Bebek İkinci El Maxi Cosi Quinny Buzz 3 Tekerlekli Travel Sistem Bebek Arabası + Ana Kucağı..

araba için bende alıcıyım. Sadece arabaya son fiyat için Cevap yazarsanız sevinirim. İstanbuldayım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

arkadaşlar ayrı alımlarda ana kucağı 150
araba 450 liradır..

ben yatıyom gari:)) bi akşamda erken uyumaya karar verdimnasıl bişeymiş bakayım bir:))

İyh yat bari sen bende yatıyim nasılsa gece bı biri bı biri kaldıracak hadi iyi gecelerrrrrrr...".........."......."..........

Günaydın,

eğer halen satmadıysanız ben araba + ana kucağına, ikisine de talibim.

İstanbul Avrupa yakasındayım. Siz nerdeydiniz?

Hoşçakalın

Sizin ürünü almayı istiyoruz. Ama fiyatta bir şeyler yaparsan hemen yarın bile alabilirim. Son bir fiyat vermeni rica ediyorum. Bu arada Ben Avcılar da oturuyorum..

Sizin ürünü almayı istiyoruz. Ama fiyatta bir şeyler yaparsan hemen yarın bile alabilirim. Son bir fiyat vermeni rica ediyorum. Bu arada Ben Avcılar da oturuyorum..

canım http://www.sahibinden.com/ilan/alis...ebek-arabasi-plus-ana-kucagi-161478184/detay/ bu sahibinden deki ilanım..burada zaten fiyatı 600 e çektim ki çok iyi bir fiyat ve araba gerçekten çok temiz hiçbir çiziği defosu vs. yok sıfır gibi..bu arada bende beylikdüzündeyim..

anladım canım ama marka farkı var aralarında ben aldığım fiyatın yarısından bile az fiyat veriyorum.. ama tabiki takdir sizin..

canım bu hangi yılın modeli?bir de kirlenmiştir ister istemez.yıkanabiliyor mu kumaş bölümler
malum 0 ürün alınca taksit imkanı oluyor.şimdi böye tek seferde 600 biraz koyacak.malum masraf çok.son bir fiyat verebilir misin?

canım hangi yıl modeli bilmiyorum ama araba cuma gününe kadar ayırtıldı.. kumaşları yıkanabiliyor tabi ama inanın yıkanmasını gerektirecek bir durumu yok tertemiz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…