Göz Makyajı max factor rimel kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

saba888

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2012
91
1
arkadaşlar max faktor rimel kullanan varmı nasıl almayı düşünüyorum ama ya gözümü tahriş ederse

Konu içeriği nedeniyle "Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)" başlığına taşındı.
Lütfen konuları ilgili başlıklar altında açmaya özen gösterelim

canım ben max faktorun akmayan color 2000 sanırım onu kullandım cokta ıyıydı denızde bıle akmıyor ama en guzel rımel bence este lauder su strawbery yaktı yıktı benı

ya zaten ben suda akmayan istyrm bı arkadas bunu önerdi bende denemedım bı sızlere sorm kullanan varmı dye dedm senn sylednı kullnym bakyım akmasın suda ya

ya zaten ben suda akmayan istyrm bı arkadas bunu önerdi bende denemedım bı sızlere sorm kullanan varmı dye dedm senn sylednı kullnym bakyım akmasın suda ya

Mac Faxtorün hayvanlar üzerinde test yaptığını öğrendiğimden beri bu markayı kullanmıyorum.Fakat suda akmayan(waterproof) rimel kullanmış biri olarak tavsiye etmiyorum hiç bir şekilde gözden çıkmıyor.Kirpiklerim zarar görmüştü çıkartmak için uğraşırken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…