydi acabao_O

Benim sürekli kullandığım bir ürün ve çok memnunum. Hipoalerjenik diye yazıyor mu?

arkadaşlar selam,
maybeline fırçayla rahat sürebilinir diye eyeliner aldım kendime..
gözlerime alerji yaptı ve 1 ay kırmızı kocaman gözlerle gezdim.1.si hiç bir makyaj malzemesinin üstünde üretim tarihi yaxmıyor sadece açıldıktan sonra 1 sene 2 sene gibi ibareler var.Ya o ürün 3-5 yıldır depodaysa?
2.si konuyu maybelline'nin kendi sitesine yazdım hiç ama hiç ilgilenmediler sağolsunlar.Sağlık bakanlığına kadar şikayet ettim.Gözleriniz hassas olabilir diye cevap geldi..:) o zaman hassas gözler için uygun değildir ibaresi koyacaksın..hala araştırılıyor..İşin özü kimyasalı bozulabiliyormuş makyaj malzemelerin kör olmadığıma şükrediyorum..aman dikkat edin ve bu markayı kullanmayın!!!
Bunun için mi üye oldunuz?

Üstünde " hassas ciltler için" yazmayan her urun hassas ciltler için değildir zaten.

"Hassas ciltler için sakincalidir" diye hicbir ürünün üstüne ibare konulamaz yani bunu beklemek çok doğru değil.

Nasıl glutensiz yiyecekler üzerinde glüten free yaziyor ama olmayanlarda glutensiz değildir dikkat yazmiyorsa ayni mantik:)

Benim egzama sorunum var goz cevremde ve ben buna rağmen bir sorun yasamadim. Kuru ve soguk havalarda göz çevresini güzel nemlendirmek gerek yoksa daha fazla hassaslık olabiliyor.

çok teşekkür ederim...bana yaptı diye herkese yapacak anlamına gelmez elbet ama benim derdim böyle büyük bir firmanın ürünü arkasında durmaması ve dikkat edin tüm markalarda üretim tarihinin yazmaması nerden bileyim ben onun 10 yıldır depoda durmadığını kimyasalının bozulmadığını? göz çok önemli aman dikkat edin

Amaa dediginiz gibi hic bi markada üretim ve son kullanma tarihi yok. Bnm şuanki eyelnerimi 3 yil oldu kullanıyorum likit eyelinerle dönüşümlu kullandgm icin epey gitti. Hatta bi ara kurudu zeytnyg ile çözdüm o şekilde 4 5 ay oldddu hala bitmedi ki bnm gözüm hem bozuk hemde hassas.. yinede dikkat etmek gerek tabi

X