Göz Makyajı Maybelline Cat Eyes maskara

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

hostessbus

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2012
142
2
Kızlar bu ürünü kullananınız varmı? Ben aldım kullanıyorum ama sanki bir garip bu yaa.. Kirpiklerimi çok fazla döküyor makyajımı temizlerken en az 5 tel kirpiğim geliyor elime.. Siz de de böyle oldu mu? Yakında kirpiksiz kalcam kullanmaya devam edersem..

Maybelline mi max factor mu canım. Bi de neyle temizliyosun ? Benim de max factor false lash effect maskaram var waterproof her temizlediğim de benim de böyle oluyodu sonra dalinle temizlemeye başladım artık kopmuyo

Maybelline mi max factor mu canım. Bi de neyle temizliyosun ? Benim de max factor false lash effect maskaram var waterproof her temizlediğim de benim de böyle oluyodu sonra dalinle temizlemeye başladım artık kopmuyo

ay sinirden max factor yazmışım... Maybelline tabiki de Dalinle gözün yanmıyor mu tatlım ya... Avon unkini kullanıyorum ben yaa.. Gerçi memnun değilim bundan da.. Ama çok fazla dökülüyor.. Tivitinin kirpikleri gibi çöp çöp yapıyor istediğim doğallıkta olmuyor yaa

Canım avonunki bende de var. Onunla yapmaya çalışırsan sende kirpik kalmaz diye tahmin ediyorum Dalinle herhangi bişey olmuyo gözlerini açmadığın sürece. Göz doktorları da dalini öneriyo zaten canım bak dene görüceksin.

benim de rimelim clinique ama benimki de temizlerken dökülüyor. ben ıslak mendille temizliyorum, ondan mı dökülüyor acep???????

dalin mi ?? dalin bebek şampuanı mı anlamadım

rimel kirpikleri çok döküyor ama, ben gözlerimi çok dinlendiriyorum, bayağı makyajsız gezdiğim oluyor böylece geri kendilerine geliyorlar :)

ama bazen badem yağı sürüyorum geceleri, o da kirpiklere iyi geliyor ama lens kullananlar her gece sürmesin, ne demek istediğimi sabah o yağlı gözlerle uyanınca anlarlar :)

benim de rimelim clinique ama benimki de temizlerken dökülüyor. ben ıslak mendille temizliyorum, ondan mı dökülüyor acep???????

Olabilir sen de dene canım

evet canım dalin bebek şampuanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…