Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Maybelline Affinitone tam bi facia bütün kusurlar ortada sizin fikriniz?

superherogirl

Dikkat Prenses Çıkabilir!
Kayıtlı Üye
29 Mart 2010
696
3
Daha önce Make up Factory'nin mineralli fondötenini kullanmıştım o çok iyiydi ama bu çok kötü
yüzüm pul pul oldu.Sizde nasıl bir etki yaptı?Memnun musunuz?

evet canım kapatıcılıgı cok az olan surunce pudra gorunumu veren bır lıkıt fondoten..pul pul gorunumu engellemek ıcın fondoten oncesınde nemlendırıcı uygulayablrsın..

kızlar bunu bende kulllandım ucuz olması sebebiyle de 3kere falan aldım bi kere renk yüze oturmuyo boyunla yüz arasında çok fark oluyo ben mace göne nc20-25 falanım ruh beyazı değilim ama buğdayda değilim bu fondotenin rose beige golden beige pure beige tonlarını kullandım iğrenç bi fondoten kimi pespembe yaptı kimi yüzümü sararttı kimide çok beyazlattı gittim bide üstüne pudrasını aldım bu fondotenle kullandığımda sonuç kalıp gibi pudra ve pul pul deriler oldu altına nemlendirici kullandığımda ise bu seferde parlayan ve pulcuklar barındıran çene ve alna sahip oldum hiçbir fondotende böyle sorun yaşamadım çok ucuz olduğundan tatlı geliyo ama cildiniz benim gibi fazla sorunlu olmasa bile kapatıcılığı çok az bu yüzden çok kullanmak gerekiyo ve vıcık vıcık değişik bi görünüm oluyo sanki içine su karıştırmışlar gibi bunun yerine gene yaklaşık fiyat skalasında olan daha mat bitirişli ve kapatıcı olan flormarın stick fondotenini öneririm

Evet ya pul pul oluyor bir de sanki yüzüme maske takmış gibi hissediyorum sürünce.
Gözeneklerimin tıkandığını hissettiriyor bu fodöten bana.En iyisi Makeup Factory'nin mineral içerikli fodöteniydi.
Zaten yardımcı olan bayan genç ciltler için demişti nemlendirici özellikli falan kullandım 3-4 ay sivilce falan da çıkmadı hiç.Ama 30 ml'i 50 TL miydi neydi olsun söz konusu cildim olunca kıyacağım paraya

Aksine çokta memnunum...

Kupkuru cilde direkt fondeten sürmeye kalkarsanız,hangi marka olursa olsun pul pul duracaktır.

Önce cilt temizlenir,tonıklenir,nemlendirici sürülür,daha sonra fondeten uygulanır.

Beklentiye göre değişir memnunıyet.

Cildimde leke yok,iz yok ben memnun kaldım 3 yıldır kullanıyorum.

Pullanma,akma,maske görünümüde yok.

Şaşırdım..
Ben de
kullanıyorum iki yıldır.Çok da memnunum.
Cildim kuru mu bilmem ama nemlendirici sürüp birkaç dakika beklemeden makyaj yapmam zaten.
Cildim de kapatacak birşey yok,o yüzden beklentim makyajı tutması ten rengimi pembeleştiren canlılık veren tonunu kullanıyorum.
Diğer fondotenlere göre maske görünümü denilen şeyde yok,acaba cildinize çok fazla mı uyguluyorsunuz etkin bir ürün olmadığı için?

affınıtone 24 H likit fond.kullandım nişanımda kusursuzdu tek kelimeyle sanki yok gibi herkes sordu markasını.bence bazı ciltlere uymuyo her bünye farklı tabi

Kızlar bu fondotenin sarı ve pembe alt tonlu olanları varmı ? Yoksa bi ayrım yok mu lütfen cevap veriiin

Bu arada bende kullandım gayette memnundum tabii ki rimmel'le tanışana kadar

bende yeni aldım evde denemek için sürdüm bir kere gayet iyiydi ve hafifti sanki yokmuş gibi çok hoşuma gitti biraz sulu olması bence önce nemlendirici kullanılmalı pul pul görünüm olmayacaktır. tabi beklentiye göre de değişir ben hafif yüzümde belli olmayan birşey istiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…